Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Трябва да купя 3 билета Истанбул - Болоня. Не успявам да намеря нищо изгодно като цена, а септември е доста далеч. Питам се - ако закупя сега билетите и се наложи промяна не по вина на компанията, губя цялата сума, нали? Вие как процедирате в тези случаи? Застраховка или какво?

Връзка към коментар

От днес забелязах, че по схемата jetcost.com.mx-LastMInute- Плащането с MasterCard , което минаваше винаги - сега е с VisaDebit - но Визите ги чете само като Виза поне от БГ банките.Единствено в аржентинския jetcost все още е с мастеркард после. За полет на Уиз гледах обикновено смъкваха преди по 10Евро всички.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , vinidj каза:

От днес забелязах, че по схемата jetcost.com.mx-LastMInute- Плащането с MasterCard , което минаваше винаги - сега е с VisaDebit - но Визите ги чете само като Виза поне от БГ банките.Единствено в аржентинския jetcost все още е с мастеркард после. За полет на Уиз гледах обикновено смъкваха преди по 10Евро всички.

A дали има ограничение в плащанията ?

Връзка към коментар
преди 17 часа, vinidj каза:

От днес забелязах, че по схемата jetcost.com.mx-LastMInute- Плащането с MasterCard , което минаваше винаги - сега е с VisaDebit - но Визите ги чете само като Виза поне от БГ банките.Единствено в аржентинския jetcost все още е с мастеркард после. За полет на Уиз гледах обикновено смъкваха преди по 10Евро всички.

A дали има ограничение в плащанията ?

Връзка към коментар

Закупих два билета през  Jetcost.com.mx - lastminute.com , получих веднага потвърждение от Lastminute, но все още след 2 часа нямам потвърждение от Раян. Имам PNR, който е от 6 букви, но доколкото знам трябва да има и цифри. Не си намирам резервацията в сайта на Раян, а съпорта им още не е отворил. При предни резервации през колумбийците веднага получавах потвърждение от авиокомпанията. Нормално ли е това , някой имал ли е такъв случай ?

Връзка към коментар
преди 23 минути , nino каза:

Закупих два билета през  Jetcost.com.mx - lastminute.com , получих веднага потвърждение от Lastminute, но все още след 2 часа нямам потвърждение от Раян. Имам PNR, който е от 6 букви, но доколкото знам трябва да има и цифри. Не си намирам резервацията в сайта на Раян, а съпорта им още не е отворил. При предни резервации през колумбийците веднага получавах потвърждение от авиокомпанията. Нормално ли е това , някой имал ли е такъв случай ?

Според мен PNR може да е и само букви.В сайта на Ryan трябва да се пише имейл ,който посредника посочва в писмото ,така поне е при Румбо.

Връзка към коментар

С чуджи ИП, всякакви приставки за смяна и пр, успях да купя по един билет с карта виза дебит револют и мастркард. С втората не изпозлвана ревлютска не даде през нито един сайт и с всякакви ИП-та!

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 10.03.2018 г. в 10:12, vinidj каза:

 

GoogleFlights-Bravofly - Полетите на Бг Еър с намаление излизат винаги, а с VISA DEBIT смъква още, но Визите от банките не минават чете ги само Виза, правилните Визи са Виртуална от ЦКБ, на Револют и на LeuPay- i Card. Пример 2ри Април София-Варна 33Евро в сайта - 15Евро по тази схема.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Преди малко купих билети през momondo-omega обаче като си проверявам резервацията в БГ Ер името ми е неправилно, тоест за фамилията ми е залепено ms, на другия билет до фамилията е залепено mr. Какво трябва да направя?

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар
преди 4 часа, dimitrov6 каза:

Според мен PNR може да е и само букви.В сайта на Ryan трябва да се пише имейл ,който посредника посочва в писмото ,така поне е при Румбо.

