Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Днес има промоция на Ryan и края на март излизат двупосочен до Пафос за 30 евро.Купих през Momondo.it-Gotogate,отделно отиване и връщане с отстъпка 2,5 за билет със всякакви карти.Общо платих 25.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 42 минути , dimitrov6 каза:

Днес има промоция на Ryan и края на март излизат двупосочен до Пафос за 30 евро.Купих през Momondo.it-Gotogate,отделно отиване и връщане с отстъпка 2,5 за билет със всякакви карти.Общо платих 25.

А как успяваш да стигнеш до плащане без да ти вдигне първоначалната цена? При мен за полетите, които гледам в началото цената е 48 евро и като стигна плащане става 62, въпреки че игнорирам всички допълнителни услуги, които ми предлага.

Редактирано от nino
Връзка към коментар
преди 30 минути , nino каза:

А как успяваш да стигнеш до плащане без да ти вдигне първоначалната цена? При мен за полетите, които гледам в началото цената е 48 евро и като стигна плащане става 62, въпреки че игнорирам всички допълнителни услуги, които ми предлага.

Точно така, трябва да се откажат всички услуги .На италиански е и може да се сбърка.Аз не добавям и багаж.

Редактирано от dimitrov6
Връзка към коментар

Jetcost -> Edreams.co и .br тотално ме отрязаха. Отхвърлиха неизползвана физическа и чисто нова виртуална Виза със съобщение за достигнат максимален брой покупки. 

А точно преди Коледа мина друга виртуална по веднъж и в двете версии.

Връзка към коментар

При втори опит да взема билет същата карта я разпознава като visa electron(каквато всъщност е) и няма отстъпка. Интересно как така първия път не я разпозна като electron.

  • Шок 1
Връзка към коментар

По време на почивните дни jetcost-овете на Колумбия и Бразилия "не виждаха" полети на transavia от/за София.

Днес прогледнаха и виртуална VISA на ЦКБ мина.

Първо на jetcost.com.co с реално намаление малко над 18 евро (един пътник, една посока)

Втори опит през колумбийците - греда - връткаше си се страницата с плащането нонстоп и нищо

Проба през jetcost.com.br  - след перипетии с "бразилското ЕГН" (докато намеря генератора)... happy end - мина същата карта. Друг имейл посочих (за всеки случай).

Реалното намаление 17 евро  - Прецакаха ме тия колумбийци с цяло 1 евро и малко.  ;)

 

Рапорт даден!

Редактирано от ven62
  • Харесвам 6
  • Браво 4
Връзка към коментар

Да допълня:

 

След като осигурих полетите в едната посока се пробвах да прекарам и обратните полети - Амстердам-София

Нищо не стана - последната страница (с плащането) си се връткаше нон-стоп и на jetcost.com.co и на jetcost.com.br

Пробвах и с втора виртуална карта от ЦКБ - пак нищо.

Накрая опитах с втората карта през jetcost.cl и взе, че стана, но само с около 10 евро намаление - tragedy  :) 

 

И сега ... последния билет ще трябва да се прецакам и да го купя директно от transavia.com - ужас :lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 3 часа, ven62 каза:

Рапорт даден!

Може ли още малко подробности -  с какъв браузър, в колко часа успя, коректни данни ли въвеждаш или всичко в колумбийската и бразилската версия е измислено.

 

Питам, защото мене не пуска през три различни браузъра, с нови мейли, променени данни и неползвана нова карта Виза дебит, включително пропуснати/грешно изписани букви в името... Даже опитах с реални градове, квартали, пощенски кодове и реални телефони в Бразилия. :) Пробвах също да дам плащане през три отворени прозореца едновременно с въведени данни. Не става.

 

П.П. Навсякъде пише, че карта е ползвана, но не - Виза дебит от Револют.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Аз купих днес през бразилския с револют . Преди това пробвах през колумбийския и не ми даде,пишеше,че съм я ползвал а аз не съм.През бразилския стана от третия път през експлоера , само една покупка ми даде за едната посока и от тук на сетне греда . Даже регистрирах и виртуална виза в ЦКБ и тя не става

Връзка към коментар

Най-голямата отстъпка, която намирам напоследък, но работи само за "по-скъпите" авиокомпании (не става за Wizzair и Ryanair) е:

jetcost.cl -> rumbo.es      (плащането е с Mastercard Debit) 

Намалява цената на резервацията с около EUR 14, без значение дали става въпрос за еднопосочен или двупосочен билет, за един или повече пътници. Т.е. най-изгодно е ако се намери подходящ еднопосочен билет за един пътник. За по-удобно след като ви прехвърли на rumbo.es ако кликнете на надписа Atras горе в ляво - след това може да се смени валутата на EUR например и да се търсят и други полети.  

Редактирано от koliob
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 43 минути , Таньо каза:

Може ли още малко подробности -  с какъв браузър, в колко часа успя, коректни данни ли въвеждаш или всичко в колумбийската и бразилската версия е измислено.

 

Питам, защото мене не пуска през три различни браузъра, с нови мейли, променени данни и неползвана нова карта Виза дебит, включително пропуснати/грешно изписани букви в името... Даже опитах с реални градове, квартали, пощенски кодове и реални телефони в Бразилия. :) Пробвах също да дам плащане през три отворени прозореца едновременно с въведени данни. Не става.

