Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 49 минути , Яничка каза:

jetcost.pt --- edreams София - Кьолн на 30.04 за 10 Евро срещу 27 Евро в сайта на Ryan с кредитна Мастеркард и португалско IP. Картата минава веднъж.

Там минава и дебитна Мастеркард революткса, вчера взех така.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Успяхме с една visa debit да купим 3 билета през бразилски и колумбийски jetcost - edreams. Общо спестихме около 50 евро и официално ще ходим в Норвегия тази година. 

  • Харесвам 11
  • Браво 5
Връзка към коментар

Опитвам се да купя три билета през колумбийския jetcost. Цената е повече от атрактивна, но...при търсенето ми излиза една цена, когато натисна да продължа към плащането цената се покачва с една трета близо. Когато сложа един билет само -няма промяна, но при два и повече всеки път цената накрая се променя. Досега не съм купувала повече от един билет наведнъж през този сайт и не разбирам-бъркам ли нещо, нормално ли е това, което ми се случва.

Ето как изглеждат нещата:

 

68.png.02a98817365cd796318adac72090f047.png

 

98.png.6607316ed634ad33158f889a08acd22a.png

 

Мислех, че проблема идва от детския билет, но и при двама или трима възрастни отново променя цената на следващата стъпка.

Връзка към коментар
преди 2 часа, bobole4e каза:

Опитвам се да купя три билета през колумбийския jetcost. Цената е повече от атрактивна, но...при търсенето ми излиза една цена, когато натисна да продължа към плащането цената се покачва с една трета близо. Когато сложа един билет само -няма промяна, но при два и повече всеки път цената накрая се променя. Досега не съм купувала повече от един билет наведнъж през този сайт и не разбирам-бъркам ли нещо, нормално ли е това, което ми се случва.

Ето как изглеждат нещата:

 

68.png.02a98817365cd796318adac72090f047.png

 

98.png.6607316ed634ad33158f889a08acd22a.png

 

Мислех, че проблема идва от детския билет, но и при двама или трима възрастни отново променя цената на следващата стъпка.

 

преди 2 часа, bobole4e каза:

Опитвам се да купя три билета през колумбийския jetcost. Цената е повече от атрактивна, но...при търсенето ми излиза една цена, когато натисна да продължа към плащането цената се покачва с една трета близо. Когато сложа един билет само -няма промяна, но при два и повече всеки път цената накрая се променя. Досега не съм купувала повече от един билет наведнъж през този сайт и не разбирам-бъркам ли нещо, нормално ли е това, което ми се случва.

Ето как изглеждат нещата:

 

68.png.02a98817365cd796318adac72090f047.png

 

98.png.6607316ed634ad33158f889a08acd22a.png

 

Мислех, че проблема идва от детския билет, но и при двама или трима възрастни отново променя цената на следващата стъпка.

@bobole4e , току - що ти пробвах датите с английско IP и цената си остана същата без промяна 68874 , но за целта трябва да си изтеглиш Tunnelbear , както по-напред в темата е споменато имаш 500 мбайта на месец безплатни. И оттам си избираш английско, немско или автоматично където те закачи. С българско IP и при мен винаги вдига цената.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 3 минути , nino каза:

но за целта трябва да си изтеглиш Tunnelbear , както по-напред в темата е споменато имаш 500 мбайта на месец безплатни.

Може и да се изтегли Hola VPN, няма ограничения. Избираш си сам към коя страна искаш.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Днес купен билет jetcost чили - edreams - свали 15Евро от цена на Уиз София-Айндховен. Плащането мина с неизползвана Виртуална Виза на ЦКБ, която не бе минала преди седмица с Hola VPN-a.Като накрая не изписа потвърждение продължаваше да върти, но се получиха потвърждения на мейла, който също беше друг.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 8 часа, bobole4e каза:

Когато сложа един билет само -няма промяна, но при два и повече всеки път цената накрая се променя.

