Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

 Здравейте.Тези отстъпки дали стават за норвежките авиолинии.Конкретно трябват ми билети Бургас -Хелзинки и обратно за една седмица през месец октомври.Правих някакви опити но не мога да докарам никаква отстъпка-дали аз бъркам.

https://www.norwegian.com/en/booking/flight-tickets/farecalendar/?D_City=BOJ&A_City=HEL&D_SelectedDay=10&D_Day=10&D_Month=201810&R_SelectedDay=16&R_Day=16&R_Month=201810&dFare=180&rFare=60&IncludeTransit=false&AgreementCodeFK=-1&CurrencyCode=EUR

 

Връзка към коментар

Здравейте. Опитвам се да намеря изгодни билети по маршрут София-Пукет с дати 11.12-26.12.2018. Според това, което успях да намеря най-евтиният вариант излиза 433€, но в момента, в който избера плащане с Visa debit или MasterCard debit, цената скача до над 447€. Някакви предложения за търсене?

Връзка към коментар
преди 24 минути , ydbpec каза:

Здравейте. Опитвам се да намеря изгодни билети по маршрут София-Пукет с дати 11.12-26.12.2018. Според това, което успях да намеря най-евтиният вариант излиза 433€, но в момента, в който избера плащане с Visa debit или MasterCard debit, цената скача до над 447€. Някакви предложения за търсене?

През www.jetcost.pt  / www.tripsta.pt  дава цена 434 евро ( без значение дали за един или двама купуваш) при плащане с Виза Кредит. С друг вид карта цената скача

Редактирано от funny
Връзка към коментар
15 hours ago, klintan said:

 Здравейте.Тези отстъпки дали стават за норвежките авиолинии.Конкретно трябват ми билети Бургас -Хелзинки и обратно за една седмица през месец октомври.Правих някакви опити но не мога да докарам никаква отстъпка-дали аз бъркам.

https://www.norwegian.com/en/booking/flight-tickets/farecalendar/?D_City=BOJ&A_City=HEL&D_SelectedDay=10&D_Day=10&D_Month=201810&R_SelectedDay=16&R_Day=16&R_Month=201810&dFare=180&rFare=60&IncludeTransit=false&AgreementCodeFK=-1&CurrencyCode=EUR

 

През jetcost.com.co -> co.edreams.com дати 11-18.10.2018 отиване и връщане 117€, отделно отиване 56€, връщане 48€ или общо 104€ плащане с Visa Debit.

Като- ако ще купувате посока по посока, трябва да сте подготвени, че една и съща карта може да не мине 2 пъти.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А виждали ли сте тази врътка jetcost.com.br->edreams и като ти изпише, че вече си ползвал VISA Debit При цена 140Евро смъква на 127Евро, обаче като даде грешката цената спадна на 97Евро, ако платиш с друга VISA Debit?! 24.02 Milano-Larnaca via Cologne Bon e полета точно.

 

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 2 минути , vinidj каза:

А виждали ли сте тази врътка jetcost.com.br->edreams и като ти изпише, че вече си ползвал VISA Debit При цена 140Евро смъква на 127Евро, обаче като даде грешката цената спадна на 97Евро, ако платиш с друга VISA Debit?! 24.02 Milano-Larnaca via Cologne Bon e полета точно.

 

Не минава плащане.

Връзка към коментар
2 minutes ago, vinidj said:

А виждали ли сте тази врътка jetcost.com.br->edreams и като ти изпише, че вече си ползвал VISA Debit При цена 140Евро смъква на 127Евро, обаче като даде грешката цената спадна на 97Евро, ако платиш с друга VISA Debit?! 24.02 Milano-Larnaca via Cologne Bon e полета точно.

 

И на мен постоянно ми се случва, но след това не успявам да платя с друга карта. Сигурно е някакъв бъг.

Връзка към коментар

През чилийския www.jetcost.cl - lastminute.com около 10 евро намаление на билет с MasterCard debit.

Снощи купени 4 билета един след друг по тази схема София-Глазгоу 22.04.2018 на Ryanair.

Цена на страницата им - 61.19 евро, през горната схема около 51.70 евро.

Както е коментирано и преди, явно в момента през lastminute.com няма ограничение на ползване на една и съща карта. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Моля да ми припомните имаше ли начин да излъжем системата. Опитвам се да платя с виртуална Виза на ЦКб никога не изпозлвана, правени са само опити за плащане. Ставаше ли със смяна на ИП или нещо друго да мине плащането?

