Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Мирослав Василев
преди 1 минута , Stryper каза:

В английския opodo ми дава цена от 6 лири за билет София-Брюксел. Не знам дали има намаление, но цената е 50% т тази в сайта на wizz

За кои дати?

Връзка към коментар

За тези дати през февруари, които в сайта на wiz са 20 лева. Цената е за 1 човек, в 1 посока.

Всъщност първо трябва да се потърси през momondo.co.uk , който препраща към opodo.co.uk

Редактирано от Stryper
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

През британските версии на momondo и opodo дава долу горе половината от цената в сайта на Раян,като няма ограничение в картите и броя на плащанията.Четири еднопосочни с Мастъркард (симулирах плащане и с Виза,PayPal)

София-Атина 27.02-02.03

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , imarev каза:

През британските версии на momondo и opodo дава долу горе половината от цената в сайта на Раян,като няма ограничение в картите и броя на плащанията.Четири еднопосочни с Мастъркард (симулирах плащане и с Виза,PayPal)

София-Атина 27.02-02.03

 

На мен ми вади по-високи цени (същите цифри като на Раян, ама в паундове)...

Връзка към коментар
преди 25 минути , Боби каза:

На мен ми вади по-високи цени (същите цифри като на Раян, ама в паундове)...

Браузъра по неведоми причини,явно също има значение-излязоха ми през Опера-там при завършването на плащането и се затваряше от самосебе си прозореца-съответно не успях,и през Сафари-от там минаха плащанита.В Хром беше такова положението-цени като на сайта

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Надали е от това, може да помни, че е имало много покупки оттам и блокира достъпа :)

Триене на кукитата, инкогнито прозорец не вършат ли работа?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , neuromancer каза:

Надали е от това, може да помни, че е имало много покупки оттам и блокира достъпа :)

Триене на кукитата, инкогнито прозорец не вършат ли работа?

При мен поне не помогна

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, аз се мъча да купя през колумбийският Jetcost едни билети. Имах една успешна покупка с виртуална ДК на ЦКБ, направих си още една вируална карта и сега се мъча с нея да платя, но не става. Някой може ли да ми каже защо е така? Нали са различни картите..:resent:

Връзка към коментар
преди 2 минути , nadeto_nn каза:

Здравейте, аз се мъча да купя през колумбийският Jetcost едни билети. Имах една успешна покупка с виртуална ДК на ЦКБ, направих си още една вируална карта и сега се мъча с нея да платя, но не става. Някой може ли да ми каже защо е така? Нали са различни картите..:resent:

 Не е ясно там вече аз два пъти взех билети от там с една карта виртуална виза дебит в интервал от една седмица,но след това се опитах с друга виртуална на ЦКБ чисто нова и с една виза дебит на ДСК пак нова, но не минаха и двете.

Връзка към коментар

Виртуалната на ДСК нали иска 24 часа за отлежи? Освен това може да ограничава купените билети не само по номер на карта, а и по име.

Връзка към коментар
преди 16 минути , neuromancer каза:

Виртуалната на ДСК нали иска 24 часа за отлежи? Освен това може да ограничава купените билети не само по номер на карта, а и по име.

 На ЦКБ само иска 24часа,но аз пробвах с различни имена,IP,браузери тц...и сега си имам три виза дебит с пари като само едната е ползвана по тия сайтове :lol:

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Ivko каза:

 На ЦКБ само иска 24часа,но аз пробвах с различни имена,IP,браузери тц...и сега си имам три виза дебит с пари като само едната е ползвана по тия сайтове :lol:

Абсолютно същата история. Много се издразних, но как пък го разпознава не ми стана ясно.

Връзка към коментар

По назад в темата уточнихме, че нова карта (не продължаване на срока на изтекла) изисква проверка, която не трае 24 часа, а се активира 24 часа след проверката. За справка моята заявка я пуснах в петък и то сряда още беше на статус блокирана. Трябваше да звъня няколко пъти за да ме одобрят.

Съветвам ви да се свържете с ЦКБ, за да разберете минала ли е проверката, защото вие я виждате със статус активна, но реално не е.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Vyara каза:

По назад в темата уточнихме, че нова карта (не продължаване на срока на изтекла) изисква проверка, която не трае 24 часа, а се активира 24 часа след проверката. За справка моята заявка я пуснах в петък и то сряда още беше на статус блокирана. Трябваше да звъня няколко пъти за да ме одобрят.

Съветвам ви да се свържете с ЦКБ, за да разберете минала ли е проверката, защото вие я виждате със статус активна, но реално не е.

Да, това е така , но тогава просто не минава плащането. Сега реално всичко с картата си е наред, но сайта я разпознава и все едно вече съм я ползвала, а аз реално не съм, просто съм плащала с друга към моето ЕГН.

Връзка към коментар

jetcost.fr-opodo.fr дава хубави цени , проверих на Ryan, цените са на половина, дава да платиш с всякакви карти, дори платих с Paypal.

Редактирано от Marisha
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Звелина каза:

Може ли някой да преговори, какво се пишеше на полето за адрес в бразилския джеткост, линк към генератора на номер и т.н.

Примерно този https://www.geradordecpf.org/

Адрес де да знам, смятам че не проверява дали е валиден адреса, просто напиши нещо. CEP е пощенски код, примерно 30110-040 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Marisha каза:

jetcost.fr-opodo.fr дава хубави цени , проверих на Ryan, цените са на половина, дава да платиш с всякакви карти, дори платих с Paypal.

Да, но ако си купиш членство и про e-dreams.fr е същото.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Marisha каза:

С членство цените са отрицателни, без членство-наполовина.

Какво членство, нали говорите за Раян ?

Редактирано от nino
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.