Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Извинете за един лаишки въпрос:

Като купувате билети от тези сайтове, как си избрате места и добаваяте багаж?

Ако билетите са закупени от Ryan, можеш да си добавиш резервацията в профила и от там нататък си действаш, все едно е закупен от техния сайт и си добавяш каквото искаш. При Wizz не можеш да добавиш резервацията в профила си - единствено можеш да се чекираш с PNR-a и фамилия и вероятно по време на chec-in ще може да се добавят допълнителни услуги като места и багаж. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 14 минути , AlexandraKo каза:

Извинете за един лаишки въпрос:

Като купувате билети от тези сайтове, как си избрате места и добаваяте багаж?

После от сайта на съответната компания с която ще летиш си управляваш резервацията - купуваш си място/багаж/чекинваш се/...

Хайде, @AlexandraKo, ще станеш и ти "хакерка"**.:)

 

** Според брак ми, всички които пипат клавиатури са хакери, а аз съм бил един от най-добрите, защото мога да пазарувам on-line евтини неща;):lol: 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 3.01.2018 г. в 12:04, Rainy каза:

Имам нужда от съвет :) Опитвам да купя билет през колумбийския или чилийския edreams (първо през jetcost), но не ме пуска към плащане - нещо не му харесват данните ли, що ли... Не пише защо, просто се стопира и не продължава. Давам си английските координати. Идеи? 

Опита ли да "рефрешнеш" страницата.

Връзка към коментар
преди 19 минути , Таньо каза:

При мене се спира при Хром и така се оправя. Опита ли през IE.

Опитах :) Тцъ. 

преди 14 минути , ven62 каза:

Да не е нещо от корпоративния ти firewall. Нали от службата си опитваш, или не?

Не само от работа. Ползвам служебен лаптоп, но мрежата в къщи няма firewall. Служебният firewall изобщо не ме пуска до забранените адреси. Тук не е до служебна забрана... Какви ли еквилибристики не опитах - нъцки. 

Връзка към коментар
преди 4 минути , Rainy каза:

Опитах :) Тцъ. 

Не само от работа. Ползвам служебен лаптоп, но мрежата в къщи няма firewall. Служебният firewall изобщо не ме пуска до забранените адреси. Тук не е до служебна забрана... Какви ли еквилибристики не опитах - нъцки. 

Възможно е разни политики/правила/настройки да са ти "наследени" от службата и затова и в къщи да се държи по този начин.

"... телефона ... Джули ..."  :) 

Връзка към коментар
преди 4 минути , ven62 каза:

Възможно е разни политики/правила/настройки да са ти "наследени" от службата и затова и в къщи да се държи по този начин.

"... телефона ... Джули ..."  :) 

Съмнявам се... Когато имам забрана, излиза една бяла страница с логото на компанията и си до там :) 

преди 5 минути , Таньо каза:

Дублирай страницата с данните си /duplicate tab/ .... 3-4 пъти и последователно опитай дали някоя от тях няма да те прехвърли ...

image.png.d3898ffa18f9e705bead1c8a7e0c8cfb.png

 И това ще опитам, благодаря!:) 

Връзка към коментар
преди 14 часа, ven62 каза:

Надявам се, пробваш не само бразилския jetcost, а и колумбийския и чилийския.

При чилийците цените са високи, но при колумбийците успях билет Мадрид София за около 7 евро.

Смених картата и пробвах пак за друга покупка но излезе съобщение, че картата е вече използвана. 

Изглежда засича по името, а не по картата. 

Ако пробвам с първото и с второто си име вместо с фамилия дали

ще имам проблеми с ирландците... 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Yto каза:

При чилийците цените са високи, но при колумбийците успях билет Мадрид София за около 7 евро.

Смених картата и пробвах пак за друга покупка но излезе съобщение, че картата е вече използвана. 

Изглежда засича по името, а не по картата. 

Ако пробвам с първото и с второто си име вместо с фамилия дали

ще имам проблеми с ирландците... 

Изпусни една буква някъде, в първите 24 часа можеш да си я добавиш през профила в сайта на Раян.

Връзка към коментар

Изпусках букви,сменях тел.,имейли,браузери ,инкогнито и не става и това си е.И то с неизползвана виртуалта виза дебит от ЦКБ

Редактирано от Branko
Връзка към коментар
преди 8 минути , Branko каза:

Изпусках букви,сменях тел.,имейли,браузери ,инкогнито и не става и това си е.И то с неизползвана виртуалта виза дебит от ЦКБ

И при мен така се получи. Направих си две виртуални - не минаха плащанията... Остана ми само таксата за издаването им - тотал 4 BGN назад!

