Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

случайно да попитам, дали някой е намирал добри(намалени от редовните в сайта на АК) цени с "Олимпик" за вътрешни полети то Атина до Санторини/Миконос/Родос... и през коя търсачка ?

Връзка към коментар
На 1.03.2018 г. в 17:04, vinidj каза:

Някой купувал ли е от Cheapoair и за колко време издават PNR код за УизЕър намерих от jetcost.com.au-Cheapoair.au с 10Паунда по-евтин билет за Уиз 18.03 ЛондонЛутън-София, но още не са дали номера - пише Pending? Има ли шанс да го откажат?!

Говорих с лайв чата казаха да изчакам 1-2 часа още , нямало шанс да го откажат, ама какво се бавят :)

Платих с Master Debit и като, че ли няма ограничения.

 

От Jetcost ЮАР - към MyHolidays ме пренасочиха и дават 50ZAR бонус код после по имейла да продължа резервацията FLAT50ZAR, ако някой му трябва.

 

Тия  Cheap0air 4 дена нищо и днес ми отговаря в чата ...искат да им звъня, казах ,че не мога, те ми звънели но не успяли и нищо.Нито отговарят на въпроси дали ще ми направят резервацията, нито казват нещо друго, а взеха парите и до там ми затварят чата.Някакви идеи, дали има шанс да ми направят билета, вече е двойна цената или да искам да ми върнат парите?!

 

Your booking is not confirmed and tickets are not yet issued.
Aaliyah  5:52 PM
 
 
Our team tried to call you to get the details fixed but were unable to reach you.
Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 2 часа, vorbis каза:

Ако ползваш Вайбър, ще ти е 1,9 евро цента на минута. Може да видиш също Skype и Whatsapp. Успех!

Свали си Google Hangouts/Google voice. Разговорите със САЩ са безплатни. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди малко успях да сефтосам новата си виртуална Visa от Revolut. Плащане в колумбийският jetcost за 2 билета в една посока за 110931 COP ( 31.58 евро ) в сайта на Vueling бяха 60 евро общо. Потвърждението дойде веднага и си виждам билетите в сайта на Vueling.

Capture+_2018-03-05-21-03-43-1.png

  • Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, Loverboy каза:

Свали си Google Hangouts/Google voice. Разговорите със САЩ са безплатни. :)

Благодаря, но май трябва и да ме добавят в контактите си.

Ползвах това https://ievaphone.com/usa - 30 минути безплатен разговор дава използвах ги почти докрай...

Не можели да ми издадат билета - щели да ми върнат парите.

Ха сега ми се обадиха пък да изчакам до един час щели да говорят с авиокомпанията...

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, vinidj каза:

Благодаря, но май трябва и да ме добавят в контактите си.

Ползвах това https://ievaphone.com/usa - 30 минути безплатен разговор дава използвах ги почти докрай...

Не можели да ми издадат билета - щели да ми върнат парите.

Ха сега ми се обадиха пък да изчакам до един час щели да говорят с авиокомпанията...

Отказаха ми - не искат да се цакат с 15-25Паунда Cheap0Air. Така, че може да ги добавим в черния списък на първа страница.

Ще връщат парите.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 3/5/2018 в 11:08, Salvuccio каза:

случайно да попитам, дали някой е намирал добри(намалени от редовните в сайта на АК) цени с "Олимпик" за вътрешни полети то Атина до Санторини/Миконос/Родос... и през коя търсачка ?

Най-добрата отстъпка, която открих беше 10Е на 1 човек за двупосочен билет. Също и за еднопосочен, но само в посока връщане, т.е. нямаше смисъл да се дели. Накрая си купих от сайта на компанията, за 9-10Е не ми се занимаваше, че съм и с деца, а техните билети си е беля да се купуват отделно и после да се сменят с детски.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 3/5/2018 в 11:08, Salvuccio каза:

случайно да попитам, дали някой е намирал добри(намалени от редовните в сайта на АК) цени с "Олимпик" за вътрешни полети то Атина до Санторини/Миконос/Родос... и през коя търсачка ?

Най-ниските цени Атина-Родос на Олимпик/Aegean през лятотото са:
40 EURO за еднопосочен Атина-Родос
и
19 EURO за еднопосочен Родос-Атина.

