Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

В момента, Георги Матеев каза:

На 4 поредни билета пробвах и при мен не работи, дава невалиден код. Така или иначе е все тая, както казах ViaBuy MasterCard Prepago прецаква схемата.

Нямам възможност в момента да се занимая, но не дава ли отстъпка след избиране на различна от ViaBuy MasterCard Prepago карта.  Ако не е така, това означава, че кода е обвързан единствено с нея, което пък не се споменаваше в мейла.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Смених браузъра аз, защото през този бях пазарувала и най- вероятно заради това не ставаше.

С всяка карта става, но с нея отстъпката е най- голяма.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , Георги Матеев каза:

Персонален е - вече не работи. Бързо да се похвали кой го използва :)

 

Така или иначе в голяма степен се обезсмисляше заради изискването за плащане с ViaBuy MasterCard Prepago. И все пак благодаря на @Таньо за споделянето!

 

@Георги Матеев, не ми се прави ... Не може някой да те е изпреварил.  :lol:

 

@Таньо, кода е валиден и при другите карти, но при тях надценката е толкова голяма, че от тая "далавера", няма никаква полза. :)

Благодаря и аз за споделянето на кода. Представи си, че не искаше тая смотана карта - 20 евро си е 40 лв., все пак. ;) 

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

Публикувах кода в тази тема с идеята :) да се ползва по схемата:

www.jetcost.cl -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

www.jetcost.com.uy -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

 

Съжалявам, че не бях по-конкретен! :(

 

П.П. Предполагам, че все още не е ползван и ще се радвам ако мине по горния начин да се сподели резултата. 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 8 минути , Таньо каза:

Публикувах кода в тази тема с идеята :) да се ползва по схемата:

www.jetcost.cl -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

www.jetcost.com.uy -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

 

Съжалявам, че не бях по-конкретен! :(

 

П.П. Предполагам, че все още не е ползван и ще се радвам ако мине по горния начин да се сподели резултата. 

Поленцето за въвеждане на код за отстъпка не се показва въобще когато се мине през посредник (в случая jetcost). Възможно е да се ползва код само когато www.lastminute.es се зарежда директно.

 

Иначе сега кодът проработи и при мен - явно просто не важи за всички авиокомпании и маршрути - но като избрах плащане с различна от Viabuy карта и цената скочи с 30 евро. Тоест, продължава да има 20 евро отстъпка от кода, но пък се добавя 30 евро такса за плащане с нормална карта. Ами, мерси, да си държат кода :)

 

Схемата през jetcost-овете продължава да е най-изгодна към момента.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Поленцето за въвеждане на код за отстъпка не се показва въобще когато се мине през посредник (в случая jetcost). Възможно е да се ползва код само когато www.lastminute.es се зарежда директно.

 

Това беше важния въпрос, който си искаше отговор, защото такива кодове се намират относително лесно. ^_^

Ако беше станало щеше да има нова тема за търсене и намиране на кодове. :)

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
5 hours ago, Таньо said:

Публикувах кода в тази тема с идеята :) да се ползва по схемата:

www.jetcost.cl -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

www.jetcost.com.uy -> www.lastminute.es (отстъпка до EUR 26)

Плащане с карта MASTERCARD DEBIT

 

Съжалявам, че не бях по-конкретен! :(

 

П.П. Предполагам, че все още не е ползван и ще се радвам ако мине по горния начин да се сподели резултата. 

Много се извинявам, но някой може ли да обясни къде да го използвам този код защото никъде не виждам такава опция?

Връзка към коментар

Да притопля темата, като използвам случая да благодаря за пореден път на @koliob. :ok:

Припомням, че чрез jetcost.pt се постигат добри отстъпки (около 12 евро) за някои полети/компании. В моя случай - transavia

Картите са mastercard debit (при мен - на ЦКБ). Може да се използват повече от един път.

Необходимо е да се влезе от IP от Нидерландия, Германия, UK, ..., но не и от БГ - това не е голям проблем.

 

 

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 8.02.2018 г. в 16:43, chandni каза:

Билетите бяха закупени през jetcost.pt -> rumbo.pt

При връщане на сумата от посредническия сайт начислиха ли ти банкови такси?

Връзка към коментар
преди 29 минути , Яничка каза:

При връщане на сумата от посредническия сайт начислиха ли ти банкови такси?

