Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Днес купих през колумбийския джеткост - едриймс с виртуална Visa на ДСК, от Палма де Майорка до Мадрид за 6,51 лв. срещу 15,75 евро в сайта на Райън, за 26 май. Мисля, че бях чела по-назад в темата за неуспешни плащания с такава карта. Между другото, според едриймс не бива да затварям страницата и да чакам, но получих 3 мейла, че имам билет - 2 от райън и един от едриймс, парите са дръпнати и успешно си добавих билета в профила ми в Райън.

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към коментар

Такаа, momondo.it дава отстъпка 9 евро точно, работи и с двупосочни билети. 

 

Болоня - ИбиЦа - 10 евро на сайта на Раянер отиване и връщане, през momondo.it-edreams цената е 1 евро. 

 

Картата е Visa Debit. 

 

https://www.momondo.it/flightsearch/?Search=true&TripType=2&SegNo=2&SO0=BLQ&SD0=IBZ&SDP0=18-04-2018&SO1=IBZ&SD1=BLQ&SDP1=23-04-2018&AD=1&TK=ECO&DO=false&NA=false&currency=EUR&source=aff-tt&utm_source=tradetracker&utm_medium=affiliate&utm_campaign=266790&utm_content=20430&utm_term=12%3A%3A266790%3A%3A%3A%3A%3A%3A1521741776

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Jetcost.mx - Lastminute картата е вече VISA ELECTRON, не MCD и дава 10Евро отстъпки за почти всички УизЕър полети.

Моята виртуална виза от ЦКБ мина от втория път с различен мейл.

Също така си издадох една MasterCARD World от ЦКБ като Вип клиент със спестявания там - дават застраховка за всяко пътуване и още 23кг. багаж с Бг Еър, ако имаш 23кг и влизаш в салоните на летище София и Варна с нея.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар

Случайно попаднах на този add-on за браузъри Chrome и Мозила - PRIVACY. Чрез него се създават виртуални Виза карти. Пише, че е безплатно. Печалбата им идва от:

 

How do you make money?
Every time you spend using a Privacy card, the merchant or website pays a fee (called interchange) to Visa and the issuing bank. This fee is shared with us. We have some premium features planned, but rest assured, our core virtual card product will always be free and we will never sell your personal data.

 

Лимитът е 12 виртуални карти на ден или 36 на месец. Пише, че няма проблем да се прави refund.

 

Звучи интересно! Не забелязох някъде да пише, че е ограничен само за американския пазар. Аз още не съм го тествал с джеткостовете, тъй като за момента нямам билети за купуване, но някой, ако междувременно реши да го тества, може да сподели дали минават картите.

Редактирано от vorbis
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 6 минути , vorbis каза:

Случайно попаднах на този add-on за браузъри Chrome и Мозила - PRIVACY. Чрез него се създават виртуални Виза карти. Пише, че е безплатно. Печалбата им идва от:

 

How do you make money?
Every time you spend using a Privacy card, the merchant or website pays a fee (called interchange) to Visa and the issuing bank. This fee is shared with us. We have some premium features planned, but rest assured, our core virtual card product will always be free and we will never sell your personal data.

 

Лимитът е 12 виртуални карти на ден или 36 на месец. Пише, че няма проблем да се прави refund.

 

Звучи интересно! Не забелязох някъде да пише, че е ограничен само за американския пазар. Аз още не съм го тествал с джеткостовете, тъй като за момента нямам билети за купуване, но някой междувременно реши да го тества, може да сподели дали минават картите.

Приема само американски телефон за верификация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , vorbis каза:

Случайно попаднах на този add-on за браузъри Chrome и Мозила - PRIVACY. Чрез него се създават виртуални Виза карти. Пише, че е безплатно. Печалбата им идва от:

 

How do you make money?
Every time you spend using a Privacy card, the merchant or website pays a fee (called interchange) to Visa and the issuing bank. This fee is shared with us. We have some premium features planned, but rest assured, our core virtual card product will always be free and we will never sell your personal data.

 

Лимитът е 12 виртуални карти на ден или 36 на месец. Пише, че няма проблем да се прави refund.

 

Звучи интересно! Не забелязох някъде да пише, че е ограничен само за американския пазар. Аз още не съм го тествал с джеткостовете, тъй като за момента нямам билети за купуване, но някой, ако междувременно реши да го тества, може да сподели дали минават картите.

Иска US телефон за верификация

Връзка към коментар
преди 7 часа, vorbis каза:

our core virtual card product will always be free and we will never sell your personal data.

