Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

И аз се уредих с два еднопосочни до Брюксел за 5 лв през коломбийската версия, за един цената беше под 0,20лв...но знаейки че не разполагам с друга Дебит карта се охарчих... Същите на сайта на Ryan са 26 евро получих си фактурата и добавих полета към профила си.

 

Как се корегираше билет за възрастен на детски?

 

Сега остава да излъжа системата и с билети за връщане 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 часа, Branko каза:

С виза дебит ли и към коя банка? днес пробвах многократно и пак греда

В онлайн чата на Райан го корегираш

Виза Дебит, но коя е банката ще пиша по късно, че не е моя....помощ от приятел

Има ли ограничения за времето в което да се направи тази промяна в чата?

Редактирано от wiliko
Връзка към коментар
преди 19 минути , wiliko каза:

Виза Дебит, но коя е банката ще пиша по късно, че не е моя....помощ от приятел

Има ли ограничения за времето в което да се направи тази промяна в чата?

Само,че ще те искат 30 евро такса за да ти го корегират,

Връзка към коментар
Преди 1 час, wiliko каза:

Виза Дебит, но коя е банката ще пиша по късно, че не е моя....помощ от приятел

Има ли ограничения за времето в което да се направи тази промяна в чата?

Имаш 24 часа за тази корекция, за съжаление в момента не работят. отварят в понеделник.

Не знам дали имаш нужда от корекция щом двата билета са на една резервация, т.е. билета на детето е заедно с възрастен. Моите бяха по отделно и през чата ми ги свързаха безплатно. Казаха ми , че детето няма да мога да го чекирам он лайн тъй като е под 16 години - просто системата им не приема чекиране на деца , но те щели да отбележат нещо  в резервацията, за да мога да я чекирам безплатно на летището.

Все пак в понеделник може да ги питаш през чата.

 

@don, при мен  свързването на двете резервации стана безплатно.

Редактирано от nino
Връзка към коментар
преди 26 минути , neuromancer каза:

До 24 часа след резервацията не би трябвало да искат такса. Ако се заядат, затваряш и пробваш пак.

Така де, то ще ми е по евтино си купя нови билети през сайта им, отколкото да им плащам тези 30 евра, понеделник ще опитам и ще докладвам резултата

Връзка към коментар
Преди 1 час, nino каза:

Имаш 24 часа за тази корекция, за съжаление в момента не работят. отварят в понеделник.

Чатът на Раян работи всеки ден. В неделя е от отворен от 12:00 до 20:00 българско време, така че заявете си безплатните промени, защото като минат 24 часа имат право да ви откажат.

Редактирано от yordanov
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някой пробвал ли е намалението дали минава с карта Visa Prepaid? В UK има множество компании, които издават такива карти, а към тях и виртуални.

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар

Днес се поразтърсих са витуални виза карти. Намерих един интересен сайт:

7 Best E-wallets Apps to create Virtual Debit Cards in India – 2018

В момента преглеждам първото приложение Pockets. Става за всякакви банки и създава виртуална Виза, но не мога да открия цената на обяда, понеже знаем, че безплатен обяд няма.

 

Edit: 11. Charges: Charges are upfront informed to User before committing the transaction. ICICI Bank reserves the right to charge or modify existing charge by giving due notice which shall not be less than 24 hours and recover from the User such charge for providing Services through the Application. The User hereby authorises ICICI Bank to recover the said charges by debiting one of the Accounts or Wallet of the User or by sending a bill to the User who shall be liable to make the payment within the specified period. Failure to do so shall result in recovery of the applicable charges by ICICI Bank in a manner as ICICI Bank may deem fit along with interest, if any, and/or suspension of the Services made available through the Application without any liability to ICICI Bank.

