Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 20 минути , chandni каза:

Въпрос на политика. Миналата година с AirAsia билети, закупени чрез rumbo, ми ги добавиха в чата им, след 1-часово чакане, но на @T.E.Lawrence му отказаха категорично. При Раян е направено да може, при Wizz - да не може.

 

преди 13 минути , samuraika каза:

И на мен на AirAsia ми отказаха и си ми обясниха, че това си им е политика за да промотират директни резервации. Предполагам - при Уиз е същото.

Още по-абсурдното беше, че след като ми наговориха един куп глупости, теглих им едни майни и забравих... билетите ми се появиха две седмици преди полета и си добавих разни неща към резервацията. 

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , T.E.Lawrence каза:

 

Още по-абсурдното беше, че след като ми наговориха един куп глупости, теглих им едни майни и забравих... билетите ми се появиха две седмици преди полета и си добавих разни неща към резервацията. 

Ееее, умното си е умно! Аз дори и не проверих, след като ме отрязаха най-категорично и си плащах скъпа храна...

Връзка към коментар

В opodo.uk писах нарочно вместо име -фамилия,и вместо фамилия- бащино.Обаче в сайта на Ryan се променят малки грешки и ми иска 110 евро.В чата също не могат.Друг път ,ако пиша грешно ще е една буква.Ще си търся друг билет.

Връзка към коментар
преди 7 минути , dimitrov6 каза:

В opodo.uk писах нарочно вместо име -фамилия,и вместо фамилия- бащино.Обаче в сайта на Ryan се променят малки грешки и ми иска 110 евро.В чата също не могат.Друг път ,ако пиша грешно ще е една буква.Ще си търся друг билет.

Аз мисля, че и така ще минеш. Иначе име-бащино или фамилия - име със сигурност минават (това, за който иска да излъже ограниченията за отстъпка веднъж на пътник)

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ако на някой все още му трябва VISA Debit и не се е регистрирал в Revolut може да си отвори сметка там. Вече издават Visa, а не Mastercard, но не знам дали Edreams я разпознават като Visa Debit.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 час, neuromancer каза:

Аз мисля, че и така ще минеш. Иначе име-бащино или фамилия - име със сигурност минават (това, за който иска да излъже ограниченията за отстъпка веднъж на пътник)

Много ти благодаря.Пак се свързах с чата и го промениха на име и бащино.Ако не ме качат ,ще се прибирам с автобус от Айндховен февруари.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Все още нямам потвърждение за два билета Братислава - София. При опити да взема нови ми пише, че вече имам резервация на тези имена. А сега де! Как да действам? Имам мейли, че резервацията е в "процес".

Връзка към коментар

Опитвам се да резервирам през колумбийския jetcost, но след като се мъчи да осъществи плащане ме връща на страницата с бановите данни и в червено има този надпис: Intenta con otra tarjeta o forma de pago. 

Плащането явно не минава.

Какъв е проблема?

Редактирано от Vyara
Връзка към коментар
преди 12 минути , Цвете каза:

Все още нямам потвърждение за два билета Братислава - София. При опити да взема нови ми пише, че вече имам резервация на тези имена. А сега де! Как да действам? Имам мейли, че резервацията е в "процес".

Изчакаи, аз така прибързах и се сдобих с две различни резерваци на едно име.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , Цвете каза:

Все още нямам потвърждение за два билета Братислава - София. При опити да взема нови ми пише, че вече имам резервация на тези имена. А сега де! Как да действам? Имам мейли, че резервацията е в "процес".

Чакаш - или ще получиш потвърждение, или отказ.

Когато се забавят доста, май следва отказ. :( 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Цвете каза:

Все още нямам потвърждение за два билета Братислава - София. При опити да взема нови ми пише, че вече имам резервация на тези имена. А сега де! Как да действам? Имам мейли, че резервацията е в "процес".

Ако още можеш да ги вземеш на ниска цена, направи нарочна грешка, пропусни някоя буква в някое име - по телефона я оправят безплатно.

Аз така "дублирах" един билет и след това дойде мейл, че вече цената на първия е друга и не го потвърждават.

Връзка към коментар
преди 11 минути , Божидар каза:

Изчакаи, аз така прибързах и се сдобих с две различни резерваци на едно име.

И аз така избързах и сега имам две резервации на същото име за същия полет. Говорих с Раян, съгласиха се да върнат парите, но искаха да им пиша на contact form, за да ги уведомя, че ги искам по друга карта, а не по онази, с която е платено. Писах и ще видим. 

  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
На 26/11/2017 в 19:47, КолЮ каза:

УРаааа! Най-после се разписах и аз. SOF-CTA 27.09 wizz по 0,32GBP momondo.co.uk->opodo. 4 билета, купени един след друг, платени с paypal и комисионна 0,01 на билет :)

Сега трябва да мисля кога да бъде връщането.

В бързината резервирах билета на жената като "male", дали ще е проблем? Също и децата са adult...

хахахах, и аз резервирах мъжа ми като "жена" ... резил , хахаххаха
Обаждаш се на Уиз на безплатния и от там поправят всичко, включително и полът на половинката , аххахахахах

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Никой да не се отпуска !!!

