Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 33 минути , aleksandrina каза:

Под надписа Pague com seguranca (точно вляво на цената) има едни син Exibir... натиснете там и ще видите тази такса прибавена и премахната.

Супер, стана, благодаря! Само, че повече с тази карта от никъде не ме допуска, а ми трябват 4 билета. Продължавам да пробвам с други. 

Връзка към коментар

Jetcost.es дава отстъпка от около 14-17 евро на билет/посока за лоу кост. 

 

Тествах Ryanair - 06.05 SOF-CIA в сайта на компанията 19.99, а през джеткост е 6.49. 

 

Пише, че е само с Американ Експрес. 

Редактирано от Loverboy
Връзка към коментар
6 minutes ago, Яни said:

Супер, стана, благодаря! Само, че повече с тази карта от никъде не ме допуска, а ми трябват 4 билета. Продължавам да пробвам с други. 

Прочетете 10-тина поста преди този (на предната страница)- да опитате със смяна на името, промяна на букви, добавяне на презиме...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Тихомир Тодоров
5 hours ago, Пламен said:

Аз си пазарувам с домашния адрес, който за сега нито е в Колумбия, нито в Бразилия и до момента не съм имал проблеми. Цялото упражнение е едно тото, едни карти минават по няколко пъти, други са блеклистнати по рождение.

От 6-те карти до които имам достъп, 2 са изначално блокирани без да са ползвани, 3 са минавали по веднъж и после даже и след 3-те месеца пак са си блокирани и имам една с която съм пазарувал като разпран 5-6 пъти :)

Не спирам да се пробвам с всички обаче!

А да те питам тази карта с която успяваш да минеш по няколко пъти каква е на коя банка е?

Връзка към коментар

За статистиката :) Вчера купих 5 билета (отиване + връщане) на Ryanair с общо намаление около 50 евро, спрямо сайта на авиокомпанията (от 278 евро на 222 евро) през jetcost.com.co -> edreams

Карта - виртуална карта на ЦКБ.

Сигурно може и по-добре, но пак е нещо :)

  • Харесвам 2
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 1 час, Nati каза:

За статистиката :) Вчера купих 5 билета (отиване + връщане) на Ryanair с общо намаление около 50 евро, спрямо сайта на авиокомпанията (от 278 евро на 222 евро) през jetcost.com.co -> edreams

Карта - виртуална карта на ЦКБ.

Сигурно може и по-добре, но пак е нещо :)

Поздравления, ти си една от малкото, която успява да закупи с такава карта. И аз имам същата ,неизползвана, но ми казва, че съм си изчерпал лимита . 

А иначе това първата ти покупка ли беше през Jetcost.com. co или си купувала и други билети с друга дебитна карта ?

Връзка към коментар

И аз да се похваля. Вчера купих билети от София до Берлин през jetcost.com.co и jetcost.com.br за по 5 евро, началото на май. Платих с виртуална виза от Revolut. Вече имам потвърждение от Раянеър.

Цената в Ryanair беше около 20-24 евро.

Редактирано от Boo
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 18 часа, Тихомир Тодоров каза:

А да те питам тази карта с която успяваш да минеш по няколко пъти каква е на коя банка е?

Ами не я писах да не стане реклама или пък да не я урочасам, но хайде - Визата на Револут.

Връзка към коментар

Разбрах, че е най-евтино като се купува билет за по 1 човек. Как се процедира обаче като се купува детски билет? Стават 2 наведнъж и цената се вдига. 

Имам виртуална Виза на ДСК и я разпознава като Виза Дебит. Не знам още обаче дали минава успешно.

Връзка към коментар
На 1/27/2018 в 13:11, Branko каза:

Вкарах си резервацията в сайта на Турците.Пратиха ми нов пнр код.Но в потвърждението освен полет Ист-Соф на 9 май имам и полет за обратно Соф-Ист на 6 юни .А взех еднопосочен :) Трябва ли да се радвам :):) или нещо е грешка

Как си вкарал резервация в сайта на Турците. Не ми излиза нито с номера на билета, нито с номера на резервацията. Иначе в CheckMyTrip ми излиза полета.