 

Погледни и Райън - през юли цените на еднопосочните билети по това направление започват от 27.82 EURO.

 

През бразилския jetcost може да се свалят по около 14 EURO от цената на еднопосочен билет.

 

Например:
17 Jul 2018 05:00-06:00, Athens - Rhodes, 1 x Adult, GoLight 40.94 EURO еднопосочен на сайта на Олимпик/Aegean.
Същото през бразилския jetcost - edreams e R$ 105,34 (26.22 EURO) с  дебитна карта Visa.

 

17 Jul 2018 17:00-18:05, Athens - Rhodes, 1 x Adult, 27.95 EURO еднопосочен на сайта на Райън.
Същото през бразилския jetcost - edreams e R$ 52,59 (13.09 EURO) с дебитна карта Visa.

 

В обратна посока:
24 Jul 2018 23:10-00:10 (+1), Rhodes - Athens, 1 x Adult, GoLight 19.55 EURO еднопосочен на сайта на Олимпик/Aegean.
Същото през бразилския jetcost - edreams e R$ 18,48 ( 4.60 EURO) с  дебитна карта Visa.

 

24 Jul 2018 18:30-19:40, Rhodes - Athens, 1 x Adult, 27.95 EURO еднопосочен на сайта на Райън.
Същото през бразилския jetcost - edreams e R$ 52,59 (13.09 EURO) с дебитна карта Visa.

 

Може да пробваш същата схема и за другите острови. Също и автомобил до Солун, паркинг на/около летището и полет до някой остров.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ти за изчерпателния отговор, @VladimirK! И аз разиграх варианти вчера през търсачките главно за Раян, само не ми харесват часовете нещо/примерно Санторини/, че гледам да е без нощувка в Атина.

 

благодаря!

поздрави,

Връзка към коментар

Йеп, отново съм доволен :) Отново взех 2 еднопосочни билета през колумбийският jetcost, този път за 107301 COP ( около 31 евро ), вместо за 60 евро в сайта на Vueling и си получих потвърждението веднага - този път с виртуална Visa на ЦКБ, която си открих наскоро и ползвах за първи път сега :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 28.02.2018 г. в 15:23, koliob каза:

По схемата jetcost.com.mx -> lastminute.es се получават нелоши намаления и за част от полетите на Ryanair, но в повечето случаи ги дава като се избере двупосочен полет за един пътник. Методът за плащане е Mastercard Debit, а ценното тук е, че към настоящия момент няма ограничения в броя на използването на една и съща карта.

Aqaba.png.d3c7894de52e579eb083b3c3160d4b50.png

Това действа безотказно и за Боливийския, Аржентинския и Уругвайския Jetcost - около 11Евро дава често и с MasterCardDebit веднага идва потвърждението без ограничения.

Интересното е ,че LastMInute ти дават някакъв техен мейл за проверка в сайта на Райънеър - не твоя.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, vinidj каза:

Благодаря, но май трябва и да ме добавят в контактите си.

Ползвах това https://ievaphone.com/usa - 30 минути безплатен разговор дава използвах ги почти докрай...

Не можели да ми издадат билета - щели да ми върнат парите.

Ха сега ми се обадиха пък да изчакам до един час щели да говорят с авиокомпанията...

Няма нищо общо контактите. Директно си набираш номер и излиза 0.00 USD/minute. :))) 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, имам нужда от малко помощ. Имах билет купен през колумбийския jetcost - edreams за полет на Раян еър, преди повече от месец ми смениха датата на полета и на мен не ми беше удобна и пуснах refund, сега refund-а е извършен , но по някоя друга карта, писах на едреамс преди 2-3 седмици и нямам никакъв отговор, а парите ги няма. Какво следва да направя според вас?

Връзка към коментар

momondo.es -> travel2be ми спести 40 евро с Маестро за ЕърФранс билет. Пробвах с jetcost.es -> travel2be, което щеше да ми спести още повече, но плащането не минаваше, може би заради изтекъл booking code. Реално momondo.es изкара същата цена, която изкарваше колумбийския jetcost, но си спестих конвертирането от не толкова използвана валута тук.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако на някой му се ходи до Дубровник - има сравнително евтина и подходяща комбинация (а до там няма много удобни връзки), която покрива част от пътуването след средата на април. По схемата jetcost.cl -> lastminute.es

Dubrovnik.png.10219c81f80be2c4883530d2bfc8e482.pngDubrovnik1.png.fbe9b251210c3fcbf0e5089bc64d879c.png

  • Харесвам 10
  • Браво 3
Връзка към коментар

Здравейте, Един може би глупав въпрос, ако си купя билет през някой от edreams с wizz. После може ли да си добавя багаж от сайта на уиз, изпращат ли PNR или нещо подобно.

