Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 5 минути , iliana_t каза:

 

В моят случай търся за София - Ню Йорк , но никъде не видях условия за билета...ще потърся още. Неудобството идва малко и от това, че трябва да превеждам с Гугъл транслатора като е на италиански, испански и т.н. , та се губя в превода от време на време :)

Като си провериш резервацията от тук не ти ли излизат детайлите ?

https://www.airfinder.it/subpages/myBookings.aspx

Връзка към коментар
преди 2 минути , aleksandrina каза:

Чисто технически- кога се разбира, че 2-ри път не можеш да платиш с използвана карта- когато въвеждаш номера ѝ или когато се натисне бутон *плати*?

Когато натиснеш бутонът за плащане.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , aleksandrina каза:

Чисто технически- кога се разбира, че 2-ри път не можеш да платиш с използвана карта- когато въвеждаш номера ѝ или когато се натисне бутон *плати*?

При плащането. 

Може да въведеш каквото поискаш но чак след това разбираш дали е одобрена

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , funny каза:

Като си провериш резервацията от тук не ти ли излизат детайлите ?

https://www.airfinder.it/subpages/myBookings.aspx

 

Аз не посмях да стигна до покупка точно, защото не знаех дали е включен чекираният багаж или не.

Харесват ми eDreams, защото показват дали е включено или не, а тези airfinder са ми малко съмнителни :) 

Редактирано от iliana_t
Връзка към коментар
преди 8 минути , iliana_t каза:

 

Аз не посмях да стигна до покупка точно, защото не знаех дали е включен чекираният багаж или не.

Харесват ми eDreams, защото показват дали е включено или не, а тези airfinder са ми малко съмнителни :) 

Сложих на посоки Милано - Ню Йорк и обратно за дати 02-16 май.

Виж като скролнеш надолу какво се вижда ( в случая 

iconBag.png NOTE ! Only hand baggage included for this ticket. Hold baggage is not included on this trip. Buy a hold baggage here.)

 

 

Screen Shot 2018-02-13 at 17.59.28.png

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , iliana_t каза:

А гледай тука на италианската версия го няма това Note!

Става дума за 11-28 Май с Еър Сърбия.

Странна работа...

 

image.png.eed14990ee7d8dbd7ec5fbeec4a202d1.png

И защо се мъчиш на странни езици - чети тук: https://www.airserbia.com/en-BG/checked-baggage

Връзка към коментар

Следя темата от време на време, но не мога да схвана как разбирате какъв тип карти минават? Просто пробвате или пише някъде в сайта? Аз уж гледах, но не видях. Освен това като правите резервацията оставяте ли езика какъвто е според версията или може да се смени? И понеже многократно става въпрос за някакви виртуални карти, те от банки ли се издават и има ли някъде повече информация за тях?

Връзка към коментар
преди 7 минути , iliana_t каза:

А гледай тука на италианската версия го няма това Note!

Става дума за 11-28 Май с Еър Сърбия.

Странна работа...

 

image.png.eed14990ee7d8dbd7ec5fbeec4a202d1.png

При тези цени на билетите които гледаш, защо не вземеш билет направо с Турците ?

Да цената им е малко по-висока ( 580 евро) през техния сайт, но пък е с включени 2 чекирани багажа и един ръчен.

А практиката ми ( да се оброи личен опит :) ) показва че при първо посещение на САЩ, човек се връща натоварен с багаж , все едно не е пазарувал никога през живота си :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
В момента, funny каза:

При тези цени на билетите които гледаш, защо не вземеш билет направо с Турците ?

Да цената им е малко по-висока ( 580 евро) през техния сайт, но пък е с включени 2 чекирани багажа и един ръчен.

А практиката ми ( да се оброи личен опит :) ) показва че при първо посещение на САЩ, човек се връща натоварен с багаж , все едно не е пазарувал никога през живота си :biggrin:

Сърбите също дават два.

Връзка към коментар
преди 23 минути , mary_shery каза:

Следя темата от време на време, но не мога да схвана как разбирате какъв тип карти минават? Просто пробвате или пише някъде в сайта? Аз уж гледах, но не видях. Освен това като правите резервацията оставяте ли езика какъвто е според версията или може да се смени? И понеже многократно става въпрос за някакви виртуални карти, те от банки ли се издават и има ли някъде повече информация за тях?

