Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 36 минути , Боби каза:

jetcost.com.co -> rumbo.es

с една карта Revolut, смята я за Mastercard Debito

2 билета София-Атина петък вечер през м. март по 18Е вместо 30Е на човек.

Изпревари ме. :)

 

Още едно попадение, което е с малка отстъпка от 2-3-5 евро, но работи - kолумбийската и бразилската версия вече прехвърлят към bravоfly,  където отстъпката е при плащане с Mastercard Debit.

 

П.П. Проверих няколко полета. По-големите отстъпки с Mastercard Debit са за по-близки дати. За юли- август- септември не открих нищо.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

jetcost.com.co ->edreams

С карта Revolut смята я за Виза дебит

Февруари и Март,може да има и други месеци.Полетите София- Айндховен

Айдховен - София еднопосочно за по 2 колумбийско песо(0.11ст.лв)

 

Предполагам и други полети на Раян ,които са на цена 12.99€

А така както виждам и полети на Уиз ,които са на цени 19.99лв

София - Милано/Милано-София февруари примерно

Редактирано от Branko
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 41 минути , Branko каза:

С карта Revolut смята я за Виза дебит

A реално Revolut-ът ти Visa ли е или Mastercard? Защото моятя е физическа карта MC и едва ли би се приела като Visa... :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

преди 19 минути , chandni каза:

A реално Revolut-ът ти Visa ли е или Mastercard? Защото моятя е физическа карта MC и едва ли би се приела като Visa... :)

Вртуалната ми е виза и става

Редактирано от Branko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 19 часа, Branko каза:

jetcost.com.co ->edreams

С карта Revolut смята я за Виза дебит

Февруари и Март,може да има и други месеци.Полетите София- Айндховен

Айдховен - София еднопосочно за по 2 колумбийско песо(0.11ст.лв)

 

При мен не стана на колумбийския джеткост нито с Визата от Револут, нито с виртуалната от ЦКБ. Мисли, мисли и иска да му дам друга карта.

На бразилския джеткост мина Револутската карта, там цените не са чак като на колумбийския, но пак са доста по-надолу от тези на сайта на Раян.

 

 

Връзка към коментар
преди 46 минути , Пламен каза:

При мен не стана на колумбийския джеткост нито с Визата от Револут, нито с виртуалната от ЦКБ. Мисли, мисли и иска да му дам друга карта.

На бразилския джеткост мина Револутската карта, там цените не са чак като на колумбийския, но пак са доста по-надолу от тези на сайта на Раян.

 

 

При мен и в момента я приема,стигам до плащане

Връзка към коментар

И аз стигах до плащане, но когато се опитам да платя, след 2-3 минути мислене ми казва да дам друга карта. Иначе цената от 2 коломбийски песос я докарвам, както каза за маса полети от януари до март. Даже се получава чудна комбинация с връщане от Шарлероа за същите пари.  

Връзка към коментар
преди 4 минути , Пламен каза:

И аз стигах до плащане, но когато се опитам да платя, след 2-3 минути мислене ми казва да дам друга карта. 

 Този сайт не е ясно как работи аз с една виза дебит виртуална на цкб успях да взема два пъти в рамките на една седмица два билета,но после пробвах с друга неизползвана пак такава и не стана дава,че е ползвана вече после пробвах и с виза дебит на дск пластика и тази не я прие :rofl:

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Ето ви още една играчка в арсенала:

trabber.com и различните му версии.  Дава и подробна информация с коя карта колко ще е таксата, ако има такава.

  • Харесвам 20
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

За тези, които не успяха да се вместят в промоциите по 1-2 евро , току що установих че специално от/до Рим все още има доста дни с тарифи 2 $ в колумбийксия jetcost. Плащане отново с Виза Дебит

 

София - Рим - 10,15,17,22,29 януари, 05,15,16,21,26 февруари, 14,26 март

Рим - София - 29.01, 22.02, 09.03

 

Може и да има и други дестинации но не съм проверявала

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

Връзка към коментар
преди 10 минути , Георги каза:

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

Дали прочете по-горе и имаш предвид, че може да изкараш r виртуална от ЦКБ? Ако решите да пробвате - за всеки случай я изкарайте не на името на което е тази, която имате. ;) 

 

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Дали прочете по-горе и имаш предвид, че може да изкараш r виртуална от ЦКБ? Ако решите да пробвате - за всеки случай я изкарайте не на името на което е тази, която имате. ;) 

 

Нямаме взаимоотношения с ЦКБ и за сега не искаме да имаме :)

 

А, то май не е задължително да си им клиент за целта. Много съм ръждясал в тия игри, личи си :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , Георги каза:

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

При цена до около 10000 сор приема Виза Електрон като Виза дебит.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , Георги каза:

А, то май не е задължително да си им клиент за целта.

