Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 27 минути , edbloom каза:

Заедно да. Какво потвърждение от Wizz си получил ? Аз от jetcost.com.co - edreams ги взех и си получих кода веднага и с него си виждам билетите. 

И аз по същата схема, но освен от edreams, получих веднага потвърждение и от уиз.

 

преди 25 минути , antea каза:

със същия код въведи фамилията на втория пътник и ще видиш и неговия билет

Стана, да. Мерси :)

Връзка към коментар
преди 2 часа, naTpuoT каза:

2-та билета заедно ли ги взе? Защото аз купих уж два еднопосочни, след което получих писмо с потвърждение от уиз, в което си пишеше, че билетите са 2, но когато влезна да ги видя в сайт на уиз откривам само един билет.

 

преди 1 час, antea каза:

със същия код въведи фамилията на втория пътник и ще видиш и неговия билет

Ако има пътници с еднакви фамилии, трябва да се въведе и първото име.

Редактирано от Zaro
Връзка към коментар

GoogleFlights->Bravofly->Visa Debit Полети на БгЕър примерно 16.07-10.08 в сайта на авиокомпанията са 882Евро за 4 човека , в Bravofly са 732Евро - с 15Евро отстъпка на човек в посока - не показва да има ограничение.10Евро отстъпка дава и до Гърция за еднопосочен.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Cheapflights.co.uk-> Opodo-> Paypal или Visa Смъква 3-4Евро за полет на Ryanair.

Примерно Sofia-Brussels 26.03

А някой бе намерил друг вариант през Opodo отново с Paypal какъв бе той и от къде?!

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По-горе някой се беше похвалил, че му е изтекъл карантинния период, което много ме зарадва. Някой друг, който вече да може да купува със същата карта от колумбийците и бразилците?

Връзка към коментар
преди 35 минути , Яничка каза:

По-горе някой се беше похвалил, че му е изтекъл карантинния период, което много ме зарадва. Някой друг, който вече да може да купува със същата карта от колумбийците и бразилците?

И аз пробвах,но моята Виза Електрон вече се разпознава като такава,а не Дебит и цената е съвсем друга.:no2:

Понеже имам много време до полетите,които следя,няма да вадя нови карти,че вече им изпускам броя.

Картата на съпруга ми обаче,продължава да не минава,нищо че не е използвана.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Гледам, че ЦКБ имат брандирани отделни карти CCB Mtel, CCB БГ Пощи , VISA Емоция, Gold Debit MasterCard, както и кредитни карти с безплатна поддръжка първата година. Та някой знае ли може ли да се издадат още 4-5 от тия карти към една и съща разплащателна сметка?! Също така може ли да си закриеш кредитната карта след първата година?!

 

Днес намери GoogleFLights->Bravofly 17.03 Варна-София 31Евро в сайта, 24Евро в Bravofly и смъква на 14Евро с Visa Debit.

 

Забелязах и нещо от jetcost.pt- като върти кръгчето при търсенето излиза билет с 10-15Евро надолу, обаче после го няма като спре търсенето, смених ай пи адреса на швейцарски и немски и излезе ниската цена. Та имайте го предвид ;)

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 10 минути , aleksandrina каза:

Може към една сметка няколко карти. Аз си изкарах Виза и Мастеркард към моята. И двете дебит.

И аз така, но дали може още 4-5 карти по-горните описани, ще пробвам в понеделник и ще пиша, ако има положителен отговор.

Връзка към коментар

Когато питах за 2-те, ми казаха, че колкото искам, толкова мога да изкарам към една сметка... Ограничих се до 2. Дано да може и повече. :)

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 3/9/2018 в 16:06, Цвете каза:

Ползвали ли сте it.omegaflightstore.com ? От momondo.it ме прехвърля към този посредник, а не съм го и чувала до сега.

Това е една от най-старите английски фирми за билети. Действай смело.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 3/8/2018 в 1:12, Nikola Simeomov каза:

Здравейте, Един може би глупав въпрос, ако си купя билет през някой от edreams с wizz. После може ли да си добавя багаж от сайта на уиз, изпращат ли PNR или нещо подобно.

Въпроса не е глупав. Агенциите имат профили в Wizz air и само през тези профили може да се добавя багаж и т.н. (Евентуално може това да стане през кол ценъра на уизз).  Единственото, което може да се прави безплатно без да имаш достъп до профила от който е издаден билета е онлайн чекинг. 

Връзка към коментар

Йеее, изтече ми карантинният период и купих от jetcost.com.co :) Почти бях изгубила надежда, че виртуалната на ЦКБ ще мине въобще втори път, при положение, че Visa-та Electron никога не съм я ползвала в бразилската версия, но при многократни опити излиза съобщение, че картата е ползвана. В моя случай има връзка между бразилската и колумбийската версия - преди 3 месеца ползвах виртуалната в бразилската и от тогава не минава в нито едната от двете версии и чак сега я ползвах успешно при колумбийците.

