Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

да допълня, тъй като преди малко купих билет за 0,99 евро Лондон-София, Ryanair, при цена 12.99 паунда на сайта им. (24.01)

 

www.jetcost.es->www.edreams.es отстъпка около EUR 13, изглежда, че важи и за нискотаарифни, и за традиционни авиокомпании

Плащането е с карта AMERICAN EXPRESS

 

jetcost.it-> www.edreams.it - пак така

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , bad kid каза:

 Отстъпката с 

1.4. www.jetcost.pt -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 12) Мастъркард кредит

кога ви излиза, трябва ли да се въведе номер на карта? Защото от най-евтините билети на Уиз до Бергамо ми дава около 50 евро?

Може би не ти изважда EUR 35 такса, които преди това добавя. Не знам дали няма значение и това, че съм с UK IP адрес. Сега го пробвах за полет на Wizzair до Бергамо и си работи.

Rumbopt.png.2fea03aa711c307c40297917c89d7f8f.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, koliob каза:

Тъй като възможностите станаха значителен брой ще се опитам да обобщя работещите към този момент схеми за намаления (без претенции за изчерпателност и с уговорката, че всяка от тях може да има различни особености и да спре да действа по всяко време).

Специални благодарности за положеното усилие и хубавата систематизация!  :smile3: 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, koliob каза:

Тъй като възможностите станаха значителен брой ще се опитам да обобщя работещите към този момент схеми за намаления (без претенции за изчерпателност и с уговорката, че всяка от тях може да има различни особености и да спре да действа по всяко време).

...

10x @koliob. Това директно отиде в "отметки"

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Яснооо, и при мен понеже тази такса не изчезва, при все че при търсене ми изкарва ниската цена, на следваща стъпка се увеличава. Ще пробвам и аз минаване през УК прокси.

Аз установих, че всички южноамерикански версии на jetcost дават отстъпка 4евро за нискотарифните.

Връзка към коментар
преди 4 часа, koliob каза:

Тъй като възможностите станаха значителен брой ще се опитам да обобщя работещите към този момент схеми за намаления (без претенции за изчерпателност и с уговорката, че всяка от тях може да има различни особености и да спре да действа по всяко време).

 

1. Схеми, които позволяват намаления на нискотарифни компании (Wizzair, Rayanair и др.). Тези схеми обикновено работят и за традиционните авиокомпании.

 

1.1. www.jetcost.com.co -> co.edreams.com (отстъпка около EUR 15)

Плащането е с карта VISA DEBIT и работи еднократно, като отстъпката може да се ползва оптимално за повече от един пътник в една резервация.

1.2. www.jetcost.com.br -> www.edreams.com.br (отстъпка около EUR 14)

Плащането е с карта VISA DEBIT и работи еднократно, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация. В процеса преди закупуването се изисква попълване на CPF, който може да се генерира тук например: www.geradordecpf.org, а също така и CEP, който може да се намери тук: www.geradorcep.com.br

1.3. www.jetcost.cl -> cl.edreams.com (отстъпка около EUR 14)

Плащането е с карта VISA DEBIT и работи еднократно, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

1.4. www.jetcost.pt -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 12)

Плащането е с карта MASTERCARD CREDIT и работи еднократно, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

1.5. www.jetcost.es -> www.edreams.es (отстъпка около EUR 13)

Плащането е с карта AMERICAN EXPRESS

1.6. www.jetcost.it -> www.edreams.it  (отстъпка около EUR 13)

Плащането е с карта AMERICAN EXPRESS

1.7. www.jetcost.com.br -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 4)

Плащането е с карта MASTERCARD DEBIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

 

2. Схеми, които са подходящи за закупуване на билети от традиционни авиокомпани. Тези схеми обикновено не работят за нискотарифните авиокомпании или намаляват много по-малко цената.

 

2.1. www.jetcost.cl -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащането е с карта MASTERCARD DEBIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

2.2. www.jetcost.com.uy -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащането е с карта MASTERCARD DEBIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

2.3. www.jetcost.no -> www.bravofly.no (отстъпка около EUR 10)

Плащането е с карта MASTERCARD CREDIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

2.4. www.jetcost.dk -> www.bravofly.dk (отстъпка около EUR 10)

Плащането е с карта MASTERCARD CREDIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

2.5. www.jetcost.com.au -> www.opodo.com.au (отстъпка около EUR 10)

Плащането е с карта MASTERCARD DEBIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

2.6. www.jetcost.ie -> www.opodo.ie (отстъпка около EUR 10)

Плащането е с карта VISA CREDIT, като отстъпката може да се ползва оптимално за един пътник в една резервация.

Да напиша и аз една "схема".

Edreams.ch(с карта Maestro)дава отстъпка между 10 и 15 евро за полети София-Варна. Преди минута купих 2 билета за различни дати с една и съща карта без проблем.  Цена на Bulgaria Air - 62 лв., а аз го купих за 37 лв.

Редактирано от mitaka
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Специални благодарности, @koliob - много бири натрупа ти, като сметнем и Швейцария :)

 

Купени два билета по схемата www.jetcost.it -> Volagratis с плащане с AMEX. Общо спестена сума 33 евро. 

 

Важно -> при последния етап на плащане излиза прозорец за включване на застраховка 13 евро. Не се натиска приемане на условието - което е маркирано по подразбиране, а другото, немаркирано прозорче вляво. Да живее google translate, че хич ме няма с италианския :biggrin:

 

Milos - Athens -> 2 септември - получих електронния билет

 

image.png.aff2c0a61d4460c4fe9b6c081501b72e.png

 

Athens - London -> 2 септември - получих електронния билет

 

image.png.e8023fdd5ba76b7de1abf44c14a4026f.png

Още една информация - попаднах случайно на нулев билет Атина - София, 24 август, през колумбийския jetcost.