Няма нужда да си им клиент. Картата се заявява онлайн или в клон на банката и се зарежда с минимум 20 лв., които след 10 дни могат да се изтеглят по желание.

Редактирано от Яничка
Връзка към коментар
Мирослав Василев
Преди 1 час, Георги каза:

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

На мене не ми даде да направя втора покупка с една и съща карта.

Връзка към коментар

А ако не ви се ходи до банката може да  и от всяка каса на Изипей. Иначе на въпроса на Георги ,аз успях през черния петък с една карта да взема два билета от два  лаптопа.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , nino каза:

А ако не ви се ходи до банката може да  и от всяка каса на Изипей...

А ако не ви се ходи и до каса на Изипей, може и от вкъщи. ;- )

 

А иначе, не очаквайте непременно с новата виртуална карта да се получи отведнъж. На няколко пъти бях попарен в желанието си да купя билети с чисто новичка виртуална карта. Вече бях ползвал една физическа карта и една виртуална, но трябваше да закупя още един билет. С чисто новата не се получи, стана с физическата. После, след няколко дни, нещата се обърнаха и купих с предишната виртуална. Новата и досега си ми стои заредена, но не е стреляла още. Румбовска работа! :-)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 часа, Георги каза:

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

При мен физическа на ЦКБ мина само веднъж. Освен че можеш да си изкараш виртуална на ЦКБ, виртуалната виза на Револют също я разпознава като виза дебит.

Връзка към коментар
На 18.12.2017 г. в 16:22, Георги каза:

При покупка от колумбийския джеткост -> edreams активиран ли е "магеланския филтър", т.е. може ли повече от една покупка на карта? Че имаме само една под ръка и внимаваме да не изпукаме патроните за лудо :)

Revolut издава в момента виртуална Visa, която колумбийскaта, бразилската и чилийската версия приемат като Visa Debit. Издаването и активирането според мене е най-бързо. Картата може да се ползва веднага. С една и съща карта може да се купува от трите сайта /при мене стана/.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Английските версии на edreams и opodo дават малка отстъпка с Visa Debit. Минава се през https://www.holidaypirates.com

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
На 12/18/2017 в 18:35, rik4o каза:

А ако не ви се ходи и до каса на Изипей, може и от вкъщи. ;- )

 

А иначе, не очаквайте непременно с новата виртуална карта да се получи отведнъж. На няколко пъти бях попарен в желанието си да купя билети с чисто новичка виртуална карта. Вече бях ползвал една физическа карта и една виртуална, но трябваше да закупя още един билет. С чисто новата не се получи, стана с физическата. После, след няколко дни, нещата се обърнаха и купих с предишната виртуална. Новата и досега си ми стои заредена, но не е стреляла още. Румбовска работа! :-)

Аз също бях упорит като теб и се получи от втория път - вчера направих регистрация онлайн за виртуална карта и заредих с пари... обаче не стана веднага плащането през co.edreams.com, днес пък стана.... Но явно това не е просто случайност, защото от банката, от където заредих пари (ПИБ), ми се обадиха днес за потвърждение дали това е реална транзакция... аз потвърдих и след това всичко беше ОК с плащането... т.е. поне в моя случай парите не са били налични веднага във виртуалната карта, а е трябвало потвърждение от банката. Така днес направих 3 отделни/поредни резервации за 3-ма човека, на четвъртата ме отрязаха вече. Както и при останалите тук също логиката им е малко странна - за размера на намаленията на различните отсечки, за поредни резервации, брой хора и т.н. ... BTW, някой има ли идея дали тази виртуална карта на ЦКБ може да се издава няколко пъти с различни номера, искат ли различни мейли/имена?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.