Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Чудя се какво ще стане, ако се мине на премиум за един месец, дори два понеже първия уж е безплатен и си извадиш 20 карти и след това се върнеш на нормален? Дали картите ще изчезнат_

Връзка към коментар
преди 16 минути , Георги Матеев каза:

Моля те драсни като тестваш дали минава като дебитна из сайтовете.

Картата минава - потвърдено !

 

преди 11 минути , Радослав каза:

Хммммм... При мен иска 6евро за extra card. Явно си Premium.

Хмм, да. Пропуснах този момент - да премиум съм.

 

преди 8 минути , Радослав каза:

@funny предлагам да си направиш 20-30 карти фри, пък ние ще се обръщаме към теб за билети :) . Това в рамките на шегата де.

Започвам веднага, не 20-30 ами и повече ако кажете. Вие само ми захранвайте сметката :biggrin:

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

Започвам веднага, не 20-30 ами и повече ако кажете. Вие само ми захранвайте сметката

Ще взема вярно да се обърна към теб за един - два билета......

Връзка към коментар
преди 3 минути , funny каза:

Започвам веднага, не 20-30 ами и повече ако кажете. Вие само ми захранвайте сметката :biggrin:

 

Това е ГЕНИАЛНА идея!

Всеки с Револют може да те захранва в реално време и без такси, ти да купуваш билети, слагаш с надценка 1 евро на билет и ето ти бизнес :)

Хората доволни, ти също

Връзка към коментар
преди 9 минути , Alexander каза:

А знаеш ли дали може да минеш на стандартен план, има ли някакви условия колко време да си на премиум?

Не съм проверявала какво ще стане ако мина на стандартен

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , Радослав каза:

rumbo.es ми дава 17евро дискаунт от полети на райън с Masterpass /каквото и да е това/

 

преди 26 минути , Боби каза:

Нещо, което засега поне в България го няма. Forget

Без никакъв проблем си направих Masterpass на база револютската Mastercard

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Избери британската версия на сайта ...

Адресът ми е в БГ

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Боби каза:

на мен ми искаше адрес в Щатите, ти ако имаш - може

Британска версия с БГ адрес и телефон ( само на пощенския код сложих две нули отпред) - прие го

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , macf1an каза:

Избери британската версия на сайта ...

Адресът ми е в БГ

 

преди 1 минута , funny каза:

Британска версия с БГ адрес и телефон ( само на пощенския код сложих две нули отпред) - прие го

сега кажете дали сте успели да купите с отстъпка, преди да направим трафик на masterpass напразно :)

Връзка към коментар

Бих искал да попитам за колумбийския Jetcost. Защо като ми даде цена за избраната дестинация, примерно 156 000 песо -това е цената на eDreams и като кликна Избери (Elegir) цената се вдига на 195 000 ? Виждам разбивката на цената и там пише , че цената е 195 хил. има плюс такса обслужване около 150 000, която се приспада, ако се плати с Виза дебит.Но в крайна сметка, като напиша номер на картата си и я разпознае като дебитна цената си остава по - високата - 195 хил. При всички други варианти на eDreams италиански, бразилски и т.н. , цената която ти покаже в началото си остава и до края за плащане. Смених няколко браузъра, но няма промяна.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Alexander каза:

На jetcost.com.co виза електрон на ПИБ минава за дебитна. Не съм плащал, но я пробвах за да видя, докато при момондо, оподо и други си я разпознаваше като електрон и не ставаше.

Аз вчера платих  с  visa elektron  на първа в momondo.ch и ми я разпозна като дебит но при мина само веднъж  при вторият ми опит ми казаха че вече съм я използвал

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бърз въпрос, искам да резервариам билети за 2 възрастни и 2 деца, как да го направя през Jetcost като трябва да е само за един човек, за да се получи цена от 1-2 долара?

Връзка към коментар

Преди малко бразилският jetcost -> edreams приe плащане с виртуална Visa на ЦКБ:

R$ 3,86 (приблизително 1 EURO) за еднопосочен Братислава - София 30 септември 2018. Днес другите edreams-и ми отхвърляха картата.

 

Малко предистория: със същата карта снощи направих плащане към италианското momondo -> edreams. След това започна да излиза съобщение "Достигнахте максималния брой разрешени резервации с тази карта...". След много опити успях да платя още веднъж и пак спря да приема картата.

 

Така че, тъмния петък продължава :)

Редактирано от VladimirK
уточнение
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добре, намерила съм си няколко билета, които искам да купя. Разполагам с Виза електрон, виза кредитна и Дайнерс. Ще ми свърши ли работа някоя от тях, за да си напазарувам билетчета за по едно евро? Че пробвам, обаче цената се вдига мнооогократно  :(

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яни
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.