Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Преди 1 час, lyubo21 каза:

...т.е. поне в моя случай парите не са били налични веднага във виртуалната карта, а е трябвало потвърждение от банката...

Първата ми (за тази година) виртуална карта беше издадена мигновено по време на горещите петъци и недели и влезе в употреба веднага, след като я заредих, без никакво забавяне.

Преди 1 час, lyubo21 каза:

... BTW, някой има ли идея дали тази виртуална карта на ЦКБ може да се издава няколко пъти с различни номера, искат ли различни мейли/имена?

Правиш си един акаунт с твоето име и мейл и си добавяш карти на корем. Те си взимат 3-те процента за зареждане и изобщо не ги интересува колко карти имаш. Картите са с различни номера. Гледам в акаунта ми още седи първата от 2013-та, естествено неактивна.

 

Дали са валидни за нашите цели, е друг въпрос, на който търсим отговора. 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 27 минути , reinamarsela каза:

И на мен ми изкарва по-високи цени! Някой да е направил попадение в колумбийския джеткост??!?

 Барселона-София 2 еднопосочни билети с Раен януари 19лв при цена на сайта 60лв

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 минути , bad kid каза:

opodo са ми пратили мейл, че мога да се чекирам през тяхното приложение безплатно, дори и ако не е почнало чекирането още

и като го направиш ти казват, че ще си получиш бординг картите 24 часа преди пътуването

 

Check-in pending 
Your boarding pass will be generated as soon as the flight opens for check-in. Please remember that most airlines open check-in only 24 hours prior to departure. Once check-in has been completed you will receive your boarding pass via email.

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , dimitrov6 каза:

На мен в сайта на Bgmamma някаква жена ми прати съобщение,ако търся билети на Wizz с 30 % намаление.Не съм отговарял.

Тази, да не е тази:   :) 

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

От Бургас с Ryan по новите дестинации има евтини билети за първите дати.През колумбийския Jetcost-Rumbo с Mastercard debit купих до Варшава Модлин от 13 евро намалена на 10.Връщане през Зжешов от 15,5 евро намалена пак на 10.Използвах различни карти,IP и промених името с буква.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

jetcost.ie -> opodo.ie - намалява цените на еднопосочни билети на някои авиокомпании с до 10 евро. Максималната отстъпка се получава като се търси и купува за един пътник. Работи за BgAir, TAP и други. Плащането е с VISA Credit. Не знам дали има ограничения за използването на една карта.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Още една интересна находка: jetcost.com.au -> bravofly.com намалява еднопосочни билети за един пътник с до AUD 20 (EUR 13). Например Бургас - София на BgAir през лятото става AUD 25 (EUR 16). Работи главно за традиционните авиокомпании може би с всякакви карти, в т.ч. и с Paypal и Masterpass.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Още две попадения: www.bravofly.no и www.bravofly.dk намаляват цената на еднопосочен билет за един пътник на BgAir, както и на много други - най-вече традиционни авиокомпании, съответно с NOK 164 и DKK 126 (около EUR 17 по текущи пазарни курсове). Отстъпките за Wizzair и Ryanair са по-скромни - в рамките на EUR 6-7, но не сваля най-евтините билети под EUR 10. За да се използва намалението плащането и на двата сайта трябва да е с кредитна карта Mastercard. Не знам дали всички карти минават.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Отстъпките за Wizzair и Ryanair са по-скромни - в рамките на EUR 6-7, но не сваля най-евтините билети под EUR 10.

Търся билети на Ryanair за полет Атина - Ханя (ATH - CHQ) на 14 юли 2018 г. В моя случай за съжаление цената се оказва даже по-висока с повече от 10 евро, ако 445 норвежки крони са около 45 евро.

 

5a4415e40a00b_Screenshot-27_12_2017.23_50_09.png.757a854374e57ca57e717fb44bb5f352.png

 

А плащането с кредитна карта Mastercard идеално ме устройва.

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много са динамични тези сайтове. bravofly.no и bravofly.dk продължават с намаленията, но вече не става директно, а по добре познатата схема:

jetcost.no -> bravofly.no

jetcost.dk -> bravofly.dk

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 10 минути , koliob каза:

Много са динамични тези сайтове. bravofly.no и bravofly.dk продължават с намаленията, но вече не става директно, а по добре познатата схема:

jetcost.no -> bravofly.no

jetcost.dk -> bravofly.dk

Сега отивам да гледам... Снощи по нощите пробвах - нъцки :) 

Връзка към коментар

За transavia   София-Амстердам-София това, до което аз достигнах е:

- с jetcost.no  и jetcost.dk  - намаление с 2-3 евро на транзакция - няма значение дали е само в една посока или не

- с Jetcost.com.co  (->edreams) - намаление с 14-15 евро на транзакция (най-изгодно се получава за една посока и за един пътник), но не стигнах до плащане в този случай т.е. не знам точно с коя/каква карта ще стане.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

с Jetcost.com.co  (->edreams) ми даде 20€ отстъпка за двупосочен билет, но не ми прие картата. Тази карта никога не е била използвана и имената на пътника и собственика на картата никога не са споменавани в тези сайтове. Написа, че тази карта вече е използвана.

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 час, slujitel каза:

с Jetcost.com.co  (->edreams) ми даде 20€ отстъпка за двупосочен билет, но не ми прие картата. Тази карта никога не е била използвана и имената на пътника и собственика на картата никога не са споменавани в тези сайтове. Написа, че тази карта вече е използвана.

Пробвай в jetcost.com.br или jetcost.cl, дава пак някакви отстъпки.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Карта която е била използвана и не я прие в Jetcost.com.co, я прие в https://www.jetcost.com.br/  миналия ден и дори отстъпката беше по-голяма, така че пробвайте. Всеки път като че ли е различно, понякога трябва да се смени браузър, да се презареди страница и т.н. Отстъпката беше 15Euro за билет от 30 Eur на Ryan и 20 за Norwegian. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, slujitel каза:

с Jetcost.com.co  (->edreams) ми даде 20€ отстъпка за двупосочен билет, но не ми прие картата. Тази карта никога не е била използвана и имената на пътника и собственика на картата никога не са споменавани в тези сайтове. Написа, че тази карта вече е използвана.

 

Е, то ако не приема картата, отстъпката може и 500 евро да бъде. :lol:

Връзка към коментар

И на мен Jetcost.com.co не ми прие виртуална дебитна на ЦКБ. Обяви  я за ползвана , а тя не е. Пробвах и с чужда дебитна , пак я чете за ползвана , а тя не е. Сменях лаптопи, браузери, закачих се на друг интернет не става и   не става.

Иначе с една и съща дебитна карта успях да купя по веднъж от EDream it. co. br. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.