Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Потвърждавам че през мобилното приложение на Edreams дава 10€  реална отстъпка,с код APP10 ,без значение от картата.Аз платих с дайнърс един билет за полет на райънеър ,като в сайта цената беше 14.99 евро ,аз ги взех за 4,99 евро през мобилното приложение.Мисля че кода важи само еднократно.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

Здравейте.

Опитвам се да купя билет София- Варна и да го платя с вече използвана карта Visa през Jetcost.com.co -> eDreams обаче вече 10-та минута върти с надписа да изчакам и да не презареждам или рефрешвам страницата.

Колко време да чакам още и дали има шанс да мине все пак? Или пък да ме отреже, че да знам... Да го оставя ли да се "врътка" още?

Остави го да се врътка и си проверявай мейла. Аз така докато се връткаше, получих мейл и си добавих билета в профила на райън, три часа след това още се връткаше :)

  • Харесвам 1
  • Шок 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

аз вчера го чаках така да се врътка в колумбийския /в смисъл зарязах браузъра/, поне около час, и никакъв ефект - не са ми взели пари, няма и билет; купих го същия полет по-късно през бразилската версия

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз прекъснах всичко. Опитах с друг браузър- там вече ми каза, че картата е използвана. Ни мейл има, ни нищо. Ще опитам с друга карта.

Другата карта също била използвана (а не е). Смених пак браузъра. Сега върти пак. :)

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 1 час, mary_shery каза:

Някой успявал ли е да свали цена на полети на ийзи джет през някой от тези сайтове?

И аз пробвах, но за Easyjet не успях да намеря с намаление,  както и за Volotea - каквито са си на сайтовете на компаниите , такива излизат и в търсачките .

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

аз през декември взех през rumbo.es два билета на easyjet с общо 5 евро по-малко от цената на сайта им

намалението беше незначително, ама минах от там ей така да се упражнявам и да не губя тренинг :biggrin:

  • Смея се 2
Връзка към коментар

И аз да кажа: в мобилното приложение APP10 (за десет евро) или APP13 (за 13 долара) сваля наистина цената, без значение каква е картата. 

 

За един полет SOF-ATH на сайта на Ryanair 9.99 с промокода ми го даде на -0.01:

 

 

Sof ath test.jpg

 

Според условията на Edreams, няма ограничение колко пъти може да се ползва кодът, дава си реална отстъпка в промо периода до края на годината: 

 

"5 The same Promo Code may be used several times during the Promotional Period (if its holder has made several purchases during the Promotional Period under the aforement ioned conditions), but in no case may be it replaced, exchanged, reimbursed or

transferred, nor can it be used more than once in the same booking, or in combination with other Brand offers or promotions."

 

 

Изглежда обаче важи основно за Ryanair, тъй като за полет SOF-VAR през сайта на WizzAir ми го даде на 35 лева, а през Edreams иска 24.99. 

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Loverboy каза:

И аз да кажа: в мобилното приложение APP10 (за десет евро) или APP13 (за 13 долара) сваля наистина цената, без значение каква е картата. 

 

За един полет SOF-ATH на сайта на Ryanair 9.99 с промокода ми го даде на -0.01:

 

 

Sof ath test.jpg

 

Според условията на Edreams, няма ограничение колко пъти може да се ползва кодът, дава си реална отстъпка в промо периода до края на годината: 

 

"5 The same Promo Code may be used several times during the Promotional Period (if its holder has made several purchases during the Promotional Period under the aforement ioned conditions), but in no case may be it replaced, exchanged, reimbursed or

transferred, nor can it be used more than once in the same booking, or in combination with other Brand offers or promotions."

 

 

Изглежда обаче важи основно за Ryanair, тъй като за полет SOF-VAR през сайта на WizzAir ми го даде на 35 лева, а през Edreams иска 24.99. 

Промо периодът гледам, че приключва днес, обаче, а не в края на годината.