Връзка към коментар

Когато системата им реши, че картата е използвана (макар никога да не се е ползвала), няма как да излъжеш системата. Дори неуспешните опити влизат в историята и я блокират.

По-добре си направи нова виртуална карта. 

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 28 минути , Vyara каза:

Мисля, че имаше магеланци, които я бяха излъгали. Със смян ана ип ли беше или по-друг начин, моля з априпомняне като питам специално за бразилския jetcost.

Ако е за смяна IP, пробвай с ето тази добавка за браузъра.

Връзка към коментар

Едната карта успя да мине в колумбийския. Името и мейла бяха вече пробвани, но минах през друго IP. Честно казано не успях да засека на какъв принцип мина, но явно не трябва да се отказваме от картите, които първо не са минали.

Втория билет го купих през jetcost.pt. Получих техен референтен номер, но не и от авиокомпанията. Последния път като стана така, така и билета не се потвърди :( Има ли шанс всичко да е ок и да получа потвърждението все пак? Парите са ми ги изтеглили, ползвах револют.

 jetcost.pt дата -25 евро с Дайнърс.

Редактирано от Vyara
Връзка към коментар

Не ви ли е страх да плащате през знайни и незнайни чуджи ИП-та? Ако е виртуална карта за еднократно ползване разбирам, но ако е нормална  аз не бих плащал.

преди 2 часа, Vyara каза:

Едната карта успя да мине в колумбийския. Името и мейла бяха вече пробвани, но минах през друго IP. Честно казано не успях да засека на какъв принцип мина, но явно не трябва да се отказваме от картите, които първо не са минали.

Втория билет го купих през jetcost.pt. Получих техен референтен номер, но не и от авиокомпанията. Последния път като стана така, така и билета не се потвърди :( Има ли шанс всичко да е ок и да получа потвърждението все пак? Парите са ми ги изтеглили, ползвах револют.

 jetcost.pt дата -25 евро с Дайнърс.

За какъв полет и къде точно ти свали 25 евро за Дайнърс?

Връзка към коментар

В тази виртуална виза с която платих има апри колкото за един полет, иначе си прав. Мисля че ven62 беше обяснявал че е secure и че връзката е между теб и сайта, но може аз да не съм разбрала.

За дайнърс: Вглъбена съм в моята задача и не съм пробвала с полети, но видях че го има в списъка с карти отстрани на полето с номера на картата.

Връзка към коментар
На 9.02.2018 г. в 9:48, koliob каза:

Искам да споделя една идея за по-пълноценно използване на възможностите, които предоставя колумбийския jetcost. Моят скромен опит показва, че ако се следват долните стъпки - могат да се купят повече билети за едни и същи пътници (или поне при мен така проработи четири пъти на един и същи компютър през едно и също IP) без да съм сигурен, че работи във всички случаи. Примерът е за закупуване на билети за двама пътници:

1. С неизползвана карта VISA Debit (такава, която jetcost.com.co решава, че не е използвана) купувате два еднопосочни билета, като подреждате пътниците например така:

                  1. IVAN PETROV

                  2. MARIA PETROVA

Като титуляр на картата попълвате първия пътник - IVAN PETROV, без значение дали картата реално е на негово име. Това поле според мен се проверява само за да не продадат два пъти на един и същи пътник.

2. С друга неизползвана карта VISA Debit (лесно може да си създадете такава виртуална в ЦКБ например) купувате три еднопосочни билета, като подреждате пътниците така:

                  1. JANDDER IFFES                 

                  2. IVAN PETROV

                  3. MARIA PETROVA

Попълвате съвсем различни данни за email, адрес, телефон, а като титуляр на картата попълвате отново първия пътник -  JANDDER IFFES (колкото по-криво име - толкова по-добре), който не е нужно да съществува. Допълнителен бонус е, че така се сдобивате с още едно свободно място, което прави пътуването по-комфортно.

3. Повтаряте стъпка 2, като само измисляте ново (най-добре трудноповторимо име) за първия пътник (който трябва да бъде и титуляр на картата) и отново измисляте съвсем различни данни за email, адрес, телефон.