Връзка към коментар
преди 19 часа, nino каза:

Поздравления, ти си една от малкото, която успява да закупи с такава карта. И аз имам същата ,неизползвана, но ми казва, че съм си изчерпал лимита . 

А иначе това първата ти покупка ли беше през Jetcost.com. co или си купувала и други билети с друга дебитна карта ?

Да, първата покупка. Всички други карти, които имам не стават. Та, затова си взех такава и мина без проблеми. Но може да има и значение IP-то. Пробвах на компютър с IP, което го разпознава като в Nottingham, UK и цената беше с едно 15 евро и повече отгоре. Билетите купих през друг компютър с IP мисля, че Германия.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 39 минути , adelina_r каза:

Разбрах, че е най-евтино като се купува билет за по 1 човек. Как се процедира обаче като се купува детски билет? Стават 2 наведнъж и цената се вдига. 

Имам виртуална Виза на ДСК и я разпознава като Виза Дебит. Не знам още обаче дали минава успешно.

 

Аз съм вземал както за един в едната така и за двама в едната-цената се вдига да,но пак си е по-ниска от в сайта,а за детския просто ако вземаш за двама в едната посока ги вземаш двама възрастни и после през чат-а или телефон сменяш единия на детски поне при раен мисля е така

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
преди 45 минути , Marisha каза:

Как си вкарал резервация в сайта на Турците. Не ми излиза нито с номера на билета, нито с номера на резервацията. Иначе в CheckMyTrip ми излиза полета.

С номера на ел.билет и фамилията я вкарах

Връзка към коментар

Някой може ли да потвърди 3-месечния карантинен период на Виза Дебит картите?

Към момента всички такива карти, до които имам достъп, са неизползваеми (дори и такива, от които никога не е пазарувано). Да очаквам ли през април 2018 те отново да бъдат активни за отстъпките?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, благодаря на всички в тази тема.

Благодарение на Вас снощи закупих 3 двупосочни билета Букурещ - Болоня за 21 и 25 май. През сайта на Раян бяха по 13 евро на посока.

Понеже нямах Visa Debit си изкарах виртуална през Revolut за 6 евро.

От www.jetcost.com.co -> co.edreams.com закупих 3 еднопосочни билета за 11.79 евро (при Раян 39 евро). Интересно беше, че ми даваше еднаква цена за 1 и за 2 билета.

От www.jetcost.com.br -> www.edreams.com.br закупих 3 еднопосочни билета за обратния полет за 23.98 евро (при Раян 39 евро).

Така се сдобих с 3 двупосочни билета за 35.77 евро при цена в Раян 78 евро.

Билетите ги получих директно от Раян минута след плащанията (от Itinerary@ryanair.com)

  • Харесвам 8
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Милен Вълчев каза:

Здравейте, благодаря на всички в тази тема.

Благодарение на Вас снощи закупих 3 двупосочни билета Букурещ - Болоня за 21 и 25 май. През сайта на Раян бяха по 13 евро на посока.

Понеже нямах Visa Debit си изкарах виртуална през Revolut за 6 евро.

От www.jetcost.com.co -> co.edreams.com закупих 3 еднопосочни билета за 11.79 евро (при Раян 39 евро). Интересно беше, че ми даваше еднаква цена за 1 и за 2 билета.

От www.jetcost.com.br -> www.edreams.com.br закупих 3 еднопосочни билета за обратния полет за 23.98 евро (при Раян 39 евро).

Така се сдобих с 3 двупосочни билета за 35.77 евро при цена в Раян 78 евро.

Билетите ги получих директно от Раян минута след плащанията (от Itinerary@ryanair.com)

Къде живееш, питам понеже виртуалните за България в момента май са Мастер? Ако дават виза, веднага ще изкарам и аз. Питах на чата им два пъти, но няма отговор..

