Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 13 часа, Guinness каза:

Прерових всички jetcost-и, ама така и не успях да намеря що-годе по-евтини билети до Лисабон/Порто. :lol: По принцип гледах от Милано, Брюксел и Лондон, но при всички е почти еднакво. 

Има и още една, две  възможности през Glasgow, Рим, Hamburg, но си зависи от дати, колко престой искаш и т.н.

Редактирано от ven62
Връзка към коментар
преди 14 часа, Guinness каза:

Прерових всички jetcost-и, ама така и не успях да намеря що-годе по-евтини билети до Лисабон/Порто. :lol: По принцип гледах от Милано, Брюксел и Лондон, но при всички е почти еднакво. 

Не знам за кога търсиш и за какъв престой, ето тук бяха давал идейки, сега вече сигурно са с по 15-20-30 лв. нагоре някои от полетите, обаче пак може нещо добро да се сглоби. :smile3:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Фичо каза:

Не знам за кога търсиш и за какъв престой, ето тук бяха давал идейки, сега вече сигурно са с по 15-20-30 лв. нагоре някои от полетите, обаче пак може нещо добро да се сглоби. :smile3:

Датите са около католическия Великден - търся заминаване на 31.03/01.04.2018 г. като най-удобно ми е от София през Милано и връщане на 07-08.04 до Милано и в понеделник 09.04 Милано-Пловдив. 

Разбира се най-удобния вариант би бил Милано-Порто и връщане Лисабон-Милано или обратно Милано-Лисабон/Порто-Милано, за да не давам излишно пари да се връщам обратно в началния град.

Връзка към коментар

Берлин-София  21.04 - 1.15 евро  през www.jetcost.com.br / www.edreams.com.br.

Купих го с използвана вече Виза Дебит

 

Хайде и отиването е уредено на 17.04. - същата схема и същата цена.

 

Редактирано от funny
  • Харесвам 5
  • Браво 6
Връзка към коментар

Здравейте, 

От няколко дни чета темата. Пекрасно е, че публикувате информация, която е толкова ценна! 

Харесах си билети до Рим на Алиталия за 4-8 април, купувайки ги от колумбийския jetcost/edreams трябва ли да имам нещо допълнително в предвид? 

WebChekIn?  Друго? 

Надявам се не развалям темата с този въпрос! Благодаря Ви, чудесни сте :-) 

Връзка към коментар
преди 3 минути , Xpucu каза:

Здравейте, 

От няколко дни чета темата. Пекрасно е, че публикувате информация, която е толкова ценна! 

Харесах си билети до Рим на Алиталия за 4-8 април, купувайки ги от колумбийския jetcost/edreams трябва ли да имам нещо допълнително в предвид? 

WebChekIn?  Друго? 

Надявам се не развалям темата с този въпрос! Благодаря Ви, чудесни сте :-) 

Сайтовете са посредник. Плюса е, че свалат от цените на билетите, минусите - при промени/отмени на полети трябва да се комуникира с тях и не винаги пращат информация за това. Иначе всичко друго е сякаш билета е купен директно от превозвача.

Купи си билети, а ако има нещо неясно/проблемно по-късно ще питаш. Магеланците винаги помагат. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

jetcost.es -> edreams.es

Полет Нюрнберг - Лондон, 29 юли, Ryanair, купен за 7,53 €.

Нормална тарифа 27.53 EUR - вижда се в електронния билет, който получих веднага.

Плащането е с AMEX. 

Първото плащане - през Chrom - ми беше отхвърлено, опитах през IE - стана. Плащанията през бразилския jetcost бяха отхвърлени заради използвана карта,

Ще видим какво ще покажат реалните транзакции през Amex, които пристигат доста бавно...

Сега продължавам с рулетката и за билета за отиване :biggrin: Истината е, че много се забавлявам с този хазарт. 

Благодаря!

 

Връзка към коментар
преди 8 минути , Rainy каза:

За тези, които имат Viabuy MasterCard, edreams.es дава отсъпка до 26,44 евро (още ровя за моето отиване до Нюрнберг аз :) )

Никой няма такава - таксата за обслужване обезсмисля каквито и да е отстъпки... 

Връзка към коментар

Имам питане към по-опитните в тази тема... 

 

След милион врътки и опити никой jetcost сайт не ме пуска отново с AMEX или Visa DEBIT.

 

Имам, обаче, нова REVOLUT Visa DEBIT.  Вярвах, че ще ме пусне - със съвсем нови данни е. Тцъ. Дава ми - изполвана карта. А тя не е. Викам - ок, може да гледат името на картата, макар че един човек може да има сур бюлюк карти.

 

Звъннах на сина ми и най-нагло му поисках и неговата Visa DEBIT. Каква майка :biggrin: Даде детето, къде ще ходи... Обаче пак не ме пуска. използвана карта. А това не е вярно.

 

Каква може да е причината? Тези две карти категорично не са използвани. Имената и адреса на пътника са същите само. Идеи? 

 

Благодаря! 

Връзка към коментар

Според мен гледа имената на пътуващия и на притежателя на картата. Преди един месец се борих, с друга карта същите пътуващи ми дава използвана, после смених леко имената на пътуващите и пробвах пак със същата карта, пак не стана, според мен е запомнило и предния неуспешен опит...

Или просто в някои случаи решава, че няма да мине и толкоз.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 27 минути , neuromancer каза:

Или просто в някои случаи решава, че няма да мине и толкоз.

