Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 7 минути , vinidj каза:

MyHolidays стават ли - някой с опит при тях?!

През австралийския jetcost излиза хубава отстъпка.

MyHolidays продават почивки, пакети, хотели, билети и т.н. Различните версии на "пиратите" прехвърлят често към тях.

Платформата е сертифицирана от IATA.

 

По темата:

Може ли информация за примерни дати, превозвач и отстъпката.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 37 минути , Таньо каза:

MyHolidays продават почивки, пакети, хотели, билети и т.н. Платформата е сертифицирана от IATA.

По темата:

Може ли информация за примерни дати, превозвач и отсъпката.

За един приятел държи да е Бургас-Хановер-157Евро от SunExpress с 20кг. багаж на 144Евро спада на 9ти Юли.Jetcost.au -Myholidays.au

С Mastercard Credit, ако е плащането.

Намерих и 22Евро отстъпка през Италианския-VolaGratis, но тази Visa LottomaticaCard...освен, ако я разпознае за Виза.Ще трябва да се пробва.

Jetcost.com.co-eDreams-28Евро отстъпка с VisaDebit.

Momondo.co.uk->TUIFLY! - 140Евро дава брей :)

 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 25.11.2017 г. в 12:09, Фичо каза:

Предполагам тия дни в ЦКБ се чудят какъв е тоя бум на заявки за виртуални карти :biggrin:

Видях, че виртуалната Виза от ЦКБ няма име - какво се изписва като плащаш?!

След това , ако искаш да си издадеш друга, тази закрива ли се и възможно ли е на едно и също име?!

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
Преди 1 час, vinidj каза:

Видях, че виртуалната Виза от ЦКБ няма име - какво се изписва като плащаш?!

След това , ако искаш да си издадеш друга, тази закрива ли се и възможно ли е на едно и също име?!

Не се закрива. Аз имам 3 т.е няма проблем за броя.

Връзка към коментар

Акаба вече е в сайтовете с отстъпки.Намерих отиване и връщане в сайта на Ryan по 31,99 евро на посока.

Отиването през колумбийския -Rumbo го намалих на 23,39 с Revolut Mastercard с едната карта за мобилния интернет на телефона.

Връщането за 45,4 лева през чилийския-Rumbo с Mastercard на Булбанк с другата ми карта на телефона за интернет.

Общо към 46 евро вместо 64.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Не знам дали знаете, че схемите за намаления могат да се ползват и за сваляне на цените на някои пътувания с влак. Наистина става въпрос само за някои специфични маршрути, по които авиокомпании имат договор с ж.п. превозвачи, но може да е полезно за някой. Най-ценното в случая е, че може да се купи билет с намаление от днес за утре, което обикновено не се случва на сайта на ж.п. превозвачите. Ето един пример по схемата jetcost.com.mx -> lastminute.es :

Jetcost_Train.png.ff56802f71eb8c3567469c7cac1f267f.png

 

А това са цените на сайта www.oebb.at

 

OEBB_Train.png.03c508ff41cf2fe6596a7d32f29b9f5a.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
  • Шок 1
  • Браво 9
Връзка към коментар

По схемата jetcost.com.mx -> lastminute.es се получават нелоши намаления и за част от полетите на Ryanair, но в повечето случаи ги дава като се избере двупосочен полет за един пътник. Методът за плащане е Mastercard Debit, а ценното тук е, че към настоящия момент няма ограничения в броя на използването на една и съща карта.

Aqaba.png.d3c7894de52e579eb083b3c3160d4b50.png

  • Харесвам 24
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към коментар

Някой купувал ли е от Cheapoair и за колко време издават PNR код за УизЕър намерих от jetcost.com.au-Cheapoair.au с 10Паунда по-евтин билет за Уиз 18.03 ЛондонЛутън-София, но още не са дали номера - пише Pending? Има ли шанс да го откажат?!

Говорих с лайв чата казаха да изчакам 1-2 часа още , нямало шанс да го откажат, ама какво се бавят :)

Платих с Master Debit и като, че ли няма ограничения.

 

От Jetcost ЮАР - към MyHolidays ме пренасочиха и дават 50ZAR бонус код после по имейла да продължа резервацията FLAT50ZAR, ако някой му трябва.

 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 1.03.2018 г. в 17:04, vinidj каза:

Някой купувал ли е от Cheapoair и за колко време издават PNR код за УизЕър намерих от jetcost.com.au-Cheapoair.au с 10Паунда по-евтин билет за Уиз 18.03 ЛондонЛутън-София, но още не са дали номера - пише Pending? Има ли шанс да го откажат?!

Говорих с лайв чата казаха да изчакам 1-2 часа още , нямало шанс да го откажат, ама какво се бавят :)

Платих с Master Debit и като, че ли няма ограничения.

 

От Jetcost ЮАР - към MyHolidays ме пренасочиха и дават 50ZAR бонус код после по имейла да продължа резервацията FLAT50ZAR, ако някой му трябва.

 

Cheap0Air ми отговориха, че до 3 дни щели да ми дадат PNR, Сумата била взета...интересно какво чакат, не са много за препоръчване.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
На 2/28/2018 в 15:23, koliob каза:

По схемата jetcost.com.mx -> lastminute.es се получават нелоши намаления и за част от полетите на Ryanair, но в повечето случаи ги дава като се избере двупосочен полет за един пътник. Методът за плащане е Mastercard Debit, а ценното тук е, че към настоящия момент няма ограничения в броя на използването на една и съща карта.

