Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 5.01.2018 г. в 10:54, koliob каза:

Нова схема: jetcost.cl -> lastminute.com (Плащането е с Mastercard Debit)

Работи и за нискотарифни, но само за някои дестинации (трябва да се гледа внимателно, защото за някои полети дори увеличава цената), като например за SOF - DUB на Ryanair намалява с EUR 14.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

Още повече намалява за някои авиокомпании като Aegean Airlines например - с EUR 26.50 при покупка на еднопосочен билет за един пътник.

 

 

 

преди 19 минути , Diana Alexandrova каза:

В момента - закупих с една и съща Mastercard Debit карта, седем поредни билета - jetcost.cl ->lastminute.com.

Плащанията минаха веднага, и получих мейли в рамките на около 2 минути с PNR, E_TKT номер. Проверила съм ги в сайта на АК.

Няма никакви допълнителни такси. Когато засече, че картата е българска - от ДСК, директно я обърна в USD, но цената на билета си остана ниска. Нито ме блокира, нито ми начисли някакви допълнителни суми. Т.к. ползвам ДСК директ, веднага проследих плащането. Всичко е наред.

 

Днес отново съм много доволна. Направо си е черен петък! На билет средно спестих около 60 лева, което не е никак малко за няколко полета с Иберия и Air France, особено вторите, които са изключително скъпарска АК.

Откритието е на @koliob. Аз му благодаря.

Темата "искам да се похваля" е друга.

Редактирано от Таньо
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Таньо каза:

 

Откритието е на @koliob. Аз му благодаря.

Темата "искам да се похваля" е друга.

Тук не става въпрос за хвалене, а който може да се възползва и бързо да купува. Затова и споделих в тази тема това, което се случи преди малко. 

Връзка към коментар

Купих билееееет :) След емнайсетхиляди опита. Много съм доволна! 

 

London - Paros (с Easyjet и Olympic) - на цена 141,16 € при нормална цена 220 € на отделни билети или 260 € на общ билет

 

Схемата jetcost.fr -> edreams.fr

 

Плащането с Visa debit. Направих няколко опита с AMEX - не стана. 

 

Сега остава да излъжа някак системата и за обратния билет Мilos - London. Засега се опъва :biggrin:

 

 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Diana Alexandrova каза:

Тук не става въпрос за хвалене, а който може да се възползва и бързо да купува. Затова и споделих в тази тема това, което се случи преди малко. 

Чудесно! Ето правилата на тази тема от първата страница:

Моля, сподели датите и полетите, за да "който може да се възползва и бързо да купува".

 

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 4 минути , Diana Alexandrova каза:

Тук не става въпрос за хвалене, а който може да се възползва и бързо да купува. Затова и споделих в тази тема това, което се случи преди малко. 

Сподели,ама конкретно,дати,полети и т.н.Иначе наистина си е само хвалене

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 минути , Branko каза:

Сподели,ама конкретно,дати,полети и т.н.Иначе наистина си е само хвалене

Не е хвалене. Това е лична информация за дестинациите, поради което не смятам, че е редно да я споделям. Все пак имам лични съображения, което е достатъчно уважителен мотив.

 

Важното е, че в момента с Мастъркард Дебит минават повече от едно плащания, картата не се блокира, може да се направят повече покупки, и намаленията са драстични. Автоматично се обръща цената в USD, като се запазва, както и че няма допълнителни такси.

В крайна сметка, аз само отговорих на едно мнение по-горе на дадена потребителка на форума, а вие го превърнахте този отговор в драма.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Таньо по горе е писал къде да видиш как се публикува в тази тема,за да може информацията да е полезна на хората от форума и да се възползват и те.Това е идеята на темата а и на форума,да сме си полезни взаимно.А по този начин споделена на никой не върши работа

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 2 минути , Branko каза:

Таньо по горе е писал къде да видиш как се публикува в тази тема,за да може информацията да е полезна на хората от форума и да се възползват и те.Това е идеята на темата а и на форума,да сме си полезни взаимно.А по този начин споделена на никой не върши работа

Както вече писах, по-горе отговорих на потребителката, която е задала конкретен въпрос и то отговорих с цитат. Отговорът беше насочен към нея щом съм я цитирала, а не съм пуснала мнението свободно без насоченост. 

Връзка към коментар
преди 11 минути , Diana Alexandrova каза:

 ... потребителката ...

Едно откритие от днес за всички от обществото магеланци:

jetcost.com.uy-> lastminute.es  - плащане с Mastercard Debit

Няма ограничения за брой плащания. Дава отстъпки от 14 ----- 22 евро /поне аз намерих такива/ при по-скъпи компании.