Връзка към коментар
преди 6 часа, koliob каза:

Нова схема: jetcost.cl -> lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)

Ехеееее, след всичките VisaEntropay, Maestro-та, виртуални VisaDebit и пр. ,  най-после доживях отстъпка с карта, която имам и не съм си вадил специално заради намаленията по разни сайтове.  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Успешна покупка на билет София-Станстед за април с ~16 евро отстъпка през колубмийски jetcost ==> edream. Изненадата беше, че ниската цена се запази с Виза Дебит, които мисля, че са по-популярните в България.

Връзка към коментар
преди 22 минути , vorbis каза:

Успешна покупка на билет София-Станстед за април с ~16 евро отстъпка през колубмийски jetcost ==> edream. Изненадата беше, че ниската цена се запази с Виза Дебит, които мисля, че са по-популярните в България.

Защо изненада - нали баш с тези става (както и с виртуалните Виза, които се разпознават като такива) ... или аз пак нещо не съм разбрал.

 

Колкото до мастеркарда и jetcost.cl  аз преди 2-3 седмици купих на сина ми билет с изижет Амстердам-Дъблин, ама не го споменах тук - мислех, че го знаете. - Виноват. :) 

Връзка към коментар

Аз ли нещо не правя като вас, сега се пробвах на едни билети София-Мадрид.

През колумбийския джеткост - еДриймс / пусна ме и за места, и за багаж/ и билетите с Раян ми излязоха с къде 100 евро по-скъпи, отколкото в сайта на Раян.:O

За плащане - само с Виза дебит има такса, за другите - не.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 3 минути , AlexandraKo каза:

Аз ли нещо не правя като вас, сега се пробвах на едни билети София-Мадрид.

Кажи датите, ако може. Да видим дали при нас е така също.

Връзка към коментар
преди 29 минути , AlexandraKo каза:

Аз ли нещо не правя като вас, сега се пробвах на едни билети София-Мадрид.

През колумбийския джеткост - еДриймс / пусна ме и за места, и за багаж/ и билетите с Раян ми излязоха с къде 100 евро по-скъпи, отколкото в сайта на Раян.:O

За плащане - само с Виза дебит има такса, за другите - не.

Купуваш само билети, добавяш резервацията в акаунта в Ryan и от техния сайт си добавяш багажа и местата. Багажът ще е 40€, не 25 обаче, тъй като само по време на купуване на билети и то директно, цената му е 25€. Местата, добавени по-късно, също са малко по-скъпи (мисля, че с по 2€ отгоре) 

Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

Купуваш само билети, добавяш резервацията в акаунта в Ryan и от техния сайт си добавяш багажа и местата. Багажът ще е 40€, не 25 обаче, тъй като само по време на купуване на билети и то директно, цената му е 25€. Местата, добавени по-късно, също са малко по-скъпи (мисля, че с по 2€ отгоре) 

Благодаря ти, chandni , явно няма да ставам хакер.:(

преди 1 час, elateq каза:

Кажи датите, ако може. Да видим дали при нас е така също.

 

22 април-2 май

София - Мадрид

Връзка към коментар
преди 20 минути , AlexandraKo каза:

22 април-2 май

София - Мадрид

През бразилският джеткост за тези дати при еднопосочно търсене за един човек отстъпката си я има.

 

София-Мадрид-43евро през Раян и 111 Бразилски реала или 55 лева през джеткост.

Мадрид-София-51 евро през Раян и 142 реала или 71 лева през бразилският джеткост.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, AlexandraKo каза:

Аз ли нещо не правя като вас, сега се пробвах на едни билети София-Мадрид.

През колумбийския джеткост - еДриймс / пусна ме и за места, и за багаж/ и билетите с Раян ми излязоха с къде 100 евро по-скъпи, отколкото в сайта на Раян.:O

За плащане - само с Виза дебит има такса, за другите - не.

Ниска цена през тези сайтове се получава за еднопосочен билет, за 1 пътник, доколкото аз разбрах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Фичо каза:

Ехеееее, след всичките VisaEntropay, Maestro-та, виртуални VisaDebit и пр. ,  най-после доживях отстъпка с карта, която имам и не съм си вадил специално заради намаленията по разни сайтове.  :biggrin:

Тя много фалшива тая отстъпка. Полетите на Ryanair и БГЕър излизат с по 10-15 лева повече..

Редактирано от Ilian359
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Myraya
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.