Авантата е най-голяма при 1 билет. При всеки нов билет цената се качва, но понякога пак е добра. Разбира се, възможно е разликата между цената за 1 и 3 билета (колкото търся аз) да е в пъти.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, elateq каза:

Може и да се изтегли Hola VPN, няма ограничения. Избираш си сам към коя страна искаш.

Мислите ли, че Tunellbear e достатъчно безопасна, за да си я инсталирам на компютъра на работа :) Защото преди имах Hola на личния и се беше напълнил с вируси.

  • Шок 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 минута , Peps каза:

Мислите ли, че Tunellbear e достатъчно безопасна, за да си я инсталирам на компютъра на работа :) Защото преди имах Hola на личния и се беше напълнил с вируси.

Съжалявам, но не мога да отговоря, защото никога не съм ползвала Tunnelbear. Надявам се някой друг, който го е ползвал да каже.

Връзка към коментар
преди 2 минути , Peps каза:

Мислите ли, че Tunellbear e достатъчно безопасна, за да си я инсталирам на компютъра на работа :) Защото преди имах Hola на личния и се беше напълнил с вируси.

Според мен е. Аз съм я инсталирал на служебния, но я ползвам само когато ми трябва да влезна през чуждо IP, след което веднага спирам програмата.

Връзка към коментар

Kayak.de->Biligflug.de добра отстъпка за БългарияЕър, но не издадоха билет не можели да потвърдят нещо си.

След това втори опит малко повече, но все още с добра отстъпка към LastMinute.de и те се справиха без проблем.

LastMinute са много сериозна фирма.Плащане с VISA Debit с ограничение.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 53 минути , vinidj каза:

Kayak.de->Biligflug.de добра отстъпка за БългарияЕър, но не издадоха билет не можели да потвърдят нещо си.

След това втори опит малко повече, но все още с добра отстъпка към LastMinute.de и те се справиха без проблем.

LastMinute са много сериозна фирма.Плащане с VISA Debit с ограничение.

Дестинация,дати?

Редактирано от Branko
Връзка към коментар

 Има ли забавяне по принцип при закупуване на билети от Lastminute.com ?Купих билет Варна-София-Варна,но вече повече от час нямам потвърждение,само номер на резервация.Сумата обаче ми е блокирана в картата.

 

Връзка към коментар
преди 54 минути , mamaivy каза:

 Има ли забавяне по принцип при закупуване на билети от Lastminute.com ?Купих билет Варна-София-Варна,но вече повече от час нямам потвърждение,само номер на резервация.Сумата обаче ми е блокирана в картата.

 

Купих от тях  на БГЕър точно преди месец с Мастър Дебит. И потвърждението с  PNR  дойде веднага. Виж дали може в сайта им  (на Lastminute) с номер на резервацията и  e-mail  да ти открие  билета, ако   това, с което си получил не го откриваш  в БГЕър.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Купих 2 отделни билета за 4.05 DPS-JOG през jotcost.com/br ->rumbo ( нямаше други опции) с мастъркард дебит за 22 евро при цена 29 euro на сайта на airasia. За съжаление само 1 път мина и нз сега как да го излъжа за да купя още по 1 билет и за навръщане, защото не ми иска име на картата само номер и нз кое къде да променя.

Редактирано от Jorro
Връзка към коментар

Моля за помощ. Вчера през jetcost.com.br ми излизаше полет на Lion air от JOG-DPS в 20:40-23:00ч на 4.05 при това на цена от 29 R$ . Днес обаче този полет не ми излиза.  В сайта на Lion излиза, че по това време има 2 полета- единия е sold out другия още е активен.  Пробвах да търся с немско и с бг айпи.

Моля някой, ако може да помогне с идея от коя версия и с какво айпи излизат. Благодаря предварително!

Връзка към коментар

eDreams.pt

Кодът 25FLASH гарантира отстъпка в размер на 25 евро само за резервации за полети с минимална стойност от 200 евро.

Вчера на мейла получих офертатa от  eDreams.pt - за намаление на полети, полет+хотел, със съответните кодове за отстъпка?
 

Редактирано от pepi:)
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.