Прескочи до съдържание

изложба от проф. Пенин


Препоръчани мнения

Нямаме връзка, освен някаква много далечна от рода на четвърти-пети-найсти братовчеди :) Но е много често срещан въпрос, който между другото и на него го задават заради леля ми, която е бивша национална състезателка по плуване. Та така :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Цитат:

 

"Като неуморен пътешественик и изследовател, проф. Пенин неизменно документира с помощта на фотообектива многобройните си срещи с природата, различните човешки общности и техните традиции, улавя атмосферата на близки и далечни страни...."

 

Все едно за Георги е писано ! :)

 

Изпуснали са бирата, ма нейсе!

Връзка към коментар

Ми хайде, то и С.Идакиев ще представя, а тези хора имат какво да покажат и разкажат

Като отвори дума за Симеон Идакиев, да си кажа, че личността на този човек, и култовата му тв рубриката отключиха още в ранните ми детски години интереса и желанието да пътувам. В неделите, след като свърши "Един мъж, един автомобил, една камера", съм стоял с часове с атлас в ръка, и съм го разучавал в детайли. Гледах откъде е минавал, и сам си правех примерни маршрути :)

 

По едно време даже мислех да отварям тема във форума "Кой или какво, е станало причината да се запалите по  пътуванията - човек, филм, случка, книга, разказана история " :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.