Прескочи до съдържание

Вюрцбург, Щутгарт, Берхтесгаден


Mamas

Препоръчани мнения

Намислила съм следното пътуване с кола:

Пловдив - Дьор или околности - нощувка;

Дьор - Линц - Вюрцбург - две нощувки;

Вюрцбург - Щутгарт - нощувка;

Щутгарт - Мюнхен - нощувка;

Мюнхен - Берхтесгаден - нощувка;

Бертхтесгаден -Марибор - или околности - нощувка

Марибор - Пловдив

Държим на посещенията във Вюрцбург и Щутгарт и нощувките да са не повеч от седем -от събота до събота.

Приемам всякакви идеи и коментари. За сега нямам никакви запазени хотели.

Спомняйте си и думайте... :)

 

 

Връзка към коментар

Много ще ви е натоварена програмата?!?Колко шофьора сте в колата? Първите два дена ще трябва да мините около 1800 км, ,което хич не е малко.Ако не сте ходили във Пасау и Регенсбург,задължително ги включете,а и са ви по път.Градчетата са страхотни и мисля,че ще ви харесат. ;) А,и още нещо-надявам се,че си говорим за късна пролет или ранно лято когато дните са максимално дълги?!?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Шофьорите сме трима и това не ни плаши, защото не ни е за пръв път. Планираме го за средата на юли с идеята да да се разминем по границите с гастарбайтерите, защото Байряма е 16, 17 и 18 юли, та за същата седмица. Покрай Пасау и Регенсбург сме минавали, но така и не остана време. Чудя се дали Линц си заслужава спирането - нищо не съм чела за него. Както и за последния ден около Кьонигзее. Мюнхен евентуано е само за среща с приятели.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.