 

 

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар
На ‎5‎.‎1‎.‎2018‎ г. в 10:54, koliob каза:

Нова схема: jetcost.cl -> lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)

Работи и за нискотарифни, но само за някои дестинации (трябва да се гледа внимателно, защото за някои полети дори увеличава цената), като например за SOF - DUB на Ryanair намалява с EUR 14.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

Още повече намалява за някои авиокомпании като Aegean Airlines например - с EUR 26.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

 

 

Някой купувал ли е jetcost.cl ->lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)? Слагат ли някаква такса  lastminute.com или плащаш само това, което е на екрана? Защото пише това:"En caso de utilizar nuestro sistema de reserva para este viaje, el coste será: coste del viaje, gastos de gestión por persona y trayecto entre 0 y 17 euros y gastos de pago entre 0 y 10 euros por persona y trayecto. En caso de realizar el pago en una moneda diferente al euro, todos los importes indicados se convertirán a la divisa seleccionada"
Не виждам   като други  да пише, че всички такси са включени в цената.

Връзка към коментар

Би трябвало да излиза всичко включено накрая. 0-17 евро значи, че може да избереш допълнителни услуги за 17 евро, а може и да не избереш нищо за 0 евро.

 

Аз сега опитах за вътрешни полети в Бразилия, ама абсолютно никакво намаление не намирам.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

"En caso de utilizar nuestro sistema de reserva para este viaje, el coste será: coste del viaje, gastos de gestión por persona y trayecto entre 0 y 17 euros y gastos de pago entre 0 y 10 euros por persona y trayecto. En caso de realizar el pago en una moneda diferente al euro, todos los importes indicados se convertirán a la divisa seleccionada"

 

В случай, че използвате нашата система за резервация на това пътуване, цената ще е: цена на пътуването, административна такса на човек и посока между 0 и 17 евро, административна такса за самото плащане от 0 до 10 евро на човек и посока. В случай, че плащате във валута различна от евро, всички такси ще се конвертират в избраната валута.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

От промото на KLM, с минаване през Kayak.it >>> Airfinder.it  и карта VISA 

SOF-SIN-SOF  за 340€ , което ми изглежда като много добра цена за дестинацията. 

Дати могат да се намерят на сайта на KLM


image.png.64e8a6d8ba9c6c60a88be449e7faffc2.pngimage.png.9b1e0721dff711ed0129ef403c229269.png
 

 

 

А с текущата промоция на AirAsia могат да се правят и допълнителни комбинации. 

 

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към коментар
Тихомир Тодоров

Да попитам някой знае ли колко време седи блокирана картата за купуване на нов билет през колумбийския/бразилския jetcost, извинявам се ако вече е бил задаван въпроса, но не откривам отговор?

Връзка към коментар
преди 1 минута , Тихомир Тодоров каза:

Да попитам някой знае ли колко време седи блокирана картата за купуване на нов билет през колумбийския/бразилския jetcost, извинявам се ако вече е бил задаван въпроса, но не откривам отговор?

По принцип в условията някъде пишеше, че картата може да се използва веднъж на три месеца. Но те и сега блокират карти, които изобщо не са били ползвани, та не знам дали може да разчитаме на това.

Връзка към коментар
На 7.01.2018 г. в 21:01, Tani каза:

Някой купувал ли е jetcost.cl ->lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)? Слагат ли някаква такса  lastminute.com или плащаш само това, което е на екрана? 

В момента - закупих с една и съща Mastercard Debit карта, седем поредни билета - jetcost.cl ->lastminute.com.

Плащанията минаха веднага, и получих мейли в рамките на около 2 минути с PNR, E_TKT номер. Проверила съм ги в сайта на АК.

Няма никакви допълнителни такси. Когато засече, че картата е българска - от ДСК, директно я обърна в USD, но цената на билета си остана ниска. Нито ме блокира, нито ми начисли някакви допълнителни суми. Т.к. ползвам ДСК директ, веднага проследих плащането. Всичко е наред.

 

Днес отново съм много доволна. Направо си е черен петък! На билет средно спестих около 60 лева, което не е никак малко за няколко полета с Иберия и Air France, особено вторите, които са изключително скъпарска АК.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.