Вкарваш картата и гледаш после цената дали скача или остава същата и като тръгнеш да плащаш виждаш дали е минало плащне или не. Няма къде да прочетеш с еди си какви карти се плаща само. В случая с виртуална карта каквато все по-често се ползва и минава и с каквато са отсъпките понякога минава само веднъж понякога минава два пъти /  в мой случай два пъти за една седмица/,а понякога чисто нова неизползвана не минава изобщо,а дава,че вече е използвана /пак в мой случай/. Език никога не сменям.Виртуална карта до колкото знам има на цкб /каквато имам/ иначе дебитна има и на носител от доста банки.

Ето информация за такава на цкб

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Купих билет  за Turkishairlines   ,вътрешен и еднопосочен през  www.jetcost.cl -> cl.edreams.com ,за 31 лева с Виза Електрон на Булбанк.Не можах да видя в сайта на турците колко е.За първи път ще летя с  Turkish. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, iliana_t каза:

 

Аз не посмях да стигна до покупка точно, защото не знаех дали е включен чекираният багаж или не.

Харесват ми eDreams, защото показват дали е включено или не, а тези airfinder са ми малко съмнителни :) 

Преди броени дни купих за родителите ми Букурещ - Ню Йорк - Букурещ , 1-ви - 14-ти май директно от Луфти. Цена за двама с багаж беше 983 евро. За София бяха сходни цените, но на тях Отопени им е по-удобно. 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
15 hours ago, mary_shery said:

Следя темата от време на време, но не мога да схвана как разбирате какъв тип карти минават? Просто пробвате или пише някъде в сайта? Аз уж гледах, но не видях. Освен това като правите резервацията оставяте ли езика какъвто е според версията или може да се смени? И понеже многократно става въпрос за някакви виртуални карти, те от банки ли се издават и има ли някъде повече информация за тях?

Понякога (когато се стигне до попълване на данните от картата) има падащ списък в самото поле или отстрани, където пише с коя карта има отстъпка (със сигурност в eDreams и lastminute).

Ако смените езика- сменяте и сайта- т.е. се губи смисъла от търсеното (или намереното) намаление.

Относно виртуалните карти- както са отговорили на ЦКБ се прави най- бързо и не е обвързана със сметка в банката, още имат ДСК (доколкото си спомням там обаче трябва да има и истинска сметка в банката), както и Пощенска (за нея не знам условията).

Връзка към коментар
преди 5 минути , Боби каза:

някаква идея къде се поставя?

Не съм търсил, защото нямам планове за купуване.  Дано някой сподели и помогне.

Не зная дали не е личен.

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
¿Tienes un bono de descuento (voucher)?
 
Надписа е под данните за картата. Обаче при мен пише, че не е валиден (Código descuento no válido). Може и личен да е наистина.

 

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 5 минути , aleksandrina каза:
¿Tienes un bono de descuento (voucher)?
 
Надписа е под данните за картата. Обаче при мен пише, че не е валиден (Código descuento no válido). Може и личен да е наистина.

 

Може ли скрийншот. При мене не излиза такова поле.

 

П.П. Обикновено кода се въвежда последен - след въвеждане на имена, адреси и т.н. и след данните на картата. Нима симулира плащане?!

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

При мен този ваучер сработи (в смисъл, отрази се на цената с 20 евро надолу) Лошото е, че се иска ViaBuy MasterCard Prepago.

 

Untitled1.jpg.59b60e01c3da7e31e8f37e7167709d25.jpg

 

т.е. Не е личен :) 

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Да не заблуждавам и аз- работи си кода. Не стига, че има някакво намаление, ами и с тези още -20€ билет София - Варна - София 5-10.04 става "цели" 14,34€ с България еър. Опитах през друг браузър, защото този явно е кеширал данни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , ven62 каза:

т.е. Не е личен :) 

Персонален е - вече не работи. Бързо да се похвали кой го използва :)

 

Така или иначе в голяма степен се обезсмисляше заради изискването за плащане с ViaBuy MasterCard Prepago. И все пак благодаря на @Таньо за споделянето!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
2 minutes ago, Георги Матеев said:

Персонален е - вече не работи. Бързо да се похвали кой го използва :)

 

Така или иначе в голяма степен се обезсмисляше заради изискването за плащане с ViaBuy MasterCard Prepago. И все пак благодаря на @Таньо за споделянето!

Още работи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Още работи.

На 4 поредни билета пробвах и при мен не работи, дава невалиден код. Така или иначе е все тая, както казах ViaBuy MasterCard Prepago прецаква схемата.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.