По този начин успях да купя билети с карти, за които преди това ми пишеше, че са използвани (а те не бяха). Такава схема работи най-добре за резервации до 5 души еднопосочно (ефективно 4 души, защото единия е измислен), особено когато си намерите билети, които превозвача предлага в момента по 10 евро на човек. Тогава колумбийският jetcost намалява общата цена за 4 души на 10 евро.

                 

Днес направих тази врътка, 26ти март възрастен и дете София-Шарлероа - 20Евро билет на 4.14Евро jetcost.com.com->edreams - VISA Debit нова неизползвана без проблем.

След това втория възрастен и другото дете не стана със същата и с друга ползвана не успях - пробвах всякакви варианти.

Отидох на jetcost.pt - edreams.pt с Португалски IP от 20Е смъкна на 12Е - платих с неизползвана MASTERCARD Skrill разпозна я май като Credit забравих точно какво пишеше.

Само да попитам тоя 10Евро бонус код APP10 кога се въвежда?!

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 5 часа, Vyara каза:

За дайнърс: Вглъбена съм в моята задача и не съм пробвала с полети, но видях че го има в списъка с карти отстрани на полето с номера на картата.

Понеже Diners отдавна не се е мяркала като вариант за плащане, че и с отстъпка, пуснах едно пробно търсене в  jetcost.pt за полет, който следя. Цената е по-висока от тази в сайта на Ryan Air и няма смисъл да споделям дестинация и дати, но излиза, че за всички карти цената е еднаква и Diners е един от вариантите за плащане: 1.png.42985250f0495e9398ac068d54285498.png

Редактирано от Яничка
Връзка към коментар

Да в момента излиза по този начин. Забелязваш ли, че реално в момента няма отстъпка с нито една карта. Към момента на поста ми на снимката, която си постанала излизаше Master card -35 е; Diners Club - 25 е.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На ‎9‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 15:37, ven62 каза:
На ‎9‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 13:46, adelina_r каза:

А безопасно ли е да се плаща при такава смяна на IP? 3 билета през английско IP излизат на 80лв София- Рим и мисля да ги грабвам. Имам 5 виртуални визи, дано все някоя мине.

Това е интересен въпрос.

Според моите познания е толкова сигурно, колкото и ако плащаш без такава смяна на IP.

Говоря за TunnelBear!

 

Така си мисля, защото сигурността по пътя се осигурява от сесията, която се установява с търговеца (в случая с jetcost и edreams)

И двата сайта имат сървърен сертификат, който се вижда като се цъкне на катинарчето, горе в адрес бара (за IE браузер става въпрос)

Когато през/чрез TunnelBear се установи сесия с jetcost/edream ситуацията не се променя т.е. сесията от jetcost до мен e криптирана и никои освен моя компютър и сървъра на jetcost нямат достъп до съдържанието на кореспонденцията ни.

 

Друго би било положението, ако например установя, че като съм през TunnelBear връзката ми не е криптирана или е криптирана, но информацията за сървърния сертификат не е на jetscost/edreams а на TunnelBear. Ако е така мога да предположа, че връзката ми до UK я криптира TunnelBear, там си правят каквото си искат и след това криптират наново трафика между тях и jetcost.

Не знам дали бях ясен и дали е точно така.

 

Ако има някой по-запознат - нека сподели разсъжденията си.

 

 

На ‎24‎.‎2‎.‎2018‎ г. в 17:39, Alexander каза:

Не ви ли е страх да плащате през знайни и незнайни чуджи ИП-та? Ако е виртуална карта за еднократно ползване разбирам, но ако е нормална  аз не бих плащал.

 

 

Няма ли някой да даде мнение по поставения въпрос.

Аз отдавна съм  надхвърлил нивото си на некомпетентност ;) т.е. възможно е изобщо да не съм прав.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , ven62 каза:

 

 

Няма ли някой да даде мнение по поставения въпрос.

Аз отдавна съм  надхвърлил нивото си на некомпетентност ;) т.е. възможно е изобщо да не съм прав.

 

Щом браузърът Firefox е разрешил добавка anonymoX за смяна на IP,значи тези адреси са проверени.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

По принцип щом връзката е SSL значи е сигурна и проксито не би трябвало да има достъп до данните. С уговорката, че всичко това е човешко дело и подлежи на грешки. Непрекъснато се откриват пробиви в сигурността.

Има и други съображения - на някоя от финансовите институции може да не им хареса. Преди десетина години платих с Пейпал през прокси и такава балтия ми удариха, че още ми държи.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • elzbieta
    • Lindt
    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.