Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Мирослав Василев
преди 1 час, antea каза:

някой има ли наблюдение дали и през коя схема е възможно да се постигне максимално намаление на полети на Wizz /поне до нивото на цени  с членство/? моето изтече преди няколко дни, а в обозримо бъдеще ми предстои само покупката на два еднопосочни и после един двупосочен, без да пътувам аз, така че няма да се избие членството при такива покупки и ще се въздържа да го плащам без необходимост

Погледни и различните версии на opodo.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
9 hours ago, Nikola Simeomov said:

Здравейте, Един може би глупав въпрос, ако си купя билет през някой от edreams с wizz. После може ли да си добавя багаж от сайта на уиз, изпращат ли PNR или нещо подобно.

Някой назад в темата беше писал, че може. Така или иначе намалението е само за полета, не за багаж. Така, че доколкото съм чела- може и багаж да си купите в момента на покупката по схемата jetcost-> edreams / lastminute. При някои АК (като Ryanair) добаванято на багаж е по- скъпо (25€ по време на закупуване на билета и 40€ след това). Предвидете и това (нямам идея при WIZZ каква е схемата).

Връзка към коментар
Преди 1 час, elateq каза:

Погледни и различните версии на opodo.

Отдавна не бях проверявал какви възможности предоставят различните версии на Opodo. Благодарение на @elateq проверих някои от тях и се оказа, че има никак нелоши намаления:

1. www.opodo.ch - смъква цените на билетите на полетите на Bulgaria Air (както еднопосочни, така и двупосочни по един и същи начин) с CHF 18 (или с EUR 15). Плащането е с Visa Entropay. Доста хора трябва да имат такива виртуални карти, а тези които нямат - могат лесно да си направят на https://entropay.com/.

2. www.opodo.at - намалява цените на билетите на полетите на Bulgaria Air (и не само, става и за Wizzair и други) с EUR 10-20. Плащането отново е с Visa Entropay.

И двата сайта не смъкват цените за всички полети, но за тези, за които стават смъкват доста добре. Ето и един пример за намаления от австрийското Opodo (Примерът е направен, като е използван UK IP адрес).

 

Varna.jpg.33fb793b7cafb6bc67f95ef983e0a5bb.jpg

Редактирано от koliob
  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар

За полети на Qatar airways https://www.kayak.de  пренасочва към https://www.travelstart.dе и се получава отстъпка от 35 евро на билет за посочените по-долу дати. Търсенето е за два двупосочни билета.

 

image.png.4be2923dfc97c8f4d6c5842534b9696f.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Това през бг IP ли? При мен цените за същите дати са 27€ WIZZ и 31€ BGair.

(Първите 8 цифри за Visa Entropay намерих в нета 4101 6200... и я разпозна като такава.)

Иначе за август гледах цени София - Варна с BGair излиза около 62 лв двупосочен през jetcost.com.co -> lastminute при 120 лв от сайта на BGair.

През UK IP излизат тези цени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За полети на Qatar airways https://www.kayak.de  пренасочва към https://www.airfinder.de и се получава отстъпка от 23 евро на билет за посочените по-долу дати. Търсенето е за два двупосочни билета SOF - HKT- SOF.

image.png.cdfd460d57a6e74c6074fb5d9d4dbe20.png

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 5 минути , vinidj каза:

www.jetcost.co.ve ->  lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit) Венецуелската валута е доста девалвирана и курса на обмяна не е хубав - другите стават.

В случая валутните курсове не са от значение, тъй като ролята на Jetcost сайтовете е само да пренасочи по подходящ начин към испанското Lastminute (иначе директно през lastminute.es отстъпките и картите, които важат за тях са различни). След пренасочването можеш спокойно да си смениш валутата в каквато искаш и да платиш в избраната от теб. На приложените скрийншоти можеш да видиш, че цените са в евро. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

според мен някакси Opodo-то ме помни, че съм взела към 8 безплатни билета през него и вече е много стиснато да ми показва ниски цени, нищо че съм трила кешове, игногнито прозорци и чужди IP-та  :bye:

  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , antea каза:

според мен някакси Opodo-то ме помни, че съм взела към 8 безплатни билета през него и вече е много стиснато да ми показва ниски цени, нищо че съм трила кешове, игногнито прозорци и чужди IP-та  :bye:

Не е това причината. Мен трябва да не ме пуска с години напред, тъй като съм "закупил" от английското Opodo трицифрен брой от безплатните билети, като първата цифра на броя не е едно..

