Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, funny каза:

Аз регистрирах ревоюта в мастерпас. В английската версия , както съм писала по-рано в темата.

Британска версия с БГ адрес и телефон ( само на пощенския код сложих две нули отпред) - прие го

Пробвах, получавам на телефона съобщение за оторизация за 0 евро и съобщение на сайта на Masterpass "Something went wrong".

Връзка към коментар
преди 9 минути , Zaro каза:

Пробвах, получавам на телефона съобщение за оторизация за 0 евро и съобщение на сайта на Masterpass "Something went wrong".

На кой телефон го получаваш,английски ли?

При мен стана с виртуална мастеркард на дск,след като не стана с револют

Връзка към коментар
преди 4 часа, chandni каза:

При мен не става!

И при мен не ставаше. В какви ли не версии не пробвах. Последно сложих първо буква, вместо пета цифра преди нашия си пощенския код, както са английските, и стана.

Редактирано от desislavna
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 6.11.2017 г. в 14:47, Костов каза:

4838

 

На 6.11.2017 г. в 14:54, Мари Николова каза:

Тези карти на ЦКБ скоро минаваха като кредитни в шведския джеткост, май.Може навсякъде така да ги разчитат.

 

На 6.11.2017 г. в 15:13, Костов каза:

Не знам, но ми я приема като Visa Debit, пуща ми отстъпката и като натисна бутона за плащане ми излиза червен надпис Да сменя начина на плащане

 

48.png.bc4176ba88de05c477903f764ef80e58.png

 

И с трите карти 4838 на ЦКБ мина успешно. Добър пазар  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Бързо въпросче за Masterpass:

Колко време отнема целият процес на регистрация и добавянето на карта в Masterpass? 

В PayPal добавянето може да отнеме до седмица заради кода на тестовата транзакция. 

В момента нямам нужда от МП, но да не се окажа в цайтнот, ако искам спешно да купя билет на изгодна цена.

Връзка към коментар

При мен се случи веднага.

Регистрирах Revolut  през англ.версия в процеса на плащане в rumbo.es.

Плащането мина веднага, потвърждение от rumbo.es, съобщение в revolut също.

Само че не съм получила потвърждение от Ryanair. 

Някой с такова забавяне?

 

Връзка към коментар
преди 22 минути , Ledda каза:

При мен се случи веднага.

Регистрирах Revolut  през англ.версия в процеса на плащане в rumbo.es.

Плащането мина веднага, потвърждение от rumbo.es, съобщение в revolut също.

Само че не съм получила потвърждение от Ryanair. 

Някой с такова забавяне?

 

А за какво ти е това потвърждение?!Добави си резервацията в сайта на раян в твоя си профил с номера и специалния имейл адрес, посочени в потвърждението от румбо. Така имаш достъп до онлайн чекирането и до другите допълнителни услуги, ако имаш нужда от тях.

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Още един успях двупосочно с Masterpass до Атина,отиване с Ryan , връщане с Aegean(за първи път). Нормална цена 45 евро,през rumbo.es 24,5.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, desislavna каза:

...Добави си резервацията в сайта на раян в твоя си профил с номера и специалния имейл адрес, посочени в потвърждението от румбо. Така имаш достъп до онлайн чекирането и до другите допълнителни услуги, ако имаш нужда от тях.

 

Ахааа,

"Добави си резервацията в сайта на раян в твоя си профил с номера и специалния имейл адрес"

Мерси, чукча писател!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 12/3/2017 в 14:56, Ledda каза:

Ахааа,

"Добави си резервацията в сайта на раян в твоя си профил с номера и специалния имейл адрес"

Мерси, чукча писател!

При резервация от rumbo изпращат мейл с кода на резервацията за Ryan заедно със мейл, който е случайно генериран на база човека извършил плащане.

 

От извесно време съм регистрирана, но не обичам особено да пиша и само ви чета. Но сега искам да благодаря на @Petkan,. Трябваха ми два билета за конкретни дати до Рим и обратно и благодарение на информацията за Masterpass успях да закупя 4 билета (по два за отиване и връщане) от rumbo.es за общо 60евро, а цената на Ryan е 63 евро за един билет отиване и връщане за тези дати. :dancing:

И да не съм извън темата, вчера ми попаднаха билети за 1 COP на jetcost.com.co до Рим (търсенето ми беше  за 21.03.2018).... за съжаление картата ми която уж е Виза Дебит, беше разпозната като Виза :(

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 16 минути , savagejo каза:

успях да закупя 4 билета (по два за отиване и връщане) от rumbo.es за общо 60евро

 

един по един ли ги взе или два по два? с един и същи masterpass ли? питам, защото отгоре има уж ограничение за 1 използване на 3 месеца...

Връзка към коментар
преди 3 минути , Боби каза:

един по един ли ги взе или два по два? с един и същи masterpass ли? питам, защото отгоре има уж ограничение за 1 използване на 3 месеца...

Един по един, с едини същ masterpass

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

За билети които съм купила с полет на уиз, но няма да пътувам аз а друго лице мога ли да добавя ПНР кода в моя профил и после да го чекирам или трябва да направя профил на лицето което ще лети?

Връзка към коментар
преди 16 минути , funny каза:

Няма да успееш да го добавиш в профила си. Направо отиваш на онлайн чек ин и чекираш пътуващия без профил

Много благодаря, за първи път купувам така билети и нямах представа как се прави после чекин

Връзка към коментар

Аз пак да си питам: Тъй като гледам, че билетите с Мasterpass трябва да се купуват един по един, а ние сме 2-възрастни + 2 деца. Ако взема билетите на децата като за възрастни после може ли да се смени през кол-центъра на Раян?

Връзка към коментар
преди 16 минути , saved_ каза:

Аз пак да си питам: Тъй като гледам, че билетите с Мasterpass трябва да се купуват един по един, а ние сме 2-възрастни + 2 деца. Ако взема билетите на децата като за възрастни после може ли да се смени през кол-центъра на Раян?

до 24 ч. от покупката ,на онлайн чата е безплатна смяната

Редактирано от Branko
Връзка към коментар

Идеята ми беше да се споделя подробна информацията за тези находки,за да се възползват и други магеланци.

Така споделена е за темата "искам да се похваля"

  • Харесвам 8
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , Branko каза:

за къде,от кой сайт,дати

rumbo.es работи с masterpass, София-Пафос са полетите, датите са през юни.

Отстъпката ми я показваше за всякакви полети, затова не споделих дестинация и дати.

Не знам дали смъква най-евтините полети до (почти) безплатни, но не вярвам, досега някой щеше да е изпищял :)

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.