Букнах един билет сега от 9.99, но, макар че сумата накрая беше -0.01, все пак eDreams си изтеглиха 1 евро от революта. 

 

ПОПРАВКА: едното евро е върнато в революта! Явно е било само за авторизация. :-)

Редактирано от yordanov
Връзка към коментар

И аз като @Георги Матеев си мислех, че Edreams вдигат много цените в приложението и няма смисъл от тези кодове, но се оказа, че не е така. За да получите нормални цени трябва на началната страница на мобилното приложение от бутона горе в ляво да отидете на Settings и да смените Country с Rest of World (при мен беше UK и показваше високи цени). Поне при мен това извади нормалните цени, като в същото време кода APP10 работи, при това билетите до 10 евро наистина стават безплатни. Благодарности на @Яничка @Loverboy, @yordanov, @babuger и  @Desi75

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
  • Браво 3
Връзка към коментар

Още едно допълнение към прекрасната оферта на Edreams: безплатните билети могат да се вземат и без да се въвеждат данни за карта. Кодът APP10 работи и с Paypal и като се избере опцията дори не ви кара да въвеждате данни, а само върти известно време и издава билета.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Wowowowo, шефе, къде под 10 евро ги гледаш, тя стандартната цена по-ниска не може. Вземай от сайта. За такива билети няма сми да си гърмиш картите, та дори и да има оферта.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Трябва ли да има човек регистрация в Edreams  за да се случат нещата или може да се взимат билети директно? Питам защото намирам билет опитвам се да го взема, почва да върти и изписва, че "Edreams  спря да работо" :mad:

Връзка към коментар

Купих 1 билет от 19.99 на 9.99, но на втория ми даде първо, че има проблем с въведените данни за плащане и да се свържа с кол центъра им или да ги проверя и опитам отново. Като избера опцията да въведа отново данните започва да мислиииии и така си и остава, т.е не успявам да завърша покупката.  Дано удължат промоцията.

Връзка към коментар
13 hours ago, Jorro said:

Купих 1 билет от 19.99 на 9.99, но на втория ми даде първо, че има проблем с въведените данни за плащане и да се свържа с кол центъра им или да ги проверя и опитам отново. Като избера опцията да въведа отново данните започва да мислиииии и така си и остава, т.е не успявам да завърша покупката.  Дано удължат промоцията.

Кодът все още работи, но не успявам да завърша покупката. Отново ми излиза съобщението за проблем с плащането и да се свържа с кол центъра за да завърша покупката. През джеткостовете също удрям на греда от няколко дни въпреки, че ползвам нови карти и Револют и ДСК виза дебит....

Връзка към коментар
преди 9 минути , Jorro каза:

Кодът все още работи, но не успявам да завърша покупката. Отново ми излиза съобщението за проблем с плащането и да се свържа с кол центъра за да завърша покупката. През джеткостовете също удрям на греда от няколко дни въпреки, че ползвам нови карти и Револют и ДСК виза дебит....

Работи си кода. Ако не си се логнал в Edreams приложението пробвай да се логнеш. Ако пък си се логнал - пробвай обратното. При мен снощи работеше като съм логнат, а днес ми изчезна Paypal опцията. Като излязох от акаунта пак проработи.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, koliob said:

Работи си кода. Ако не си се логнал в Edreams приложението пробвай да се логнеш. Ако пък си се логнал - пробвай обратното. При мен снощи работеше като съм логнат, а днес ми изчезна Paypal опцията. Като излязох от акаунта пак проработи.

Току що пробвах логнат в акаунта и отново не стана. Инсталирах приложението на друг телефон и от там пробвах, но и там не стана. Побвах и с различни карти без успех. 

Връзка към коментар

Пробвах 4-5 полета през май и още толкова през юни - цената на сайта на Wizzair без дискаунт е 19.99 лв, а през edreams всички ми излизат на 14.99 евро.

 

А полетите на Раян си излизат колкото са на сайта на Раян - 15 евро срещу 15 евро.

Редактирано от cybersimo
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • aleks_s
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.