Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

В момента, saved_ каза:

Търсих го, но незнам url-а, може ли линк към него? :)

от колумбийския горе вдясно има флагче, през него са ти достъпни всички останали версии.

Връзка към коментар
преди 19 минути , saved_ каза:

Добро утро! Преди малко успях да си взема за 2-ма възрастни + 2 деца през колумбийския с едно плащане с Виза Дебит от Пловдив до Милано общо за 16 лв.

 

Сега си търся и за на връщане сайт, от който да резервирам, някакви идеи къде са останали оферти?

Това е страхотна новина, точно такава е и моята конфигурация 2+2. Нещо специално ли направи за тази цена, че гледам колегите купуват по един билет и работят с по десетина карти, а аз с моите общо 4-5 дебитни и кредитни съм за никъде.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, просто пробвах, нищо особено не съм правила, даже снощи като пробвах ми излизаше много добра цена и за двупосочен билет, ама пък тогава не мина плащането.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 37 минути , saved_ каза:

Пробвах през Бразилския, цената за един пътуващ е повече от отлична, но като дам за 4-ма и си става колкото в сайта на АК. Благодаря все пак :)

 

Това почти винаги е било така.

Сайтовете правят отстъпка от да кажем 15 евро твърда отстъпка. Еднопосочен полет за един човек, струващ 15 евро, практически излиза без пари. Ако се вземе двупосочен цената изглежда като 2*15 - 15 = тотал 15 евро. Формулата за 4 човека двупосочно на една резервация вече изглежда страшно: 4*2*15 - 15 = тотал 105 евро.

Затова всички взимаме 8 еднопосочни билети на 8 резервации. Тотала излиза нула евро. Друг начин за постигане на ниска цена за повече пътници няма.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, saved_ каза:

Пробвах през Бразилския, цената за един пътуващ е повече от отлична, но като дам за 4-ма и си става колкото в сайта на АК. Благодаря все пак :)

Може да си изкарате още 3 карти(то може и повече) Виза Електрон към вашата основна карта и не се плаща нищо.Хубаво е да са имена на роднини.Купувайте през различни IP адреси и отворете поверителен прозорец на Firefox

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , nadeto_nn каза:

Здравейте, направих си и аз виртуална карта на ЦКБ , но не ми дава да платя през колумбийският сайт, дава ми грешка 05 - неразрешена транзакция

А иначе, като вкараш номера и разпознава ли я, като дебитна ?

Редактирано от nino
Връзка към коментар
преди 10 минути , nino каза:

А иначе, като вкараш номера и разпознава ли я, като дебитна ?

Разпознава я , но тъй като съм я направила днес, трябвало някакво технологично време и тн. да минело, така ми отговориха от Банката :) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Питането за Transavia е тук:

 

Напомням, че настоящата тема е предназначена само за споделяне и обсъждане на промоциите.

Останалите въпроси и мнения насочвайте в съответните под-форуми.

 

Връзка към коментар

Имам канселирани резервации, но днес ми изпратиха от Оподо писма, в които цитират ID, с които ме подканят да си взема кола или хотел за предстоящото пътуване. Чудя се дали да не си направя експеримент и да ги питам къде ми е билета. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 21 минути , Цвете каза:

Имам канселирани резервации, но днес ми изпратиха от Оподо писма, в които цитират ID, с които ме подканят да си взема кола или хотел за предстоящото пътуване. Чудя се дали да не си направя експеримент и да ги питам къде ми е билета. 

Защо ти канселираха резервации? 

Връзка към коментар

аз пък все още нямам фактури от Раян, освен за 2 вътрешни в Португалия, които пристигнаха почти веднага...иначе полетите си ги добавих в профила, вероятно няма да има проблем

Връзка към коментар

Аз опитах да се надговарям за един билет, за който нямаше потвърждение даже им звънях по телефона. Нищи не ми отговориха само ми изпратиха мейл за канселация.

 

Връзка към коментар

На мен edreams не ми бяха пратили потвърждение за 2 билета за Амстердам. За единия се преборих по телефона, като исках да говоря с мениджър и ми го потвърдиха. Настоявах, че вината е тяхна, а те твърдяха, че авиокомпанията не им била потвърдила билета и нищо не можели да направят. За другия обаче не успях по същата схема. Отказаха ми на всички и нива и ми отмениха резервацията. Трябваше да го купя директно от Трансавиа за 31 евро (вместо за 10 паунда както бях платил първия път).

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.