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
  • Шок 9
  • Браво 7
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

в крайна сметка успях да постигна 18 евро надолу от цената без членство на Уиз през колумбийския jetcost за точна дата, с която съм обвързана, през юни Мадрид-София, и го взех на 20 евро, което, мисля, е прекрасна цена за този период от годината, като преглеждам цените +/- един месец; сега ми остава да взема още един подобен билет, но ще го измисля и него

 

благодарности на @koliob и всички останали, които ни държат на вълната тук :)

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 38 минути , antea каза:

...

 

благодарности на @koliob и всички останали, които ни държат на вълната тук :)

Изобщо не ме държат на вълната, а непрекъснато ме давят ... в смисъл, давя се от яд... ;)

  • Смея се 11
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 18 минути , ven62 каза:

Изобщо не ме държат на вълната, а непрекъснато ме давят ... в смисъл, давя се от яд... ;)

Едва ли си по-нещастен от мен! Не можах да купя и един билет от хубавите сайтове. А не съм купувала до сега, че да ме помни. Дори и при допустими плащания с МС, а не само при дебитн Виза.

Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

... съм "закупил" от английското Opodo трицифрен брой от безплатните билети, като първата цифра на броя не е едно..

praising-the-lord-smiley-emoticon.gifpraising-the-lord-smiley-emoticon.gifpraising-the-lord-smiley-emoticon.gif


@ven62 , да не си посмял повече да се обадиш, че ние с Chandni-то те дразним! :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Смея се 8
Връзка към коментар

преди малко за втори път успях да усвоя отстъпката  за билет на Уиз и да докарам вчерашната цена от 20 евро, пак от колумбийския jetcost, с което и Visa картите ми свършиха и се кротвам :biggrin:

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 42 минути , antea каза:

преди малко за втори път успях да усвоя отстъпката  за билет на Уиз и да докарам вчерашната цена от 20 евро, пак от колумбийския jetcost, с което и Visa картите ми свършиха и се кротвам :biggrin:

А, що. Изкарвай си виртуални през ЦКБ.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
56 minutes ago, antea said:

преди малко за втори път успях да усвоя отстъпката  за билет на Уиз и да докарам вчерашната цена от 20 евро, пак от колумбийския jetcost, с което и Visa картите ми свършиха и се кротвам :biggrin:

А дали направи опит за плащане със същата VISA (от 1-то плащане)? Ей така, за статистиката само. ;)

Връзка към коментар

не, различни бяха

първата е Виза Електрон /ПИБ/ - имам активирано 3D, но не ми го поиска edreams, втората Виза Бизнес /Уникредит/ - фирмена карта, която пък нямаше 3D, за сметка на което edreams моментално извади прозореца за въвеждане, та звънях по някакви кол-центрове да им дават кодове и генерирах пароли, но цялото нещо отне  1-2 минути

 

Връзка към коментар
преди 39 минути , ven62 каза:

А, що. Изкарвай си виртуални през ЦКБ.

Първата виртуална карта от ЦКБ не ми я прие идписа използвана, уж смених ай питата и имената.

Да видим ще пробвам пак.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
На 3/6/2018 в 16:45, edbloom каза:

Йеп, отново съм доволен :) Отново взех 2 еднопосочни билета през колумбийският jetcost, този път за 107301 COP ( около 31 евро ), вместо за 60 евро в сайта на Vueling и си получих потвърждението веднага - този път с виртуална Visa на ЦКБ, която си открих наскоро и ползвах за първи път сега :)

2-та билета заедно ли ги взе? Защото аз купих уж два еднопосочни, след което получих писмо с потвърждение от уиз, в което си пишеше, че билетите са 2, но когато влезна да ги видя в сайт на уиз откривам само един билет.

Връзка към коментар
преди 42 минути , naTpuoT каза:

2-та билета заедно ли ги взе? Защото аз купих уж два еднопосочни, след което получих писмо с потвърждение от уиз, в което си пишеше, че билетите са 2, но когато влезна да ги видя в сайт на уиз откривам само един билет.

със същия код въведи фамилията на втория пътник и ще видиш и неговия билет

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.