Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 11 минути , Branko каза:

В Сицилия съм и от снощи не ми излизат никакви цени вече,заради ip-то предполагам

Не е от IP-то. И аз съм с италианско в момента и си излизат цените.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 26 минути , koliob каза:

Не е от IP-то. И аз съм с италианско в момента и си излизат цените.

На мен ми дава цени от 53 евро, през инкогнито Хром. 

Screen Shot 2018-01-28 at 15.47.30.png

 

Ако обърна търсенето IST-SOF излизат цени от 9 евро. 

 

за 19.06 SOF-IST ми даде цена от 1 евро, но за то полет с голямо прекачване, другият е 11 евро. 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 часа, saved_ каза:

А случайно някой да е мяркал някоя друга офертичка освен за Истанбул?

 

Да.

Току-що купих два билета за началото на септември Милано-Лисабон с TAP.

В сайта на TAP билетите са по 42 евро. Аз ги взех по 25 евро.

Използвах само една карта (Виртуална VISA на ЦКБ)

Схемата е kayak.it->edreams   или kayak.it->opodo   Все едно е.

С IE намалението е по-малко. Билетите излизат по 34 евро

Но с Chrome, Firefox, ,,, са по 25.

Е, не е като безплатните билети до/от Инстанбул, но аз съм доволен. :)

Така завиждам малко по-малко на останалите. ;):lol:

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 10
Връзка към коментар
6 hours ago, Roje said:

сега получих на емейла си писмо от оподо. ит, с което ми обясняват, че по картата ми нямало налични средства и не могли да завършат резервацията. Има повече от 1 евро в картата ми, ама.... 

Имам обаче ПНР номер, с който като влеза в Aegean airlines ми излиза потвърдена резервация, но с обяснение, че е станала грешка и не са могли да ми издадат билет. За  билет да позвъня на телефона за резервации +30 210 6261000.

Да звъня ли на този телефон или е излишно и нямам резервация? 

ПС. Не ми се разправяше за 1 евро и направих нова резервация, този път всичко е ОК

И на мен ми даде същото, но след 5 мин изчезна и всичко изглежда наред :)

 

Редактирано от Ou7law
Връзка към коментар

Някой беше писнал да се отвори нов дублиран таб и той да се рефрешне. Обаче поне при мен това не работи.

Може да пробваш с друг браузър и да почнеш резервацята отначало. Но тогава е възможно да загубиш правото на отстъпка по нова карта и да ти изплюе, че тази карта вече е използвана. Така ми се случи веднъж и много ме хвана яд.

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар
преди 9 минути , Mistela каза:

Как преодолявате безконечното въртене?

Няколко пъти се опитах да платя, вкарвам данните от картата и започва едно дълго въртене.

Има ли някаква врътка?

Днес пробвах от телефона и почна това с въртенето, около 5 минути чаках, но плащане нямаше накрая...в смисъл беше неуспешно

Връзка към коментар
преди 5 часа, ven62 каза:

Да.

Току-що купих два билета за началото на септември Милано-Лисабон с TAP.

В сайта на TAP билетите са по 42 евро. Аз ги взех по 25 евро.

Използвах само една карта (Виртуална VISA на ЦКБ)

Схемата е kayak.it->edreams   или kayak.it->opodo   Все едно е.

С IE намалението е по-малко. Билетите излизат по 34 евро

Но с Chrome, Firefox, ,,, са по 25.

Е, не е като безплатните билети до/от Инстанбул, но аз съм доволен. :)

Така завиждам малко по-малко на останалите. ;):lol:

 

Преди някой друг месец всичко над 5 евро беше равносилно на цена на околосветско пътешествие, сега се споменават някакви космически суми по 20, 30, 40 евро....Накъде е тръгнал този свят :resent:

  • Харесвам 1
  • Смея се 13
Връзка към коментар
преди 40 минути , Zaro каза:

Преди някой друг месец всичко над 5 евро беше равносилно на цена на околосветско пътешествие, сега се споменават някакви космически суми по 20, 30, 40 евро....Накъде е тръгнал този свят :resent:

Все ще се намери някой да ме подтисне. Обикновено са @Фичо@Георги Матеев или @chandni ... сега пък ти. ;):O:lol:

