Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Имам нужда от съвет :) Опитвам да купя билет през колумбийския или чилийския edreams (първо през jetcost), но не ме пуска към плащане - нещо не му харесват данните ли, що ли... Не пише защо, просто се стопира и не продължава. Давам си английските координати. Идеи? 

Връзка към коментар
преди 14 минути , Ivette каза:

В кой точно момент те спира? Стигаш ли до страницата, където трябва да си въведеш данните за плащане - номер на карта и т.н.?

Не. Попълвам си данните - адрес, телефон, натискам Продължи - и не мърда. Теост мърда, но остава на същата страница - така, както се случва, когато нещо не сме попълнили правилно, само че не ми индикира какво е то. Всичко си попълвам както трябва... 

Връзка към коментар
преди 6 минути , Rainy каза:

Не. Попълвам си данните - адрес, телефон, натискам Продължи - и не мърда. Теост мърда, но остава на същата страница - така, както се случва, когато нещо не сме попълнили правилно, само че не ми индикира какво е то. Всичко си попълвам както трябва... 

На същата страница по-горе се попълва-пол,имена,рожденна дата.Ако нещо не е попълнено се оцветява в червено.Долу не слагайте чавка иначе ще помни данните и друг път няма да купите.

Връзка към коментар
преди 16 минути , Dzhingarova каза:

Купих си билет от колумбийския jetcost и ще летя с RyanAir. Може ли някой да сподели как става с онлайн чек-ин? 

Получи ли на пощата си потвърждение заедно с кода за резервация от Раян ? Безплатно чекиране без право на избор на място може да направите от 4 дни до 2 часа преди полет. Ако желаете да си изберете места, трябва да заплатите и може да се чекирате 60 дни преди полета.

Иначе точно до кода има квадратче оцветено в син цвят, където пише  CHECK IN , но аз още не съм опитвал да се чекирам.

Редактирано от nino
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 52 минути , dimitrov6 каза:

На същата страница по-горе се попълва-пол,имена,рожденна дата.Ако нещо не е попълнено се оцветява в червено.Долу не слагайте чавка иначе ще помни данните и друг път няма да купите.

Благодаря ти. Всичко съм си попълнила както трябва, не сложих чавка, няма нищо оцветено в червено - и не иска да мръдне на следващата страница с плащането...

Връзка към коментар

Случвало ми се е. Успях да се оправя със смяна на няколко браузъра и инкогнито режима, после пак се появи същия проблем и така.

Някакво рандъм е и нямам обяснение защо и кога се появява и точно как се оправя.

Връзка към коментар
преди 3 минути , yordanov каза:

Случвало ми се е. Успях да се оправя със смяна на няколко браузъра и инкогнито режима, после пак се появи същия проблем и така.

Някакво рандъм е и нямам обяснение защо и кога се появява и точно как се оправя.

И смяна на браузъра, и инкогнито - не ще. Здраве да е. Благодаря, че обяснихте!

Връзка към коментар

Успях да букна днес през бразилския jetcost като генерирах случен номер (генератор). Въпросът ми е възможно ли е да бъде проблем това, че с моята лична карта ще бъде друг номер? 

carta.jpg

Връзка към коментар
В момента, Guinness каза:

Успях да букна днес през бразилския jetcost като генерирах случен номер (генератор). Въпросът ми е възможно ли е да бъде проблем това, че с моята лична карта ще бъде друг номер? 

carta.jpg

няма проблем, току що чекирах билет закупен от бразилците в сайта на Раян, никъде не фигурират тези цифри.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 02/01/2018 в 23:08, Guinness каза:

Аз да попитам какво пишете в данни като: Insira um bairro válido, Insira um número de CPF и т.н. в бразилския jetcost? 

И аз се присъединявам към питането. Къде да търся генератора за егн... телефон бразилски ли да се дава... 

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 12 минути , Yto каза:

И аз се присъединявам към питането. Къде да търся генератора за егн... телефон бразилски ли да се дава... 

Ето от тук можеш да си генерираш -> http://www.geradorcpf.com/ , а за телефона може и български да си дадеш.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

докладвам 

със странна смесица от данни успях да купя билет Милано Порто за 26 бразилски реала с карта на Булбанк електрон

Подобна на Сибанк я отхвърли. 

Сега продължавам с повторен опит и ще докладвам дали съм купил втори билет. 

Благодаря на всичи за помагането. 

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Guinness каза:

Успях да букна днес през бразилския jetcost като генерирах случен номер (генератор). Въпросът ми е възможно ли е да бъде проблем това, че с моята лична карта ще бъде друг номер? 

carta.jpg

CPF не е номер на лична карта, а нещо като данъчен номер, номер на соц. осигуровка в Щатите, Codice fiscale в Италия...

Дори не го пише в личната карта или паспорта, примерно в шофьорската книжка го има. Извън Бразилия никой няма да знае къде да го търси това, в Бразилия няма да ви го искат. Най-много за идентификация при чекин на машина (в Бразилия) или ако се обаждате по телефона за промяна на билета, т.е. е добре да си го  запомните все пак.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Нова схема: jetcost.cl -> lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)

Работи и за нискотарифни, но само за някои дестинации (трябва да се гледа внимателно, защото за някои полети дори увеличава цената), като например за SOF - DUB на Ryanair намалява с EUR 14.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

Още повече намалява за някои авиокомпании като Aegean Airlines например - с EUR 26.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

 

 

  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Storm
    • Veselin Petkov
    • Tamer
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.