 

Това да се чете като - ние ще подарим личните ви данни на някой друг, а той ще сподели с нас комисионна за продуктите му :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Правих резервация през opodo, с добро намаление при опция за плащане с Виза дебит.

Но като въведох данните от картата, я разпозна като ползвана (помни лими душата кога и къде съм я ползвала) и не ми даде, че е завършила резервацията. Но сумата за билетите е удържана/блокирана от картата.  Какво да правя?

Ще ми се билетите да си взема....

Редактирано от Радика
  • Шок 1
Връзка към коментар

След доста мъки купих  билети София-Брюксел и обратно за началото на април за wizz

Отиването е през jetcost.pt с английско IP и българска карта MasterCard, намаление 10 евро

Връщането е през бразилския jetcost с карта Visa Debit, последно използвана преди 2 месеца. Намаление около 10 евро. 

 

 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 3/22/2018 в 20:10, Loverboy каза:

Такаа, momondo.it дава отстъпка 9 евро точно, работи и с двупосочни билети. 

 

По същата схема ми падна с 9 евро билета София - Глазгоу, с виртуална виза от ДСК.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, Радика каза:

Правих резервация през opodo, с добро намаление при опция за плащане с Виза дебит.

Но като въведох данните от картата, я разпозна като ползвана (помни лими душата кога и къде съм я ползвала) и не ми даде, че е завършила резервацията. Но сумата за билетите е удържана/блокирана от картата.  Какво да правя?

Ще ми се билетите да си взема....

Ще трябва да се свържеш с оподо. До сега не мисля, че имаме случай на блокирани/авторизирани суми при опит да бъде използвана повторно карта, всеки път дава съобщението преди това. 

Връзка към коментар
преди 38 минути , Георги каза:

Ще трябва да се свържеш с оподо. До сега не мисля, че имаме случай на блокирани/авторизирани суми при опит да бъде използвана повторно карта, всеки път дава съобщението преди това. 

Да, досега не са ми се застъпвали съобщение за проблем с плащането и блокирана (не вярвам да е изтеглена) сума.

Писах снощи един имейл на банката, за да видя защото точно не виждам парите през онлайн банкирането. Баси и късмета - петък късно вечер да се случи :mad:

Ще се пробвам и на opodo, но там по не се надявам да ме ориентират.

Редактирано от Радика
Връзка към коментар

Може да помолиш Opodo да ти напишат е-мейл, че нямаш резервация на тази дата и с него да отидеш в банката да ти разблокират парите. Или ще трябва да изчакаш да мине срока да ги разблокират.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Stryper каза:

Може да помолиш Opodo да ти напишат е-мейл, че нямаш резервация на тази дата и с него да отидеш в банката да ти разблокират парите. Или ще трябва да изчакаш да мине срока да ги разблокират.

Винаги ли трябва да се свързваш с Оподо , имам и аз такава транзакция, но чакам - има ли шанс , ако не им пиша парите да си стоят блокирани?!

Връзка към коментар

Всичко е наред с парите. Вече са ми в сметката. Извинете, че ви занимавах, но просто се стреснах.

 

Да използвам и да питам. Виждам в azair.eu, че има билети на Райън от 1 евро, но прерових няколкото сайта и не видях такава промоция. Къде да погледна, според вас?

Редактирано от Радика
Връзка към коментар

Напротив, при букване се актуализира цената, но после ме препрати при Райън, а те не дават такава цена.

Редактирано от Радика
Връзка към коментар
преди 23 минути , Радика каза:

Напротив, при букване се актуализира цената, но после ме препрати при Райън, а те не дават такава цена.

Букването е при Раян. АЗ е ориентир, не обещание за цена.

Връзка към коментар

Имате ли представа дали с някой от сайтовете може да се свали цената на полети на easyjet? Пробвах сега с колумбийския, но нищо не става. Искам някакси да сваля цената на полет Funchal Madeira - Porto на 5 или 7 юни или пък Funchal Madeira - Basel на 5 юни.

Връзка към коментар
преди 25 минути , Радика каза:

Напротив, при букване се актуализира цената, но после ме препрати при Райън, а те не дават такава цена.

Ползвай сайта най-вече за ориентир и по-лесно търсене на нискотарифни полети, особено когато е с прекачване. Иначе почти винаги има разминаване в цената и вярната е тази в сайта на съответната авиокомпания.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Rossi to
    • elzbieta
    • Lindt
    • teodd
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.