Днес - 2.01.2018

Първата транзакция беше през колумбийския jetcost->edreams  w 09:42 часа

Втората през бразилския в 10:04

 

След това отваряне на нова виртуална карта, много неуспешни опити - винаги с реални имена, различни телефони, имейли  и адреси (тел. и мейлите - реални, само адресите бяха др-др)

и накрай успешен опит с jetcost.cl->edreams в 12:24

 

От текстовете на sms-ите (от банката) ми прави впечатление, че парите се теглят все от "EDREAMS Travel Agencies BARCELONA Spain" , но в съответните валути (бразилците - в евро)

Ако нещо друго е от значение - питай. NP.

 

-------------

Малко се забавих, но трябваше през трансавия да купя и последния билет на жена ми, че ако я оставя при синовете в Амстердам - не ми се мисли... :)  :lol:

преди 25 минути , Branko каза:

Аз купих днес през бразилския с револют . Преди това пробвах през колумбийския и не ми даде,пишеше,че съм я ползвал а аз не съм.През бразилския стана от третия път през експлоера , само една покупка ми даде за едната посока и от тук на сетне греда . Даже регистрирах и виртуална виза в ЦКБ и тя не става

Не знам дали знаеш - писано е и преди това - първата виртуална на ЦКБ се активира до 24 часа, нищо че пише на сайта им, че е активна. По телефона може да ги забързаш малко. :) 

Редактирано от ven62
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Не знам дали знаеш - писано е и преди това - първата виртуална на ЦКБ се активира до 24 часа, нищо че пише на сайта им, че е активна. По телефона може да ги забързаш малко. :) 

Е това го пропуснах,сега ми светна като ми каза.Как се разбира дали е активна?

Връзка към коментар

Аз днес успях да пазарувам с VISA от Револут, която ползвах преди две седмици. Миналата седмица не ставаше. 

Може да са рестартирали брояча.

За протокола: Винаги ползавм инкогнито прозорец по навик.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз им писах преди няколко дни. Вчера получих отговор, че действително са забелязали няколко неуспешни транзакции от моя страна и да им се обадя на испанския телефон, за да могат да ми съдействат при следващ опит. Аз се отказах от eDreams и днес ползвах намалението на лилавите, но може пък да съм ги събудил и изворчето пак да е потекло.

Връзка към коментар

Хора, вие сте факири, а аз се чувствам като абориген. Искам да купя 2 билета от Амстердам до София на 15 януари. След мнооого четене и проиграване, през jetcost.com.co- edreams стигнах до цена 93.931 cop$. По конвертора е 0.03 евро?! Това възможно ли е? Или тотално не правя нещата както трябва и по -добре да купя от сайта на transavia по 25 евро на човек.

Връзка към коментар

93.931 cop$ са 93 931 cop$ 

Демек цената е малко над 26 евра.

Доколкото разбирам отстъпката ти се връзва около 50%. Което е ОК според мен.

 

Редактирано от Пламен
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , Пламен каза:

93.931 cop$ са 93 931 cop$ 

Демек цената е малко под 25 евра.

Доколкото разбирам отстъпката ти се връзва около 50%. Което е ОК според мен.

 

Благодаря ти!

Връзка към коментар
преди 19 часа, ven62 каза:

Проба през jetcost.com.br  - след перипетии с "бразилското ЕГН" (докато намеря генератора)... happy end - мина същата карта. Друг имейл посочих (за всеки случай).

 

Какво писа в полето, където иска този номер?

Връзка към коментар
преди 17 часа, Таньо каза:

Може ли още малко подробности -  с какъв браузър,...

@Таньо, sorry. Сега видях, че си питал и за браузера - IE (не се смейте :mad::) )

 

И винаги от едно и също IP - какъв съм тъп, а можех да пробвам с поне още три напълно различни доставчика -  IP-та)

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 3 минути , Guinness каза:

 

Какво писа в полето, където иска този номер?

взех тези три букви и добавих generator в google. От първия сайт, който излезе взех цифровата последователност, махнах всякакви точки и тирета, останаха само цифрите и ... го прие.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 9 часа, Nik каза:

Хора, вие сте факири, а аз се чувствам като абориген. Искам да купя 2 билета от Амстердам до София на 15 януари. След мнооого четене и проиграване, през jetcost.com.co- edreams стигнах до цена 93.931 cop$. По конвертора е 0.03 евро?! Това възможно ли е? Или тотално не правя нещата както трябва и по -добре да купя от сайта на transavia по 25 евро на човек.

 

Не знам дали става въпрос за transavia. Ако е така - билета си стува 25 евро.

През jetcost.com.co-edreams  става на 7 евро. Другия пробваш пак през колумбийците, ако не мине - през jetcost.com.br. - 8 евро ... и готово

Вчера това сработи за подобни дати и цени. Сега проверих за твоята дата и си е ОК ... до плащането, разбира се. :) 

Цялата "операция" ще ти излезе точно 29 лв.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Storm
    • Veselin Petkov
    • Tamer
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.