Връзка към коментар

някой има ли наблюдение дали и през коя схема е възможно да се постигне максимално намаление на полети на Wizz /поне до нивото на цени  с членство/? моето изтече преди няколко дни, а в обозримо бъдеще ми предстои само покупката на два еднопосочни и после един двупосочен, без да пътувам аз, така че няма да се избие членството при такива покупки и ще се въздържа да го плащам без необходимост

Връзка към коментар
48 minutes ago, antea said:

някой има ли наблюдение дали и през коя схема е възможно да се постигне максимално намаление на полети на Wizz /поне до нивото на цени  с членство/?

Опитайте през чилийския, колумбийския или бразилския jetcost, а после eDReams  или lastminute... Където даде най- добра цена. И вида карта също има значение. Най- отгоре на всяка страница стои Recommended Posts, където води до обобщения и много полезен пост.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, antea каза:

някой има ли наблюдение дали и през коя схема е възможно да се постигне максимално намаление на полети на Wizz /поне до нивото на цени  с членство/? моето изтече преди няколко дни, а в обозримо бъдеще ми предстои само покупката на два еднопосочни и после един двупосочен, без да пътувам аз, така че няма да се избие членството при такива покупки и ще се въздържа да го плащам без необходимост

Според мен никой не може да ти даде конкретен отговор на въпроса поне по четири причини.

1. Схемите и сумите, които се приспадат се променят доста често.

2. Част от схемите работят/не работят по различен начин с IP адреси от различни страни.

3. Обикновено дори и да намериш подходяща схема - тя не работи за всички полети на Wizzair, като не е ясно защо и за кои от тях.

4. Схемите, които дават по-голямо намаление за Wizzair към момента практически могат да се ползват еднократно и са изгодни за еднопосочен билет за един пътник (ако не броим редките успешни опити да се заобиколят ограниченията).

 

А иначе конкретно към момента най-добрите отстъпки за Wizzair са по следните схеми:

jetcost.com.co -> edreams.com.co (Плащане с Visa Debit)

jetcost.com.br -> edreams.com.br  (Плащане с Visa Debit)

jetcost.cl -> edreams.cl - работи за по-малка част от полетите, отколкото горните две схеми. (Плащане с Visa Debit)

jetcost.pt -> edreams.pt - към момента работи през IP адреси, които не трябва да са български (Плащане с Mastercard Credit)

Главният недостатък на горните схеми е, че с тях почти безпроблемно могат да се купят четири еднопосочни билета за по един пътник, което си е точно един двупосочен билет за двама души, какъвто най-често е масовия случай в пътуванията. И след това трябва да се търсят други варианти, а те не са много.

 

Другата схема (схемите формално са няколко, но всички водят до испанския Lastminute), която работи към момента и може да се използва неограничено с една и съща карта е:

jetcost.cl -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

jetcost.com.co -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

jetcost.com.uy -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

jetcost.com.mx -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

ar.jetcost.com -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

www.jetcost.com.bo -> lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

www.jetcost.co.ve ->  lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

www.jetcost.com.pe ->  lastminute.es (Плащане с Mastercard Debit)

Изредил съм различните възможности, тъй може да се случи някоя от тях да спре да пренасочва по подходящ начин към lastminute.es. Иначе е все едно коя от тях ще се ползва - отстъпките са едни и същи. По тази схема намаленията се получават за относително по-скъпите еднопосочни билети на Wizzair, а понякога не дава отстъпка за еднопосочни, но се получава отстъпка за двупосочни. По-долу съм сложил един пример за сравнително скъп еднопосочен билет.

 

Wizz1.png.95a853621dad1672aaac26274df8813b.png

 

Wizz2.png.7ae969b31f5261347afb0c2e55a4b8d6.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
  • Шок 1
  • Браво 7
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • elzbieta
    • Lindt
    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.