Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Успях да направа и втори акаунт с испански номер и карта, мина без проблеми.

Гледам, че приемат и дайнърс в мастерпаса, никой ли не е регистрирал такава карта?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Alexander каза:

Интересно, че на апликацията на революта ми излиза съобщение, че е ауторизиран, но на сайта на мастерпас ми дава грешка и да опитам пак да променя данните.

 

 

 

Аз си регистрирах Дайнърса без проблем, но още не съм плащал с него.

Имам и аз един въпрос: Матерпаса и той ли е с ограничение от 3 месеца както пише или само си го пише това?

Редактирано от Пламен
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , Пламен каза:

Аз си регистрирах Дайнърса без проблем, но още не съм плащал с него.

Имам и аз един въпрос: Матерпаса и той ли е с ограничение от 3 месеца както пише или само си го пише това?

В правилата на сайта пише, че е с ограничен до едно плащане на 3 месеца. В миналите 2-3 дни двама съфорумници споделиха, че са платили 4 билета един след друг. Не е ясно дали има ограничение, дали минава /засега/ или  просто с някои карти минава, а  други не. Последното се случваше често с различни карти Маестро преди година и повече.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Търсих за конкретни дати от /http://www.jetcost.pt/ , пренасочи ме към www.gotogate.pt /2-5 март 2018 София - Лондон, днес wizz имат 20%. Ако изчакам февруари дали ще намеря по-добра цена, но пак казвам конкретни дати са, нямам възможност за други дни.

Цена за 2-ма души

отделa.JPG.854fd16072bd29ada827cfacbf72187a.JPG

Редактирано от Denittta
Връзка към коментар
преди 4 часа, funny каза:

През мобилното приложение на Уиз, с дискаунт клуб, ми дава цена 102 евро за тези полети за двама

нямам дискаунт клуб, тази година не съм купувала билети на 260 пак ми излиза цената. ще чакам пак 20% и евентуално по-ниски цени :biggrin:

Връзка към коментар

чета ви като луд последните страници с тоя мастерпас и не разбирам едно нещо....направих си регистрация в мастерпасс, адднах си картите и т.н., после в румбото си избрах полетите - цена наполовина, отивам на плащане и по default ми дава viabuy, избирам отдолу мастер пасс и ми качва цената тройно....ето скрийншотове, явно нещо не правя като хората...може ли да ми разясните моля

dasdsa.JPG

Capturedasddasdsadsa.JPG

Връзка към коментар
В момента, Grishkata каза:

чета ви като луд последните страници с тоя мастерпас и не разбирам едно нещо....направих си регистрация в мастерпасс, адднах си картите и т.н., после в румбото си избрах полетите - цена наполовина, отивам на плащане и по default ми дава viabuy, избирам отдолу мастер пасс и ми качва цената тройно....ето скрийншотове, явно нещо не правя като хората...може ли да ми разясните моля

dasdsa.JPG

Capturedasddasdsadsa.JPG

прочети поста преди твоя

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 33 минути , Grishkata каза:

на мен все още ми излиза viabuy.....

cookies?

Мастърпаса беше до днес, вече няма файда от него, а от viabuy. Няма да се появи с триене, може би след време или някъде по други сайтове. 

Просто си закъснял с половин-един ден.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Да споделя:) Бях взела 3 билета през rumbo.es от Талин до София през Виена на LOT на стойност 360 евро трите. Вчера получих мейл от румбо, че ми сменят отсечката Талин-Виена с 5 часа по-рано, което прави дупка от 9 часа между двата полета. Сега звъннах директно в ЛОТ и ми смениха безплатно полета през Варшава (който е по 250 евро на човек). Доволна съм :)

  • Харесвам 2
  • Браво 5
Връзка към коментар

Momondo.it-Gotogate  намаля полети на Ryan  от 10 евро на 7,5.Ако е 20 евро намаля на 14.Плаща се с всякакви карти.Не съм купил ,за да съм сигурен.Не знам и за други компании дали намаля.

София-Bruxelles, Charleroi Bru South (CRL), Belgio 29.01 от  9,99 на 7.49

Рига-Берлин 31март  от 19.99 на 14.49

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , dimitrov6 каза:

Momondo.it-Gotogate  намаля полети на Ryan  от 10 евро на 7,5.Ако е 20 евро намаля на 14.Плаща се с всякакви карти.Не съм купил ,за да съм сигурен.Не знам и за други компании дали намаля.

Полет в юли от Атина, който е 27.99 евро в сайта на Райън Gotogate го дава за 25.49 евро.