За инфо: Брюксел Шарлероа - София на 09.04 за 14 Евро срещу 30,60 Евро в сайта на Ryan с виртуална на ЦКБ през колумбийско IP

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 4 часа, antea каза:

така е наистина, само че bravofly иска от оня по-специален вид Виза Дебит; понеже ми трябва точно такъв билет -Варна-София с BG Air сега пробвах да купя, и двете ми Визи, които оня ден минаха в jetcost като Visa Debit тук си ми даде, че едната е Electron /каквато е/, а за Бизнес Визата - че е кредитна карта /каквато не е/, и съответно цената се връща на 30 евро, иначе щеше да е чудесно да го взема на 14 :) така че, поне за мен, единствен вариант остава jetcost.pt с английско IP и плащане с MasterCard Credit и цената е 17 евро, пак е почти наполовина от официалния сайт

Ако при теб не работи австрийското opodo през немски IP адрес все пак ти остават и още два варианта през българско IP.

1. Opodo.ch сваля цената до CHF 21 при плащане с Visa Entropay.

2. Edreams.ch сваля цената до CHF 23 при плащане с Maestro.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Полети на Wizzair София-Атина и Атина-София ,които са 9.99€ в сайта на Wizz ,през Jetcost.com.co/edreams за два билета дава цена 8590cop=2.43€=4.75лв .Единичен е по скъп, излиза 6.26лв.

Плащане с виза дебит

Същата схема,но през jetcost.pt/edreams но през немско ip е 4.36€, плащане с мастеркарт кредит

Редактирано от Branko
  • Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 42 минути , Branko каза:

Полети на Wizzair София-Атина и Атина-София ,които са 9.99€ в сайта на Wizz ,през Jetcost.com.co/edreams за два билета дава цена 8590cop=2.43€=4.75лв .Единичен е по скъп, излиза 6.26лв.

Плащане с виза дебит

Същата схема,но през jetcost.pt/edreams но през немско ip е 4.36€, плащане с мастеркарт кредит

Скъпоооооооо! Не беше отдавна, когато взимахме тези билети без пари или по 20-30 цента... <_<

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , Георги Матеев каза:

Скъпоооооооо! Не беше отдавна, когато взимахме тези билети без пари или по 20-30 цента... <_<

Мдааа,прав си :) и на мен така ми се сториха:lol:

Ама ако някой е проспал онзи петък и тези ще са му евтини

Връзка към коментар
1 hour ago, Branko said:

Полети на Wizzair София-Атина и Атина-София ,които са 9.99€ в сайта на Wizz ,през Jetcost.com.co/edreams за два билета дава цена 8590cop=2.43€=4.75лв .Единичен е по скъп, излиза 6.26лв.

Плащане с виза дебит

Същата схема,но през jetcost.pt/edreams но през немско ip е 4.36€, плащане с мастеркарт кредит

Аз съм от проспалите черния петък.... за кои дати са тези билети?

Връзка към коментар

Всички,които в сайта на Уиз са по 9.99€ или 19.99лв

6 юни примерно Соф-Атн

Тази цена е когато е еднаква и за тези с дискаунт клуб и за тези без

Редактирано от Branko
Връзка към коментар

Снощи по схемата jetcost.pt-eDreams.pt взех билет за мен и дъщеря ми Милано-София (през юли) на Ryanair за 18 евро (при цена на сайта 2*19,99). Единичният излизаше по 5 евро, но не ми се рискуваше да се налага и смяна на типа билет - от такъв за възрастен на тийнейджър  и в същото време прикачане на нейния билет към моя, та ги взех заедно. Плащане с Mastercard (дебитна). Цялата операция извърших през Chrome, с Firefox цените бяха като на сайта на авиокомпанията.
Свързах се с чата,промениха типа на билета.
Вчера цял ден правих безуспешни опити за покупка на билет по същия или обратния маршрут чрез jetcost.com.co - докарах цена за дете и възрастен с една покупка на 14 евро, но така и не успях да платя с виртуална Visa на ЦКБ (нова, неизползвана) и с друга Visa, с която веднъж пазарувах през бразилската версия. Сменях имена, мейли, браузъри, IP-та - не става.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 4 часа, Branko каза:

Същата схема,но през jetcost.pt/edreams но през немско ip е 4.36€, плащане с мастеркарт кредит

Има ли ограничение колко пъти да се използва картата Мастъркард Кредит ?

Редактирано от vorbis
Връзка към коментар
преди 2 часа, pepi:) каза:

Снощи по схемата jetcost.pt-eDreams.pt взех билет за мен и дъщеря ми Милано-София (през юли) на Ryanair за 18 евро (при цена на сайта 2*19,99). Единичният излизаше по 5 евро, но не ми се рискуваше да се налага и смяна на типа билет - от такъв за възрастен на тийнейджър  и в същото време прикачане на нейния билет към моя, та ги взех заедно. Плащане с Mastercard (дебитна). ....

Мен с дебитна Мастеркард ми увеличава сумата - от 6 евро става 41 евро по тази схема. Аз ли нещо бъркам или само с кредитна Мастер става?

Връзка към коментар
преди 5 минути , Яни каза:

Мен с дебитна Мастеркард ми увеличава сумата - от 6 евро става 41 евро по тази схема. Аз ли нещо бъркам или само с кредитна Мастер става?

Смени ай пи то

Редактирано от Branko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
В момента, Branko каза:

Смени ip-то с немско

С канадско пробвах, стигнах до плащането и си стоеше на 6 евро, като въведох данните - я разпозна като Мастер дебит и вдигна цената. Сега ще видя с немско.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • elzbieta
    • Lindt
    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.