Може би е точно така :) Просто исках да спестя 20 паунда (като плащам 15), ама ако не стане, здраве да е! 

Връзка към коментар

Писах преди, исках да купя на сина билет, за първи път му купувам, с неговата карта на негово име, неизползвана и на неговия имейл, също неизползван и ми написа, че картата е използвана вече, а просто нямаше нищо такова.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, Rainy каза:

 

Каква може да е причината? Тези две карти категорично не са използвани. Имената и адреса на пътника са същите само. Идеи? 

 

Благодаря! 

@Rainy пробва ли през бразилския ?  Вчера купих един билет отново с използвана многократно Виза Дебит. 

 

ПП. По повод имената - пробвай да си впишеш на мястото на фамилията  и бащино и фамилно име . Разпознава го като нов човек ( изпробвано в голямото пазаруване покрай кибер понеделника :) )

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 24 минути , funny каза:

@Rainy пробва ли през бразилския ?  Вчера купих един билет отново с използвана многократно Виза Дебит. 

 

ПП. По повод имената - пробвай да си впишеш на мястото на фамилията  и бащино и фамилно име . Разпознава го като нов човек ( изпробвано в голямото пазаруване покрай кибер понеделника :) )

И с него пробвам, ама тцъ. Основно беше през колумбийския (Visa) и испанския (AMEX). Накрая ми писна и снощи си купих ''нормален'' билет от Ryan ;) 

Ще запомня за следващ път, благодаря!

Връзка към коментар

Здравейте,

от Bravofly ми пратиха ваучер за 20 евро за полети до 15.02.18г.Срока му изтича след 21 часа. Аз няма да пътувам до тогава, така че ако на  някой му е нужен да пише на лични.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На ‎24‎.‎1‎.‎2018‎ г. в 8:31, funny каза:

@Rainy пробва ли през бразилския ?  Вчера купих един билет отново с използвана многократно Виза Дебит. 

 

ПП. По повод имената - пробвай да си впишеш на мястото на фамилията  и бащино и фамилно име . Разпознава го като нов човек ( изпробвано в голямото пазаруване покрай кибер понеделника :) )

 

На ‎24‎.‎1‎.‎2018‎ г. в 8:58, Rainy каза:

И с него пробвам, ама тцъ. Основно беше през колумбийския (Visa) и испанския (AMEX). Накрая ми писна и снощи си купих ''нормален'' билет от Ryan ;) 

Ще запомня за следващ път, благодаря!

Снощи пробвах бразилския, колумбийския и чилийския jetcost за Амстердам-София  и обратно (Transavia) за началото на април.

Не греда, ами направо - аут. Нищо.

Имена - различни, имейл - различни, телефони - различни... :(

Само картите - използвани в последния месец. ;)

Под карантина съм - пълна изолация.

Накрай ми писна и взех през transavia

Връзка към коментар

Маестро-то отдавна вече не е е актуална по тези сайтове, но все пак да се знае... :)

 

Цитат

Промени в предлагането на дебитни карти от ПИБ АД

Уважаеми клиенти,
В съответствие с актуалните тенденции в картовите разплащания и с цел повишаване на качеството на предлаганите услуги, Ви информираме, че считано от 01.01.2018 г., Fibank преустановява предлагането на дебитни карти Maestro/Maestro PayPass. Всички издадени вече карти, ще продължат да функционират до изтичане срока им на валидност, след което ще бъдат подновени с Debit Mastercard PayPass, при такси съгласно раздел VIII на действащата Тарифа на Банката.
За подновените през м. януари и февруари 2018 г. карти Maestro/Maestro PayPass е предвиден двумесечен срок (до 31.03.2018 г., съответно до 30.04.2018 г.), през който таксите по новата карта Debit MasterCard PayPass ще бъдат идентични с досега прилаганите.

 

Редактирано от chandni
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Току що през Kayak.it-edreams.it купих еднопосочен Истанбул-София с Туркиш на 09.05 за 21€.Купих го с Револют виртуалната виза разпозната ,като виза дебит.Със същата бях купил през боливийския джеткост преди месец и до преди седмица не я приемаше никъде.За втори билет не мина.Ако се купи билета с друга карта цената е 36€ но от всички 5 различни карти,които имам никоя не мина,пишеше че са използвани.Накрая минах втория билет с пейпал пак за 36€.За сравнение цената при турците е 120€

Редактирано от Branko
  • Харесвам 15
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар

София- Истанбул - 05 май през Атина - 0.99 евро. Закупен с Виза Дебит. Благодарение на  @Branko :)

 

Важно !!! - Закупих 3 билета през 3 различни браузера. ( През първия браузер , като се опитах да купя следващ билет ми даваше че лимита ми е изчерпан)

 

ПП. Същата цена я има и на 09-ти и 17-ти май. Може да има и други дати.

 

 

Screen Shot 2018-01-27 at 00.45.53.png

Редактирано от funny
  • Харесвам 14
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 31 минути , funny каза:

София- Истанбул - 05 май през Атина - 0.99 евро. Закупен с Виза Дебит. Благодарение на  @Branko :)

 

Важно !!! - Закупих 3 билета през 3 различни браузера. ( През първия браузер , като се опитах да купя следващ билет ми даваше че лимита ми е изчерпан)

 

 

Screen Shot 2018-01-27 at 00.45.53.png

Това е резултата с IE:

Untitled.jpg.c5af5938607227d110a0e65d34efd322.jpg

 

Явно в kayak не обичат MS. :)

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.