Благодаря ти ! И при мексиканците е така.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , Dreamm каза:

Преди малко купих билети през momondo-omega обаче като си проверявам резервацията в БГ Ер името ми е неправилно, тоест за фамилията ми е залепено ms, на другия билет до фамилията е залепено mr. Какво трябва да направя?

И аз съм така с Аеджеан - по-назад е отговорено, че не е проблем.

Връзка към коментар

Благодаря. Уж чета хубаво темата как не съм видяла, не знам. Сега ще се върна назад да търся. Всъщност ето така пише Bilyanams.

Edit: Напрягам се докато търся, може ли на бързо да ми кажете трябва ли да правя нещо изобщо или така да си остане?

Редактирано от Dreamm
Връзка към коментар

 

преди 14 минути , Dreamm каза:

Благодаря. Уж чета хубаво темата как не съм видяла, не знам. Сега ще се върна назад да търся. Всъщност ето така пише Bilyanams.

Edit: Напрягам се докато търся, може ли на бързо да ми кажете трябва ли да правя нещо изобщо или така да си остане?

Тези mr и ms означават мистър и мисис/мис или господин и госпожа, така че няма какво да правите, всичко е наред.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Купени вчера и онзи ден 4 билета София - Атина на 18.05 , на Раян, цена на сайта 16.99 евро на билет, през българско ай пи по следната схема:

единият - Jetcost.com.co - edreams - 2 евро, плащане с револют виза (нова),

още два накуп - jetcost.pt - edreams - 11.99 евро, плащане с револют мастер (ползвана на черния петък)

четвъртият - jetcost.com.br - edreams, 2 евро, плащане с виртуална виза на ЦКБ (нова)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 2 часа, mililia каза:

 

Тези mr и ms означават мистър и мисис/мис или господин и госпожа, така че няма какво да правите, всичко е наред.

Благодаря. С други билети, които съм купувала по този начин всичко си е било ОК. В сайта на БГ Ер си изглеждат нормално. Сега за първи път ми се случва това и ме притесни, че именно в техния сайт така изглежда. Но пък и да първи път купувам от omegaflight.

Връзка към коментар
преди 30 минути , Катя мравката каза:

Jetcost.com.mx - rumbo дава от 4 - 5 нагоре евра отстъпка с виза дебит. Твърде малко, но няма ограничение за 3 месечно неизползване на карта

За коя авиокомпания?

Връзка към коментар
преди 9 часа, Яничка каза:

Неизползвана Revolut, която се разпознава като Visa Debit, не минава през никакви IP-та при бразилския и колумбийския jetcost...

И аз така, вчера писах, хем билетите не бяха за мен, така, че картата и имената бяха нови..един път минава, един път не е работата.

 

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Преди малко направих успешна покупка на два билета през jetcost.com.co.

Първия билет закупих с ново създадена виртуална карта револют (Visa), която е разпозна като Visa Debit, през българско IP.

Втория билет, мина пак през колумбийците след като изтрих бисквитките, изтрих виртуалната карта и си създадох нова такава, минах през белгийско IP (предполагам, че и друго става). След това промених адреса и имейла от първия билет и допуснах една грешка в името на пътника.

По този начин успях да закупя два билета, без да бъда ограничавана.

Горе-долу си е играчка, но на който му се занимава, може да опита и този вариант.

 

Успех на всички.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, elateq каза:

Преди малко направих успешна покупка на два билета през jetcost.com.co.

Първия билет закупих с ново създадена виртуална карта револют (Visa), която е разпозна като Visa Debit, през българско IP.

Втория билет, мина пак през колумбийците след като изтрих бисквитките, изтрих виртуалната карта и си създадох нова такава, минах през белгийско IP (предполагам, че и друго става). След това промених адреса и имейла от първия билет и допуснах една грешка в името на пътника.

По този начин успях да закупя два билета, без да бъда ограничавана.

Горе-долу си е играчка, но на който му се занимава, може да опита и този вариант.

 

Успех на всички.

новата карта на същото име?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.