Не. Не са ми удържали нищо, тъй като анулацията е по вина на авиокомпанията. Полетът, който бяхме  закупили, коренно се различаваше от това, което предлага Раян след промените и не ни устройваше. 

Връзка към коментар

Преди няколо часа купен един еднопосочен билет през jetcost.pt - edreams.pt София-Бергамо на 23.03 за 6 евро (при цена 10 евро на сайта на Wizz). Използвана карта - Mastercard на Револют (разпозна я като Mastercard Credit). Втори път не ме пусна да използвам същата карта. Мисля, че симулирах чуждестранно IP, но дали беше португалско или UK не помня.

През jetcost.com.co - edreams отново еднопосочен за един човек София - Бергамо на 23.03. Този път с цен 3.29 евро. Платено с виртуална виза на Револют. Първият път не мина плащането, че се оказа, че няма достатъчно пари вътре. При повторна резервация, плащането мина без проблем. Tози път бях с колумбийско IP. 

И след като от черния петък си имам едни билети Бергамо-Порто, купени за някакви стотинки за 23.03 късния следобед, май наистина ще видя Португалия.

Приемам идеи за връщането. Трябва да е на 26.03 или на 27.03 (но на 27-ми трябва да кацаме в София най-късно около 15:00 ч.). Освен през Бергамо, откъде може да се направи по-удобна връзка?

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да се похваля и аз. След може би 100 опита да купя с неизползвана Visa Revolut накрая успях.

С browser Opera, VPN от Европа и разменено име и фамилия на картата.

Ура!!!!

  • Харесвам 4
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 42 минути , anichka_p каза:

Преди няколо часа купен един еднопосочен билет през jetcost.pt - edreams.pt София-Бергамо на 23.03 за 6 евро (при цена 10 евро на сайта на Wizz). Използвана карта - Mastercard на Револют (разпозна я като Mastercard Credit). Втори път не ме пусна да използвам същата карта. Мисля, че симулирах чуждестранно IP, но дали беше португалско или UK не помня.

През jetcost.com.co - edreams отново еднопосочен за един човек София - Бергамо на 23.03. Този път с цен 3.29 евро. Платено с виртуална виза на Револют. Първият път не мина плащането, че се оказа, че няма достатъчно пари вътре. При повторна резервация, плащането мина без проблем. Tози път бях с колумбийско IP. 

И след като от черния петък си имам едни билети Бергамо-Порто, купени за някакви стотинки за 23.03 късния следобед, май наистина ще видя Португалия.

Приемам идеи за връщането. Трябва да е на 26.03 или на 27.03 (но на 27-ми трябва да кацаме в София най-късно около 15:00 ч.). Освен през Бергамо, откъде може да се направи по-удобна връзка?

 

Ами, аз набързо пуснах един azair.com

Излезна, че на 26.03 през Брюксел с Rayanair излиза за около 57 евро. Предполагам от Порто, нали?

Щото от Лисабон - Директно на 27 с Wizzair. :)    55 евро (с дикаунд клуб - 45)

 

през 'вълшебните" сайтове ... ти си знаеш ... :) 

 

През Мадрид също е опция - малко по-скъпо...

Редактирано от ven62
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Успях да сглобя една екскурзия до Виена от Варна с Wizz за 39 лева отиването с членство и връщане от Братислава до София.Последния го купих през бразилския сайт за 3,4 евро вместо 10, през чуждестранно IP,карта ползвана в колумбийския,но добавих буква.Всичко за 23 евро.Вчера пробвах през португалския,но сложих име на пътник ползвано  преди седмица ,и не мина.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Снощи опитах да купя билет с нова виртуална карта Visa на ДСК през бразилския и колумбийския jetcost, но за съжаление с неуспех. Пише, че е използвана, въпреки че не е. Пробвах всякакви начини - с грешна буква на името на картодържателя, без интервал при имената, от различни IP адреси, но все едно също. Някой може ли да даде съвет? 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
В момента, Guinness каза:

Снощи опитах да купя билет с нова виртуална карта Visa на ДСК през бразилския и колумбийския jetcost, но за съжаление с неуспех. Пише, че е използвана, въпреки че не е. Пробвах всякакви начини - с грешна буква на името на картодържателя, без интервал при имената, от различни IP адреси, но все едно също. Някой може ли да даде съвет? 