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 12 минути , ven62 каза:

Все ще се намери някой да ме подтисне. Обикновено са @Фичо@Георги Матеев или @chandni ... сега пък ти. ;):O:lol:

Ако искаш, да ти кажа какви цени са оттук билетите - веднага ще възстановиш самочувствие :lol: Моето отдавна е хипер подтиснато :biggrin:

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Здравейте, снощи открих темата. Положих доста усилия да я изчета, но не успях да мина всичките 153страници, а пък през edreams намерих билети от София до Рим за по 11евро, които не са за изпускане. Питането ми е - да очаквам ли някакви "скрити" такси накрая? 

Всъщност сега виждам, че трябва да се плати с Mastercard Prepaid....

Връзка към коментар
преди 3 часа, adelina_r каза:

Здравейте, снощи открих темата. Положих доста усилия да я изчета, но не успях да мина всичките 153страници, а пък през edreams намерих билети от София до Рим за по 11евро, които не са за изпускане. Питането ми е - да очаквам ли някакви "скрити" такси накрая? 

Всъщност сега виждам, че трябва да се плати с Mastercard Prepaid....

Понякога цената се променя. За edreams гледаш окончателната цена, която ти дава на  екрана при попълване за купуване. Там до цената има и пояснение: "Детайли за цената". В него са описани всички такси и съответно  дискаунт. Каквото виждаш там - това плащаш. Няма други такси.

Къде се открива това  намаление  с Mastercard Prepaid?

Връзка към коментар
4 minutes ago, Tani said:

Понякога цената се променя. За edreams гледаш окончателната цена, която ти дава на  екрана при попълване за купуване. Там до цената има и пояснение: "Детайли за цената". В него са описани всички такси и съответно  дискаунт. Каквото виждаш там - това плащаш. Няма други такси.

Къде се открива това  намаление  с Mastercard Prepaid?

 

Благодаря. Точно тази цена гледах.

През целият септември  се откриват полетите на Ryanair от София до Рим на цени от 11 до 22евро. Попълних данните и стигнах до края, където видях, че пише, че намалението е ако с еплати с Mastercard Prepaid. Сега нов въпрос - има ли шанс да не ме пусне да купя втори път билети с една и съща карта, тъй като трябва да купя по отделно отиване и връщане?

Връзка към коментар
41 minutes ago, adelina_r said:

 

Благодаря. Точно тази цена гледах.

През целият септември  се откриват полетите на Ryanair от София до Рим на цени от 11 до 22евро. Попълних данните и стигнах до края, където видях, че пише, че намалението е ако с еплати с Mastercard Prepaid. Сега нов въпрос - има ли шанс да не ме пусне да купя втори път билети с една и съща карта, тъй като трябва да купя по отделно отиване и връщане?

Да, има шанс, така че е добре да се подготвиш и да имаш друга карта

Връзка към коментар

Нищо не се таксува допълнително без да е посочено на страницата. Това което се вижда като Total, това е крайната цена.

Трикът е че до последно цената е ниска и едва на последната стъпка вдига цената. И ако човек не внимава, може да се подведе и да плати по-висока цена.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, vorbis каза:

Нищо не се таксува допълнително без да е посочено на страницата. Това което се вижда като Total, това е крайната цена.

Трикът е че до последно цената е ниска и едва на последната стъпка вдига цената. И ако човек не внимава, може да се подведе и да плати по-висока цена.

Благодаря, купих един билет, получих писмо от lastminute но от уиз кога се получава пнр кода?

Платих с мастъркард дебит (това за някой който търси с коя карта има намаление) иначе с разновидностите на виза вдига цената.

 

пнр кода си беше в писмото (нали за първи път купувам от тук и не знаех къде да гледам :-))  )

Редактирано от Mistela
Връзка към коментар
18 minutes ago, Stryper said:

В коя версия на edreams има намаление с Mastercard?

В Испанската, но не е на всички полети. Засекох го при полети на Райън еър. само едно уточнение Mastercard prepaid и обикновената са две различни, нали?

 

Mistela,  коя версия на lastminute?

Редактирано от adelina_r
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.