Aqaba.png.d3c7894de52e579eb083b3c3160d4b50.png

Мдааа, взех един бърз 14-и февруари за Акаба, то на тая цена как да устои човек :)

 

Иначе чисто информативно - чилийският, мексиканският, колумбийският и въобще всички латино/южноамерикански Jetcost-ове дават на практика една и съща цена. Най-изгодно излиза да се плати директно в евро.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Искам да се похваля, че днес успях да купя еднопосочен билет през jetcost.com.co -> edreams с карта която беше използвана в края на ноември (черния понеделник), така че "карантинния" период от 3 месеца беше минал. Предполагам, че всички които пазаруваха тогава вече могат да опитат отново. След това реших да проверя откъде другаде ще мине картата, защото в jetcost.com.br не ми даде и открих че opodo.co.uk правят намаление от около 4-5 £ на посока/билет с wizzair. Картата която използвах беше Visa Debit. 

Успех на всички с опитите.

 

Edit: Забравих да спомена, че резервациите бяха направени през английско IP, ако това има значение.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , elateq каза:

Искам да се похваля, че днес успях да купя еднопосочен билет през jetcost.com.co -> edreams с карта която беше използвана в края на ноември (черния понеделник), така че "карантинния" период от 3 месеца беше минал. Предполагам, че всички които пазаруваха тогава вече могат да опитат отново. След това реших да проверя откъде другаде ще мине картата, защото в jetcost.com.br не ми даде и открих че opodo.co.uk правят намаление от около 4-5 £ на посока/билет с wizzair. Картата която използвах беше Visa Debit. 

Успех на всички с опитите.

 

Edit: Забравих да спомена, че резервациите бяха направени през английско IP, ако това има значение.

"Лошо"!

Сега @Фичо, @chandni, ...  ще ме травмират за втори път! ;):lol:

 

Редактирано от ven62
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искам да се оплача. Два пъти минава карта първо физическа Револют после виртуална Револют по схемата jetcost-edreams. И два пъти не ми издава инишъри кода от Раян. Какъв може да е проблема? :ireful::ireful:

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 28 минути , Vyara каза:

Искам да се оплача. Два пъти минава карта първо физическа Револют после виртуална Револют по схемата jetcost-edreams. И два пъти не ми издава инишъри кода от Раян. Какъв може да е проблема? :ireful::ireful:

Получаваш ли поне, имейл от edreams че си извършила резервацията?

Редактирано от elateq
Връзка към коментар

Да, но след това не получвам инишъри от авиокоманията.  Това с чакането вече 2 пъти съм го играла и не идва. Говоря си със съпорта и няма резултат. Последния път исках поне да ми маркират картата като неипозлване и съпорта на португалския едреамс ми отговори, че ще е активна след месец отново ;)

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 минута , Vyara каза:

Да, но след това не получвам инишъри от авиокоманията.  Това с чакането вече 2 пъти съм го играла и не идва. Говоря си със съпорта и няма резултат. Последния път исках поне да ми маркират картата като неипозлване и съпорта на португалския едреамс ми отговори, че ще е активна след месец отново ;)

Ако не се лъжа само през английския сайт на Раян се получават потвърждения. В имейла от edreams нямаш ли PNR кода на самaта резервация, чрез който да си влезеш в сайта и да си намериш резервацията?

Връзка към коментар

Не, това казвам. Не получавам 6 буквения код от авиокомпанията, а само някаква тяхна референция с цифри.

Че нямам резервация е ясно. Въпроса е, че се случи 2 пъти последната седмица и се чудя какъв може да е проблема.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 4 минути , Vyara каза:

Не, това казвам. Не получавам 6 буквения код от авиокомпанията, а само някаква тяхна референция с цифри.

Че нямам резервация е ясно. Въпроса е, че се случи 2 пъти последната седмица и се чудя какъв може да е проблема.

Тази референция 10-цифрена ли е?

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 минута , Vyara каза:

ДА

Влез в сайта на edreams.com и трябва да има Find your bookings, след това си въвеждаш имейла си и тези 10 цифри и виж дали става.

Връзка към коментар

Влизам, стои си на Pending и кода от авиокомпанията не идва, след един ден се свързам със съпорта и те ми казват сори ама резервацията ви е отказана.

Както казах този филм съм го гледала няколко пъти вече. При мен ако кода от авиокомпанията не дойде непосредствено след мейла с референцията не идва въобще. Опитвам се да намеря първопричината затова, защото така хем картата изгърмява хем резервация няма.

  • Шок 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
В момента, Vyara каза:

Влизам, стои си на Pending и кода от авиокомпанията не идва, след един ден се свързам със съпорта и те ми казват сори ама резервацията ви е отказана.

Както казах този филм съм го гледала няколко пъти вече. При мен ако кода от авиокомпанията не дойде непосредствено след мейла с референцията не идва въобще. Опитвам се да намеря първопричината затова, защото така хем картата изгърмява хем резервация няма.

Наистина исках да помогна, но явно проблема е другаде. Успех.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.