 

 

Реших да не чакам и изкарах виртуална на късмет. За мое щастие дадоха виза дебит!

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, vorbis каза:

Някой може ли да потвърди 3-месечния карантинен период на Виза Дебит картите?

Към момента всички такива карти, до които имам достъп, са неизползваеми (дори и такива, от които никога не е пазарувано). Да очаквам ли през април 2018 те отново да бъдат активни за отстъпките?

Аз мога да потвърдя, че този период е доста разтегливо понятие. Имам карта, която от повече от година не минава и такава, която през седмица-две си е ОК!

  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Alexander каза:

Къде живееш, питам понеже виртуалните за България в момента май са Мастер? Ако дават виза, веднага ще изкарам и аз. Питах на чата им два пъти, но няма отговор..

Моята е виртуална е Виза дебит. Имах Мастеркард, изтрих я и ми активираха такава. До България изпращат физическа само  Мастеркард.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 1 час, Милен Вълчев каза:

Здравейте, благодаря на всички в тази тема.

Благодарение на Вас снощи закупих 3 двупосочни билета Букурещ - Болоня за 21 и 25 май. През сайта на Раян бяха по 13 евро на посока.

Понеже нямах Visa Debit си изкарах виртуална през Revolut за 6 евро.

От www.jetcost.com.co -> co.edreams.com закупих 3 еднопосочни билета за 11.79 евро (при Раян 39 евро). Интересно беше, че ми даваше еднаква цена за 1 и за 2 билета.

От www.jetcost.com.br -> www.edreams.com.br закупих 3 еднопосочни билета за обратния полет за 23.98 евро (при Раян 39 евро).

Така се сдобих с 3 двупосочни билета за 35.77 евро при цена в Раян 78 евро.

Билетите ги получих директно от Раян минута след плащанията (от Itinerary@ryanair.com)

Може ли малко повече подробности.

Изглежда ми, че си купил билетите наведнъж, в смисъл 3 наведнъж през jetcost.com.co, и после още три, пак наведнъж през ...br.

Що така, не ти се рискуваше с проби? Втора покупка през ...co не стана ли?

 

----------

На ‎31‎.‎1‎.‎2018‎ г. в 19:23, nino каза:

Поздравления, ти си една от малкото, която успява да закупи с такава карта. И аз имам същата ,неизползвана, но ми казва, че съм си изчерпал лимита . 

А иначе това първата ти покупка ли беше през Jetcost.com. co или си купувала и други билети с друга дебитна карта ?

Аз също съм купувал с такива карти (виртулана VISA на ЦКБ) - 2 бр. през Jetcost.com. co и Jetcost.com.br - едната мина само веднъж, другата два пъти в един ден.

Доста по-късно - след около 3-4 седмици с едната взех през kayak.it->edreams.es и пак през kayak.it->opodo , като покупките бяха непосредствено една след друга.

 

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

В момента, в rumbo.es, за полети между Милано и от/до България, има 50% по-ниски цени от тези в сайта на Ryanair. Пробвах с дати през юли и юни.
Ако се купят 2 билета едновременно, намалението е  по-малко, но цената пак е по-ниска, отколкото в сайта на авиокомпанията.
Не е като цени по 1,2...5 евро, но все пак ;-).
 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, pepi:) каза:

В момента, в rumbo.es, за полети между Милано и от/до България, има 50% по-ниски цени от тези в сайта на Ryanair. Пробвах с дати през юли и юни.
Ако се купят 2 билета едновременно, намалението е  по-малко, но цената пак е по-ниска, отколкото в сайта на авиокомпанията.
Не е като цени по 1,2...5 евро, но все пак ;-).
 

Плащането май трябва да е с Viabuy Mastercard.През бразилския Jetcost-rumbo дава към 2 евро отстъпка за Ryanс Mastercard Debit

Редактирано от dimitrov6
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.