Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Взех София-Истанбул и Истанбул-София по 1 евро за Гергьовден през нощта. Картата мина 1 път през opodo и 1 път през edreams.

Сега пробвах и цените са се качили. В сайта на Olympic airways може да се види кои дати са по 40-60 евра. При тях се получат цените от 1-10 евро.

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

Вкарах си резервацията в сайта на Турците.Пратиха ми нов пнр код.Но в потвърждението освен полет Ист-Соф на 9 май имам и полет за обратно Соф-Ист на 6 юни .А взех еднопосочен :) Трябва ли да се радвам :):) или нещо е грешка

Редактирано от Branko
  • Шок 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 49 минути , Branko каза:

Вкарах си резервацията в сайта на Турците.Пратиха ми нов пнр код.Но в потвърждението освен полет Ист-Соф на 9 май имам и полет за обратно Соф-Ист на 6 юни .А взех еднопосочен :) Трябва ли да се радвам :):) или нещо е грешка

Бонус за привличане на нови клиенти :)

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, Branko каза:

Вкарах си резервацията в сайта на Турците.Пратиха ми нов пнр код.Но в потвърждението освен полет Ист-Соф на 9 май имам и полет за обратно Соф-Ист на 6 юни .А взех еднопосочен :) Трябва ли да се радвам :):) или нещо е грешка

 

Преди 1 час, funny каза:

Бонус за привличане на нови клиенти :)

 

На първият ми полет с тях ми дадоха обикновенно меню, а бях поръчал морска храна, затова след малко ми донесоха и бонус - заявеното меню:)

Но бонус полет си е съвсем друго ниво! :D 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Branko каза:

Вкарах си резервацията в сайта на Турците.Пратиха ми нов пнр код.Но в потвърждението освен полет Ист-Соф на 9 май имам и полет за обратно Соф-Ист на 6 юни .А взех еднопосочен :) Трябва ли да се радвам :):) или нещо е грешка

жалко, че не е 6 май, за да бъде баш хаирлия бонус :biggrin:

Връзка към коментар
преди 46 минути , mililia каза:

Бранко, нали знаеш, че ако не летиш на 6 май Соф-Ист, полетът на 9 май Ист-Соф изгаря :lol:, та не знам дали това е за хвалене или за оплакване ;).

Класната :) четеш по диагонал :):)

На 9 май ми е полета Ист-Соф тогава кацам от Торонто в Истанбул

А другия въобще ако е истина е на 6 юни :)

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Branko каза:

Класната :) четеш по диагонал :):)

На 9 май ми е полета Ист-Соф тогава кацам от Торонто в Истанбул

А другия въобще ако е истина е на 6 юни :)

Прав си!:)

Тогава почвай да търсиш причина за връщане в Ист. И направо запазвай място до прозореца.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 20 часа, funny каза:

Аз ползвах  Mozilla, Chrome и Safari

Значи стигнах до тази цена-0,99евро,като сложих 2ма пасажери веднага ми вдигна цената на 27евро.

Трябва ли да купувам билетите 1 по 1 и през 3  различни браузера,така ли?А в такъв случай не мога да купя детски,нали?

А с връщането по същата схема ли?

Връзка към коментар

Току-що взех Анталия-Истанбул-Виена с Търкиш за €63 от kayak.it->edreams.it. Цената на същия билет на сайта на авиокомпанията е €132.

 

Или Edreams имат неочакван Black Saturday или тая нечовешка отстъпка от €69 за еднопосочен билет си е чиста грешка :)

 

EDIT: 99% е грешка. Не само, че билета струва наполовина, ами и беше издаден в най-скъпия икономи клас, който носи 100% мили. Прилича на грешка на самите edreams / opodo, тъй като тези цени не излизат никъде другаде.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Благодарение на @Branko и аз си купих еднопосочен билет IST - SOF и също ми закачи и обратен SOF - IST около 3 седмици по-късно. Ако на някой му трябва двупосочен билет SOF - IST с Turkish (например свързващ полет) за почти всички дати излизат цени от EUR 47, но търсенето на kayak.it трябва да се пусне на мулти сити (опцията PIU SCALI) и да се въведе SOF - IST и IST - SOF съответно. По същия начин двупосочните билети VAR - IST стават по EUR 40.

 

P.S. Цените вече си излизат и при нормално двупосочно търсене.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Благодаря на всички, много полезна информация! Преди малко купих три билета A/R  София - Истанбул за 29 март и връщане 1 април за 50 € на човек първите два и 65 € за третия ( нямах друга карта, та платих с Pay Pal ),  но и така съм доволна. За сравнение - в официалния сайт на Turkish airlines цената на билет  e 108, 85 € !  Купих през kayak.it / e dreams.it  и kayak.it / opodo. it

 

 

Редактирано от aleks_s
добавяне
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз вече си сглобих целия маршрут.