Възможно е да по-близки дати да излиза по-голямо намаление или важи за определени дестинации.

Споделяйте! :)

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Най-новият хит: http://www.bravofly.com.au/

 

Плащането е с Diners Club в австралийски долари. Дава отстъпки 5-12 евро (в зависимост от маршрута) за полети на Ryanair. За други авиокомпании не съм тествал, вероятно лови също Wizz / Transavia и тн.

 

EDIT: Забравили са да си включат анти-магеланската защита, въпреки че излиза стандартният надпис "You can take advantage of the promotion only once in 3 months":) Не само, че най-сетне са ми махнали бана от Bravofly, ами и току-що направих 3 поредни успешни плащания с една и съща Diners карта (на мое име), като и трите билета (всичките на мое име) бяха издадени в рамките на 1 минута. Атакувайте :lol:

 

EDIT2: Похвала към @Diners club. Сравних сега техния курс AUD-BGN с този на Visa/Mastercard и разликата е пренебрежимо малка. Очевидно наистина са си подобрили курсовете, както писаха наскоро.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 20
  • Благодаря 1
  • Браво 5
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Най-новият хит: http://www.bravofly.com.au/

 

Плащането е с Diners Club в австралийски долари. Дава отстъпки 5-12 евро (в зависимост от маршрута) за полети на Ryanair. За други авиокомпании не съм тествал, вероятно лови също Wizz / Transavia и тн.

 

EDIT: Забравили са да си включат анти-магеланската защита, въпреки че излиза стандартният надпис "You can take advantage of the promotion only once in 3 months":) Не само, че най-сетне са ми махнали бана от Bravofly, ами и току-що направих 3 поредни успешни плащания с една и съща Diners карта (на мое име), като и трите билета (всичките на мое име) бяха издадени в рамките на 1 минута. Атакувайте :lol:

 

EDIT2: Похвала към @Diners club. Сравних сега техния курс AUD-BGN с този на Visa/Mastercard и разликата е пренебрежимо малка. Очевидно наистина са си подобрили курсовете, както писаха наскоро.

Ей Жорееее,на такива като теб им казвам " драсни, пални клечица"xD

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , antea каза:

е, за баланс в природата на мен тази схема ми вади цени с около 16 евро по-високи от техните сайтове :biggrin:

Да не търсиш за 1 човек? При търсене само за 1 човек, BGY-PDV ми даде $15, а при търсене за 2-ма - по $8.

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 5 минути , antea каза:

е, за баланс в природата на мен тази схема ми вади цени с около 16 евро по-високи от техните сайтове :biggrin:

Обърна ли внимание, че цените са в австралийски долари, а не в евро? Аз какъвто и полет на Ryan да проверих (винаги търсех за 1 човек) излизаше с минимум 5 евро отстъпка. Тези трите, които взех, бяха с по 10 евро надолу спрямо ryanair.com.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

да, обръщах австр. долари в евро, за да изчисля цената

 

@chandni се оказа права, за двама даде по-добра цена, с 20 евро надолу на човек от Wizz с дискаунт, но понеже все оше е доста висока, ще се въздържа

 

благодаря за споделянето на находката :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

срам ме е да кажа, ама съм дала грешно инфо в горния пост :blush: и при търсене за двама цената е по-висока - не знам защо съм се объркала, че ми вади цена за двама, а то си е всъщност цена за един билет, която на следващата стъпка се удвоява, естествено

 

явно си зависи от дестинацията и периода - при моето търсене параметрите са 2 човека Мадрид-София 11 юни, цена при ryan - 51 eвро, при wizz с дискаунт е 70 евро, през bravofly същите полети са съответно 56 и 100 евро

Връзка към коментар
преди 8 минути , antea каза:

явно си зависи от дестинацията и периода - при моето търсене параметрите са 2 човека Мадрид-София 11 юни, цена при ryan - 51 eвро, при wizz с дискаунт е 70 евро, през bravofly същите полети са съответно 56 и 100 евро

Явно да. И друг път съм забелязвал - някои дестинации ВЪОБЩЕ не ги ловят отстъпки. Например Лисабон на Wizz никога никъде не съм успявал да го сваля дори минимално. Подозирам, че авиокомпаниите пускат намаления само на по-слабите им линии.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Продължават намаленията от 10 - 14 евро на билет в бразилския и колумбийския jetcost >> eDreams с Visa Debit.

 

Барселона - София за февруари - в сайта цената беше 36, купен билет за 22. А в момента цената падна на 30, през сайтовете - 17.

 

 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.