Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 8 минути , koliob каза:

Всъшност мисля, че няма колумбийски и чилийски lastminute, а само испански. Може и да греша, но ако съм прав картата ти сигурно може да мине още няколко пъти.

Да - испанската версия е, но просто чарджва в различна валута. Когато е в колумбийски песота взима директно $ USD, а когато са чилийски песота си взима песота.

 

И току-що картата мина за четвърти пореден път. То дори на страницата на lastminute няма надпис за ограничение на брой покупки. Отделно, че курсът на Revolut е по-добър от този на Visa и от разликата се печели допълнително.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Branko said:

Аз имам прибиране септември пак от Германия с Раян и се чудя дали да не купя места за по 5 евро за мен и детето

А местата кога могат да се купят - при чек-ин или по-рано?
Имам да натаманя 4 полета между Милано и София в периода юли-август с детето :blink:.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Да - испанската версия е, но просто чарджва в различна валута. Когато е в колумбийски песота взима директно $ USD, а когато са чилийски песота си взима песота.

 

И току-що картата мина за четвърти пореден път. То дори на страницата на lastminute няма надпис за ограничение на брой покупки. Отделно, че курсът на Revolut е по-добър от този на Visa и от разликата се печели допълнително.

Ако си сигурен, че в някоя валута ти е по-изгодно - можеш да сменяш валутата както пожелаеш. След като те пренасочи към испанския lastminute - кликваш горе в ляво на Atras и ти се появява прозорче с валутите.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

А дали няма някаква свързаност между колумбийския и бразилския джеткост по схемата jetcost->edreams, която е най-често изпозваната. Имам усещането, че разпознава карти, или имена, или Ай Пи-та или и аз не знам какво и напоследък не пуска нови покупки  от другия ако вече имаш покупка от единия, нищо че на теория е различен jetcost.

Връзка към коментар
преди 11 минути , pepi:) каза:

А местата кога могат да се купят - при чек-ин или по-рано?
Имам да натаманя 4 полета между Милано и София в периода юли-август с детето :blink:.

По всяко време мисля

Връзка към коментар

Някой буквал ли е през Румбо? Гледам, че тук дава най-евтина цена (справка в сайта на RyanAir - 32 евро). Това е през чилийската версия. Тук има ли някакви подводни камъни, защото си спомням, че някой ми беше споменал, че дърпа някаква такса, която не е упомената. 

 

pdv-stn.jpg

Връзка към коментар

Аз взех София-Хания през Атина за по 55 евро за края на юни. За връщането имам  безплатни билети, които имам от егейците за един сменен полет, гледам че таксите са по 14 евро на човек за Хания-Атина или това е което ще платя, но мога да си избера който полет искам за деня.

Остава да взема Атина-София с Уиз или Раян.

Връзка към коментар

Някой има ли идея, как мога да купя билет билет през колумбийския или бразилския jetcost ? Става въпрос за полет Милано - Пловдив.  Пробвах всичко за което се сещам - грешка в името, различни браузери, различни мейлове, различни адреси, различни имена за картата и ... нищо, картата е ползвана. А картата не е ползвана никога в тия сайтове, става въпрос за виртуална visa на цкб. Накрая, за срамотиите, ще бъда принуден да купя билет от официалния сайт на Ryan.

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Вчера на тел.инсталирах ТунелБеар и смених ай пи то с немско.Jetcost.pt/edreams ми даде да плащам с мастеркард а не с виза дебит.Стигнах до плащане,но не съм финализирал.Опитай така

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Костов каза:

Някой има ли идея, как мога да купя билет билет през колумбийския или бразилския jetcost ? Става въпрос за полет Милано - Пловдив.  Пробвах всичко за което се сещам - грешка в името, различни браузери, различни мейлове, различни адреси, различни имена за картата и ... нищо, картата е ползвана. А картата не е ползвана никога в тия сайтове, става въпрос за виртуална visa на цкб. Накрая, за срамотиите, ще бъда принуден да купя билет от официалния сайт на Ryan.

1. Опита ли през бразилско или колумбийско IP.  През UK   IP дава много често добър резултат.

2. Смени името в картата - по-горе бях писал - пропусни интервал.

3. Ако и така не става - рискувай. Сложи друго името на картата - така или иначе системата проверява най-напред цифрите в нея и CVV кода.

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , Таньо каза:

1. Опита ли през бразилско или колумбийско IP.  През UK   IP дава много често добър резултат.

2. Смени името в картата - по-горе бях писал - пропусни интервал.

3. Ако и така не става - рискувай. Сложи друго името на картата - така или иначе системата проверява най-напред цифрите в нея и CVV кода.

 

Пробвах през различно IP - не стана, със смяна на името, също не стана. И с друго име на картата пробвах - пак греда. Накрая ще пробвам с име което не е сред пътуващите.

Връзка към коментар

Пробвай,както ти казах.И в момента симулирам и дава с мастеркард кредит плащането.Ето.При Раян цената е двойна

Screenshot_20180210-221152.png

Редактирано от Branko
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Схемата,която по горе казах с инсталирането на апа ТунелБеар на телефона и купуването през jetcost.pt/edreams с немско ip работи.плащането е мастеркард кредит.София-Милано за 12.47€ в сайта на Раян цената е двойна.Току що взех билет

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 8 минути , Branko каза:

Схемата,която по горе казах с инсталирането на апа ТунелБеар на телефона и купуването през jetcost.pt/edreams с немско ip работи.плащането е мастеркард кредит.София-Милано за 12.47€ в сайта на Раян цената е двойна.Току що взех билет

А интернета на телефона ти през същия Wi-Fi като на лаптопа/компютъра ти ли е, или е мобилен интернет?

Връзка към коментар

@Branko, едно голямо Благодаря!!! Плащането мина с германско IP през португалския jetcost за 14 euro. Вярно, не е 2 евро през колумбийците, но не е и 26 евро през ryan. Имаш едно пиене като се засечем на някоя среща. :)

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Костов каза:

@Branko, едно голямо Благодаря!!! Плащането мина с германско IP през португалския jetcost за 14 euro. Вярно, не е 2 евро през колумбийците, но не е и 26 евро през ryan. Имаш едно пиене като се засечем на някоя среща. :)

С каква карта ?

Връзка към коментар
преди 47 минути , Костов каза:

@Branko, едно голямо Благодаря!!! Плащането мина с германско IP през португалския jetcost за 14 euro. Вярно, не е 2 евро през колумбийците, но не е и 26 евро през ryan. Имаш едно пиене като се засечем на някоя среща. :)

Радвам се,че успя и бях полезен :)

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Все по-трудно става купуването през edreams. За 5-8 евро трябва да се изхабят часове и десетки опити.. , да не говорим, че ако летят двама или трима направи си е невъзможно.  Днес не мина нова виртуална карта на Револют. През ластминетс си е супер, но там е за стандартните компании.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • bobolina
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.