 

София-Истанбул-Даламан

Анталия-Истанбул-Виена

 

Платено общо €139 спрямо €304 на turkishairlines.com.

 

Всички билети са издадени в най-високите икономи класи и носят доста мили.

 

Крайно време е да си напечатам тениската I ♡ EDREAMS / OPODO :)

 

Благодарности към @Branko!

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 9
  • Шок 1
Връзка към коментар

Понеже не съм бил в Истанбул, накрая реших да взема и аз билети, всичко платих през пейпал, то и без това за 3-ма човека няма как да се използва една карта 6 пъти. Накупих ги бързо, но последната отсечка се вдигна цената с 20евро, пробвах през друг браузър и падна отново, накрая за всичко дадох 136 евро за 3-та, като купих по-скъпото връщане в неделя с престой от само 1 час в Атина. Имаше и по-евтино, но с голям престой 7 часа.

Сега ще започвам да чета за Истанбул, като цяло в Турция съм ходил само 1 път за няколко часа, до Одрин.

 

 

 

Нямам нито едно потвърждение на мейл, но с ПНР кодовете всичко си излиза на сайта на Aegean. От 6-те плащания с пейпал ми отчете само първото. За тях поне получих мейловете сега, но не са си взели парите.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , dimitrov6 каза:

Momondo.it-GotoGate намаля билет на Ryan ,Бургас - Дюселдорф на 16 април от 26,10 евро на 9.49. При  други дестинации не забелязах отстъпка.

С какво се плаща??

Връзка към коментар

купих два билета по 0.99 евро и то за точно определени дати, които ми трябваха за София Истанбул  с две различни карти и от два различни браузера / на хрома при втората резервация макар и с друга карта ми даваше, че тя вече е използвана/ . За втората резервация  edreams веднага ми изпратиха потвърждение, че е потвърдена. Влязох в сайта на Aegean airlines и си я намерих резервацията. Но за първата, която мина през opodo.it все още очаквам потвърждение. Минаха вече два часа, дали да правя нова или да изчакам още за потвърждението?

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 55 минути , Roje каза:

купих два билета по 0.99 евро и то за точно определени дати, които ми трябваха за София Истанбул  с две различни карти и от два различни браузера / на хрома при втората резервация макар и с друга карта ми даваше, че тя вече е използвана/ . За втората резервация  edreams веднага ми изпратиха потвърждение, че е потвърдена. Влязох в сайта на Aegean airlines и си я намерих резервацията. Но за първата, която мина през opodo.it все още очаквам потвърждение. Минаха вече два часа, дали да правя нова или да изчакам още за потвърждението?

И аз имах такъв случай с Оподо на “черния уикенд”, при мен дори забавянето на потвърждение беше няколко часа, но си дойде...и така се сещам поне за 3-4 резервации.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Roje каза:

купих два билета по 0.99 евро и то за точно определени дати, които ми трябваха за София Истанбул  с две различни карти и от два различни браузера / на хрома при втората резервация макар и с друга карта ми даваше, че тя вече е използвана/ . За втората резервация  edreams веднага ми изпратиха потвърждение, че е потвърдена. Влязох в сайта на Aegean airlines и си я намерих резервацията. Но за първата, която мина през opodo.it все още очаквам потвърждение. Минаха вече два часа, дали да правя нова или да изчакам още за потвърждението?

И аз си взех сега София Истанбул за 24.5 за 0.99 евро през Kayak.it-Edreams.Вчера пробвах през  Оpodo през 2 различни браузъри,но след няколко часа ми пишеха,че не се потвърждава.Сега дойде веднага Pnr номера.

Оправих и връщането на 25 май,пак през Edreams ,за 8,96 евро.Дойде потвърждението.Ще пътувам  с Olympic Air за първи път.Благодаря.

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

сега получих на емейла си писмо от оподо. ит, с което ми обясняват, че по картата ми нямало налични средства и не могли да завършат резервацията. Има повече от 1 евро в картата ми, ама.... 

Имам обаче ПНР номер, с който като влеза в Aegean airlines ми излиза потвърдена резервация, но с обяснение, че е станала грешка и не са могли да ми издадат билет. За  билет да позвъня на телефона за резервации +30 210 6261000.

Да звъня ли на този телефон или е излишно и нямам резервация? 

ПС. Не ми се разправяше за 1 евро и направих нова резервация, този път всичко е ОК

Редактирано от Roje
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.