Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

мдааа, купонът с jetcost.fr -> rumbo.fr май току-що приключи :unsure: , докато се помайвах и изпуснах   да си взема каквото бях намислил :banghead:

Да се надяваме, че далаверата ще изскочи от друго място  :) .

Връзка към коментар

За нея става въпрос, дайнърс си я има.

 

Има и с Visa Vueling, но в този случай попитах за Маестрото.    Гледам яко разделяш теми, защо не разделиш и тази, една за дайнер и една за маестро?

Връзка към коментар

Здравейте,магеланци! Офертата за Дубай-45 евро е просто супер,но когато зададем търсене за 2-ма възрастни цената от 45 евро на човек става на 150 за двама.Въпросът ми е,ако вземем за единия от пътниците двупосочен за 45 евро,ще се вдигне ли цената за втория ?

Връзка към коментар

Още по-евтино излиза, ако ги купуваш на еднопосочни, Георги Матеев го беше написал по-рано.

Няма как да знаеш дали ще се вдигне цената, но в повечето случай - не.

Връзка към коментар
Георги Матеев

Май активираха ограничение на edreams.pt за брой поръчки :( Платих едната посока и след 5 мин не ми разреши другата покупка.

Тъпо. Май пак прекалихме с покупките :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Купувайте от португалското румбо. Отстъпката е 69 евро с дайнърс :)

Или тичайте да си сменяте картите :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Георги Матеев

macflan ти ме уби! Промоцията на Памперс в Лидл свърши, да знаеш къде изникна нова промоция, че свършват? :)

Мдааа и аз вече се облизах като дете в сладкарница :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някакви отстъпки с Виза Електрон (дебитна) ? Май само с кредитни карти е играта... :) Специално питането ми е за София-Варна, че ми се налага да пътувам до там, а не искам да губя 6 часа:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

jetcost.fr - rumbo.fr ми даде току - що отстъпка с Maestro - който иска да се пробва пак :)  /преди това даваше само с другата карта - странната/

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Връзкарка :biggrin: , на мен нищо не ми дава :umbrage:

И при мен намалението е с Виза Вуелинг, ако може да се каже, че има действително намаление, защото цената е като в сайта на авиокомпанията...

Връзка към коментар

Връзкарка :biggrin: , на мен нищо не ми дава :umbrage:

Знае, че трябва да купувам една дузина билети и сигурно затова е по-ларш :-)

Но си мисля, че това е моментно състояние със сайта, защото сега пак спря да дава отстъпка с Маестрото /а преди малко ми я даде за два различни полета/ и след някой и друг час или ден ще се оправи, ще го проверявам периодично и като пусне нужната карта ще купувам, като не ще ползвам Diners и така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.