Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Marisha каза:

jetcost.fr-opodo.fr дава хубави цени , проверих на Ryan, цените са на половина, дава да платиш с всякакви карти, дори платих с Paypal.

Направих няколко проби и не ми излизат такива цени. Да не би да е само за полети от/до Франция?

Твоите полети за къде са?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, babuger каза:

София-Атина  за 1 Евро  29.12.17 Jetcost.es---edreams  с карта Visa Debit

С какъв браузър? При мене през мозила и гугъл хром излиза друго:

image.png.1e47da7a0f57956badaf1560123b850c.png

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 37 минути , Marisha каза:

Брюксел

Сподели някакви дати, от София ли са полетите ...

В последно време непрекъснато се случва през различни браузъри да дава различни цени, както и да излизат отстъпки с различни карти. Търсих и не намерих нито една цена два пъти по-ниска от сайта на Райън - иначе казано изгубих време без да стигна до нищо полезно, което да споделя тук.

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 8 минути , nino каза:

Би ли дала линк към това членство, че нищо не намирам.

https://www.opodo.fr/prime/ 

Не съм чела условия, ама ми излизаше нещо от сорта 54 евро на година

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 27.11.2017 г. в 18:10, Petkan каза:

Ами май е време да затапим еуфорията. Който купил - купил... А тези, които не са успели или пък са си взели само в една посока, а другата им е още под въпрос, нека се завърнат към rumbo.es  Тръгнала е някаква нова схема с Masterpass, с "нормални" отстъпки, като при Maestro-то. Нямам време сега да проверявам какво точно е това чудо, но довечера като се прибера ще се поразровя. Доколкото разбирам това е виртуална карта, прикрепяща се към Mastercard, като е необходима еднократна регистрация. Ако някой знае нещо или има време да рови, нека не се стеснява да разясни :)

Ама след разлигавянето ни с нулевите и отрицателните цени, май ще трябва време, за да слезем на земята и свикнем отново с реалностите..... поне до следващия Black Friday :lol:

Самоцитирам се....

С няколко дни закъснение реших да пробвам схемата. Купих два билета (но поотделно) за по 19,99Е вместо за по 35,99Е. 

Необходима е регистрация в Masterpass, като прикачих кредитната си Mastercard. Мисля че може и Visa. Става за минутка. Като влезете в страницата им, към която ви препращат от Румбо, при регистрацията изберете език (горе вдясно на страницата), който говорите, защото разбираемо, български домейн няма. Аз лично се регистрирах през италианската версия, като единствено "излъгах", като написах грешен пощ. код - сложих една нула пред действителния български код, за да станат пет цифрите. Плащането мина без проблем и веднага получих потвърждение от Румбо с PNR номер. Оттам по старата схема влизате в страницата на Раян и си добавяте резервацията.

Успех!

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 36 минути , Petkan каза:

Самоцитирам се....

С няколко дни закъснение реших да пробвам схемата. Купих два билета (но поотделно) за по 19,99Е вместо за по 35,99Е. 

Необходима е регистрация в Masterpass, като прикачих кредитната си Mastercard. Мисля че може и Visa. Става за минутка. Като влезете в страницата им, към която ви препращат от Румбо, при регистрацията изберете език (горе вдясно на страницата), който говорите, защото разбираемо, български домейн няма. Аз лично се регистрирах през италианската версия, като единствено "излъгах", като написах грешен пощ. код - сложих една нула пред действителния български код, за да станат пет цифрите. Плащането мина без проблем и веднага получих потвърждение от Румбо с PNR номер. Оттам по старата схема влизате в страницата на Раян и си добавяте резервацията.

Успех!

Оттук става ли ?

 

https://masterpass.com/en-us/   

 

Иска местоположение, не виждам опция за език. За съжаление България я няма, и не знам коя държава трябва да се избере. Не видях италианската версия.

Връзка към коментар
преди 1 минута , Petkan каза:

Горе вдясно смени US с някоя европейска. ще ти поиска регистрация. Кликни върху правоъгълника с логото на MASTERPASS и следвай изискванията за регистрация. 

Сега видях ,че на последния ред пише - International - , явно това трябва да е . Благодаря ти !

Връзка към коментар

Пробвах през Rumbo.it , който вече е Volagratis, през испанската вeрсия, но никъде не ми даде опция за плащане с Мастерпас. Само тук   -   в Rumbo.com , но цените са около 10 евро по-високи от сайта на Раян . Нищо, поне ще съм готов за бъдещи промоции.

Връзка към коментар

Добре, а някой успя ли да регистрира Revolut в Masterpass...? Пробвах английската, италианската, ирландската версии... Слагах български адрес, добавяйки 0 отпред, отзад, по средата на ZIP кода, слагах английски адрес... Не ще и не ще! Дава ми грешка и дотам! 

Връзка към коментар

Аз регистрирах ревоюта в мастерпас. В английската версия , както съм писала по-рано в темата.

Британска версия с БГ адрес и телефон ( само на пощенския код сложих две нули отпред) - прие го

Връзка към коментар
преди 10 часа, nino каза:

Сега видях ,че на последния ред пише - International - , явно това трябва да е . Благодаря ти !

Тази регистрация само през компютър ли е налична 

Връзка към коментар

И аз взех с Masterpass за сефте от Бургас до Рига с Ryan,като свали цената от 20 евро  на 10,но при резервирането съм натиснал някаква застраховка за 3,5 и така ми излезе 13,5.Имам регистрация в Masterpass още от миналия декември,и онзи ден добавих Revolut.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.