Трябваше да разсеят малко @Георги Матеев с телевизионното интервю за да изскочат пак оферти :biggrin:

 

 

Screen Shot 2017-11-28 at 15.45.06.png

 

София - Рим - 24.12, 27.12, 14.01, 15.01, 26.01, 28.01, 25.02

Рим - София - 10.01 ( може да има и още)

 

София - Милано - 14.01, 15.01, 02.02, 07.02, 29.03

Милано - София - 07.01, 14.01, 15.01, 19.01, 01.02

 

София - Амстердам - 17.01, 31.01, 20.02, 21.02

 

София - Братислава - 17.01, 26.01, 30.05, 06.08, 16.09

Братислава - София - 28.03, 20.08, 16.09, 17.09, 30.09, 21.10, 22.10

 

София - Лондон - 13,14,16,17,18 Декември и 31 Януари

 

Това са дати които се показват с цена от 0 до 2 песо на първоначално търсене. При влизане в съответния провайдер, понякога цената се сменя. Не съм проверявала всички но от 4 проверени , 3 не се смени цената до плащането. Отделно има и доста дати на никакви цени ( не точно 0-2 песос , но все пак)

 

В  http://www.jetcost.pt/ има още дати различни от колумбийския !

Редактирано от funny
  • Харесвам 5
  • Браво 3
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 56 минути , funny каза:

Никой да не се отпуска !!!

Трябваше да разсеят малко @Георги Матеев с телевизионното интервю за да изскочат пак оферти :biggrin:

 

 

Screen Shot 2017-11-28 at 15.45.06.png

 

София - Рим - 24.12, 27.12, 14.01, 15.01, 26.01, 28.01, 25.02

Рим - София - 10.01 ( може да има и още)

 

София - Милано - 14.01, 15.01, 02.02, 07.02, 29.03

Милано - София - 07.01, 14.01, 15.01, 19.01, 01.02

 

София - Амстердам - 17.01, 31.01, 20.02, 21.02

 

София - Братислава - 17.01, 26.01, 30.05, 06.08, 16.09

Братислава - София - 28.03, 20.08, 16.09, 17.09, 30.09, 21.10, 22.10

 

София - Лондон - 13,14,16,17,18 Декември и 31 Януари

 

Това са дати които се показват с цена от 0 до 2 песо на първоначално търсене. При влизане в съответния провайдер, понякога цената се сменя. Не съм проверявала всички но от 4 проверени , 3 не се смени цената до плащането. Отделно има и доста дати на никакви цени ( не точно 0-2 песос , но все пак)

тази схема работи само веднъж за една карта (и то виза дебит)

Връзка към коментар
преди 2 минути , cybersimo каза:

тази схема работи само веднъж за една карта (и то виза дебит)

Аз плащам с Виза Електрон.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
Преди 1 час, Branko каза:

Не всички минават

Да, така е - многократно писахме назад в темата.

Взех си нова карта, на която първите 8 цифри съвпадат с тези на друга, която минаваше.

Отново се разпознава като Виза Дебит. Струва си да се проверява.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
Преди 1 час, funny каза:

Никой да не се отпуска !!!

Трябваше да разсеят малко @Георги Матеев с телевизионното интервю за да изскочат пак оферти :biggrin:

 

 

Screen Shot 2017-11-28 at 15.45.06.png

 

София - Рим - 24.12, 27.12, 14.01, 15.01, 26.01, 28.01, 25.02

Рим - София - 10.01 ( може да има и още)

 

София - Милано - 14.01, 15.01, 02.02, 07.02, 29.03

Милано - София - 07.01, 14.01, 15.01, 19.01, 01.02

 

София - Амстердам - 17.01, 31.01, 20.02, 21.02

 

София - Братислава - 17.01, 26.01, 30.05, 06.08, 16.09

Братислава - София - 28.03, 20.08, 16.09, 17.09, 30.09, 21.10, 22.10

 

София - Лондон - 13,14,16,17,18 Декември и 31 Януари

 

Това са дати които се показват с цена от 0 до 2 песо на първоначално търсене. При влизане в съответния провайдер, понякога цената се сменя. Не съм проверявала всички но от 4 проверени , 3 не се смени цената до плащането. Отделно има и доста дати на никакви цени ( не точно 0-2 песос , но все пак)

 

В  http://www.jetcost.pt/ има още дати различни от колумбийския !

през който и jetcost да мина, след пренасочване към edreams и попълване данните на пътника, на следващата стъпка ми казва "вие вече закупихте този полет, направете ново търсене". правя ново - директно през edreams, изкарва ми същата цена и отново след данните на пътника ми казва че полета вече е закупен

Връзка към коментар

Поздравления за @Георги Матеев и коментари относно интервюто му тук:

Моля, нека офтопиците и спамът в настоящата тема да спрат, защото и без това огромното количество информация съвсем се размива.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На jetcost.com.co виза електрон на ПИБ минава за дебитна. Не съм плащал, но я пробвах за да видя, докато при момондо, оподо и други си я разпознаваше като електрон и не ставаше.

Връзка към коментар
преди 15 минути , funny каза:

По темата - направих си виртуална Револют и е Виза. Сега остава и да я разпознават сайтовете като Виза дебит

Моля те драсни като тестваш дали минава като дебитна из сайтовете.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 16 минути , funny каза:

По темата - направих си виртуална Револют и е Виза. Сега остава и да я разпознават сайтовете като Виза дебит

От FAQ на Revolut:

 

What type of card is my Revolut card?

A Mastercard© or Visa Debit.

 

Това отваря разни идеи...

Още ли е 6 евро?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яни
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.