/За повече информация в темата за промоциите на егейците./

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 7
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 11 минути , Diana Alexandrova каза:

Както вече писах, по-горе отговорих на потребителката, която е задала конкретен въпрос и то отговорих с цитат. Отговорът беше насочен към нея щом съм я цитирала, а не съм пуснала мнението свободно без насоченост. 

Както писах по горе,виж идеята на темата и как се публикува в нея,за да е полезно и за другите.Иначе има лични,тема за хвалене и т.н

Всички споделяме тук какво сме намерили,като оферти и се възползваме от тях,както предполагам и ти също се възползваш от тази информация.Тъй че малко на егоизъм лъха от твоя страна

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 48 минути , Diana Alexandrova каза:

Не е хвалене. Това е лична информация за дестинациите, поради което не смятам, че е редно да я споделям. Все пак имам лични съображения, което е достатъчно уважителен мотив.

 

Важното е, че в момента с Мастъркард Дебит минават повече от едно плащания, картата не се блокира, може да се направят повече покупки, и намаленията са драстични. Автоматично се обръща цената в USD, като се запазва, както и че няма допълнителни такси.

В крайна сметка, аз само отговорих на едно мнение по-горе на дадена потребителка на форума, а вие го превърнахте този отговор в драма.

 

 

Аз бих си направил труда да проверя за съседни дати на моите. (щом не искам да споделям точните си дати) и бих публикувал резултатите тук.

Благодарение на конкретната информация, която други са споделили тук, съм спестил стотици евро и аз, лично, се чувствам задължен да отвръщам със същото.

---------

Успех с четенето. Вярвам, че рано или късно ще пропишеш ;):)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 18
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Едно откритие от днес за всички от обществото магеланци:

jetcost.com.uy-> lastminute.es  - плащане с Mastercard Debit

Няма ограничения за брой плащания. Дава отстъпки от 14 ----- 22 евро /поне аз намерих такива/ при по-скъпи компании.

/За повече информация в темата за промоциите на егейците./

Не ми е ясно как след като зададете jetcost.com.uy и въведете желаната дестинация и дата, се насочвате към lastminute.es, защото на мен ми излизат други сайтове, напр. rumbo или др. и как да задам да е точно lastminutes.es.

Връзка към коментар

Още една схема, която намалява някои билети на Rayanair с около EUR 4 за един пътник еднопосочно (плащане с Mastercard Debit):

www.jetcost.com.br -> www.rumbo.pt

 

Milano_Rumbo.png.477150b7c1429d3eb52b85484f84fca7.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Още една схема за намаление на билети на Wizzair и Ryanair с EUR 12, но май работи само еднократно (плащане с Mastercard Credit):

www.jetcost.pt -> www.edreams.pt

 

Milano_Edreams.png.eb690a9dc1a11e74bb22b46a44343a78.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, cybersimo каза:

Дали забраната за начисляване на такса при плащане с карта ще важи за тези сайтове?

Тия сайтове викам да не ги пипат изобщо! Така са ми екстра ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте!
За пръв път се опитвам да купя билет по описаните в темата схеми.
Чрез jetcost.com.co->co.edreams.com намерих такъв Милано-София за COP$ 0, като в крайна сметка ми начисли 1$, но стигнах до стъпка въвеждане на карта, след което няма мърдане напред. За да е по-висока цената, пробвах с двама възрастни  - COP$ 8460, но отново стигам до същата стъпка. 
Здраве да е! Някой друг път може да имам повече късмет ;-)

image.png

Редактирано от pepi:)
Връзка към коментар

Ами понякога много малка сума близка до 0 не може да се плати. Пробваш друга схема или добавяш нещо, за да стане малко повече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, koliob каза:

Още една схема за намаление на билети на Wizzair и Ryanair с EUR 12, но май работи само еднократно (плащане с Mastercard Credit):

www.jetcost.pt -> www.edreams.pt

 

Milano_Edreams.png.eb690a9dc1a11e74bb22b46a44343a78.png

 

За съжаление не работи за всички полети на Ryan и Wizz:

Ryan 28.08  София-Рим

Wizz 28.08  София-Лисабон

Но това май не е новина. :) 

Трябва да си се проверява.

 

 

 

Връзка към коментар

На мен пък Jetcost.pt ми слага такса резервация 35евро . Пробвах и с примера, даден по-горе .

Канадската версия също ми слага такса, плащането излиза с Дайнърс.

Въобще никой нищо не ми намаля.

Видяла съм хубави отстъпки само на испанската и италианска версии, но са с АМЕХ :(

 

Връзка към коментар

 Отстъпката с 

1.4. www.jetcost.pt -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 12) Мастъркард кредит

кога ви излиза, трябва ли да се въведе номер на карта? Защото от най-евтините билети на Уиз до Бергамо ми дава около 50 евро?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.