 

image.png.9645a189a4121da495e2613dcd5b319e.png

Връзка към коментар
преди 3 минути , Rainy каза:

Специални благодарности, @koliob - много бири натрупа ти, като сметнем и Швейцария :)

Тук да се разбира, че благодарностите към @koliob са и от мен, защото и аз благодарение на @Rainy имам три билета по същото трасе. :airkiss:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Докладвам, че като смених проксито на английско първоначално взе да ми показва по-високи цени с по 5-8 евро, но лсед няколко опита се оправи и успях да купя един билет с револютската мастъркард.  Това за jetcost.pt, полет на Раян, отстъпка 13 евро. Втори билет не ми даде със същата карта. Довечера ще пробвам с друга.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Edreams.ch ми дава грешка но при .es има големи отстъпки за полети на Олимпик, като за двама е по - изгодно. 20 евро София  - Атина за двама а през Олимпик е 60 евро. С viabuy mastercard. 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, Таньо каза:

Има значение.

От нас с българско  ИП излиза тази такса и надува цената, но от работа където сме с немски ИП-та я няма. Та май само за България товарят...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Благодаря на всички за споделената информация. Успях да купя един билет София-Бургас за 22 лв. с България Ер. Обаче ми трябват още два и не ми позволява да платя отново със същата карта - Visa Electron, разпозната като Visa Debit.

Някакви идеи?

Връзка към коментар

Аз като пълен лаик да попитам как става минаването на UK прокси - оттук ли ?

 

https://hide.me/en/proxy

 

И аз , като някои от вас имам закупени билети през колумбийския и бразилския Jetcost, пробвам с неизползвани дебитни карти за нови билети, но не става- казва, че вече са ползвани. Та се чудя ако мина през чуждоземно прокси дали няма да ме огрее.:)

Връзка към коментар
преди 13 минути , kakadu каза:

В английското ОПОДО картата мина неограничен брой пъти

Леле, това Оподо продължава ли да снася? :biggrin: 
Предлагам да го обявим за сайт на годината и да му връчим преходния магелански вимпел и златна магеланска значка! :lol:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
Тихомир Тодоров
15 minutes ago, nino said:

Аз като пълен лаик да попитам как става минаването на UK прокси - оттук ли ?

 

https://hide.me/en/proxy

 

И аз , като някои от вас имам закупени билети през колумбийския и бразилския Jetcost, пробвам с неизползвани дебитни карти за нови билети, но не става- казва, че вече са ползвани. Та се чудя ако мина през чуждоземно прокси дали няма да ме огрее.:)

Не, няма да проработи. Jetcost сравняват всички данни които си попълнил включително адрес-и, мейли, телефонни номера, всичко. Аз го ползвах по следния начин - отиването през колумбийския сайт, връщането през бразилския.

16 minutes ago, kakadu said:

В английското ОПОДО картата мина неограничен брой пъти за няколко билета с Уиз, отстъпка - към 14-16Е. Виза електрон. 

Можеш ли да дадеш някакви примери за намаления?

Редактирано от Тихомир Тодоров
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , kakadu каза:

В английското ОПОДО картата мина неограничен брой пъти за няколко билета с Уиз, отстъпка - към 14-16Е. Виза електрон. 

На мен ми дава цени по-високи от официалния сайт дори без членство.

Връзка към коментар

Резервациите са правени са преди Нова година. По важното е, че картата минава неограничено, поне при мен мина 5 пъти за една вечер. На тези цени. 

 

image.png.06d1bfe0920f3f03d5d970f49ef28394.png

Редактирано от kakadu
  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар

Сега видях, че има една грешка в събирателния пост. Вместо:

1.4. www.jetcost.pt -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 12)

трябва да е:

1.4. www.jetcost.pt -> www.edreams.pt (отстъпка около EUR 12)

но за съжаление вече не мога да го редактирам.

Ако някой от модераторите може, моля да го направи.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купих и втори билет София-Бургас за почти 9 евро, като платих със същата Visa, но този път плащането мина през колумбийския jetcost /първия път беше бразилския/. Остана да купя още един, но въпреки всички опити нещо не ми се получава. 

Връзка към коментар
преди 57 минути , koliob каза:

Сега видях, че има една грешка в събирателния пост. Вместо:

1.4. www.jetcost.pt -> www.rumbo.pt (отстъпка около EUR 12)

трябва да е:

1.4. www.jetcost.pt -> www.edreams.pt (отстъпка около EUR 12)

но за съжаление вече не мога да го редактирам.

Ако някой от модераторите може, моля да го направи.

 

 

Коригирах го. :) 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Прерових всички jetcost-и, ама така и не успях да намеря що-годе по-евтини билети до Лисабон/Порто. :lol: По принцип гледах от Милано, Брюксел и Лондон, но при всички е почти еднакво. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Guinness каза:

Прерових всички jetcost-и, ама така и не успях да намеря що-годе по-евтини билети до Лисабон/Порто. :lol: По принцип гледах от Милано, Брюксел и Лондон, но при всички е почти еднакво. 

Май зависи от дати и от самата стойност на билета.

Sofia-Lisbon - 28.08 Wizzair - нъцки

 

Но пък, тук специално дава намаление от 11-12 евро:

Milan Bergamo to Lisbon, 31.08

Ryanair.com   - 33.65 евро

jetcost.com.co -> co.edreams.com  ~ 75000 Colombian Peso т.е. ~ 22 евро

 

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Julian999
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.