 Просто някой карти не минават аз пробвах с две неизползвани никога такива и не минаха

Връзка към коментар
преди 9 минути , Guinness каза:

Снощи опитах да купя билет с нова виртуална карта Visa на ДСК през бразилския и колумбийския jetcost, но за съжаление с неуспех. Пише, че е използвана, въпреки че не е. Пробвах всякакви начини - с грешна буква на името на картодържателя, без интервал при имената, от различни IP адреси, но все едно също. Някой може ли да даде съвет? 

И при мен същия резултат с виртуална Visa на ДСК. :resent:

Връзка към коментар

Здравейте мили хора! Чета и тооолкова ви се радвам, че правите всичко възможно само и само да  пътувате - Евала за което!!!

 

Та по същество - понеже планираме обиколка на Южна Италия, с начална/крайна точка Бари/Неапол за дати 29.04/06.05 или 28.04/05.05 реших и аз да се поровя за изгодни сам,. билети, нооо нещо удрям на камък. Пробвах jetcost.ie, momondo, opodo, edreams, travelgenio, но цените са с малка разлика от тази на Wizz. Единственият дискаунт, който ми дава e за service fee.

Много ще се радвам, ако някой се отзове и ме просветли, в случай че нещо не правя както трябва. :) :dancing:

Връзка към коментар
преди 14 минути , Addams каза:

Здравейте мили хора! 
....

но цените са с малка разлика от тази на Wizz.:dancing:

Здравей, мила Аддамс :smile3:


По принцип схемите, които нищим в тази тема, са почти безсмислени за полети на Wizz, доколкото много трудно може да се докара намаление, по-голямо от това с wizz discount club, което пък, както сме коментирали, се изплаща още с първите двупосочни билети за двама човека. Пък и не си струва да се "гърмят ценни патрони" за някакво намаление 2-3€, спрямо цената, която излиза с wizz discount club. 
В този ред на мисли - търсенето за сайтове и банкови карти, с помощта на които може да се получи редукция на цените, има  повече смисъл за полети с Ryanair и другите нискотарифни или "традиционни" авиокомпании. 
Успех! 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Проблемът е, че билетите ви са в супер пиков сезон, сега гледам че до Неапол преди или след това разликата е над 100 лв на посока, съмнявам се че много ще паднат, ако много държите да пътувате тогава - купувайте

Връзка към коментар
преди 37 минути , Addams каза:

...

 

Та по същество - понеже планираме обиколка на Южна Италия, с начална/крайна точка Бари/Неапол за дати 29.04/06.05 или 28.04/05.05 ...:dancing:

Това, което аз намирам за Неапол - София 5.05 е:

Wizz - 70 (с дискаунд клуб 60 ) евро

jetcost.com.co -> lastminute - 168000 колумбийски песо (около 48 евро) но с алиталия през Рим

директно на сайта на Alitalia.com цените започват от около 74 евро.

 

Успех

 

p.s. Има един раздел - нещо от типа - Търся самолетни билети...  Пусни си там една тема/запитване. Сигурен съм, че ще получиш и по-добри предложения.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

A може и да летите до Рим на отиване, цените са по-ниски за тези дни. След това с кола или влак до Неапол. Връщането да е Бари-София или Неапол-София

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Addams каза:

Здравейте мили хора! Чета и тооолкова ви се радвам, че правите всичко възможно само и само да  пътувате - Евала за което!!!

 

Та по същество - понеже планираме обиколка на Южна Италия, с начална/крайна точка Бари/Неапол за дати 29.04/06.05 или 28.04/05.05 реших и аз да се поровя за изгодни сам,. билети, нооо нещо удрям на камък. Пробвах jetcost.ie, momondo, opodo, edreams, travelgenio, но цените са с малка разлика от тази на Wizz. Единственият дискаунт, който ми дава e за service fee.

Много ще се радвам, ако някой се отзове и ме просветли, в случай че нещо не правя както трябва. :) :dancing:

Като се търси с търсачката azair.com,за полети на Wizz да не се слага избор на полети с членство в квадратчето.Така ще търси само без членство и след това през Jetcost се проверяват и намаля най-много.Пример Братислава София на 3 октомври е на цена 10 евро без членство и със членство.Снощи този билет го взех за 3,4 евро през бразилския.

о.png

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.