Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 15 минути , Branko каза:

Ами при мен работи кода.София-Атина 17.04 .В сайта на Раян 9.99€ в Едреамс 0€

Screenshot_20180401-185555.png

за Раян както казах всичко е ок. изглежда edreams слага 5 евро отгоре на цените на wizz

Връзка към коментар
Преди 1 час, cybersimo каза:

Пробвах 4-5 полета през май и още толкова през юни - цената на сайта на Wizzair без дискаунт е 19.99 лв, а през edreams всички ми излизат на 14.99 евро.

 

А полетите на Раян си излизат колкото са на сайта на Раян - 15 евро срещу 15 евро.

Друго казваш за Раян.За това и дадох примера;).Като сложиш кода е 10€  надолу

Редактирано от Branko
Връзка към коментар
преди 5 минути , Branko каза:

Друго казваш за Раян.За това и дадох примера;).Като сложиш кода е 10€  надолу

Имах в предвид, че edreams показва същите цени като сайта на Раян (без да използваш кода), а слага 5 евро отгоре на цените на wizz (без да използваш кода) - което прави невъзможно купуването на билет на Wizz за 0.00 лв

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
8 hours ago, Яничка said:

Взех през приложението Рим - София на 25.06 за 9,99 Е срещу 19,99 Е в сайта на Ryan. Кодът си работи, но втори билет не можах да купя.

При мен проблема е ,че дори и през приложение инсталирано на друг телефон неуспях да купя втория билет ....

Връзка към коментар

Кода работи, обаче цената в приложението на eDreams е 25€, а редовната цена в WIZZ е 34,99 лв (или около 15€). Инсталирах и  TunnelBear, сменях страни- Германия, Испания... Смених и страната в приложението на eDreams с Германия и цената "падна" до 24,95€.

Става въпрос за полет София- Варна с WIZZ. Някакви идеи?

Връзка към коментар
преди 9 минути , aleksandrina каза:

Кода работи, обаче цената в приложението на eDreams е 25€, а редовната цена в WIZZ е 34,99 лв (или около 15€). Инсталирах и  TunnelBear, сменях страни- Германия, Испания... Смених и страната в приложението на eDreams с Германия и цената "падна" до 24,95€.

Става въпрос за полет София- Варна с WIZZ. Някакви идеи?

По горе е писано,за уиз явно намаление няма.Има за Раян

Връзка към коментар

Да- прочетох това. Но тук не става въпрос за намаление, а за по- висока цена дори (от 17/18 на 25€...)

По- горе съм объркала сметката 34,99 лв не е 15€). :)

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

Два билета Берлин - София. Август. В сайта на ryan по 50 евро.

Купени по отделно през jetcost.com.co->edreams за по 30 евро единия.

С виртуални карти на ЦКБ.

Хич не се занимавах дали една карта ще стане по 2 пъти т.е. за всяка покупка нова карта, нови имена, нов телефон, нов имейл. Въведените имена по картата могат да са всякакви. Аз въведох тотално измислени.

Реалното намаление е около 18 евро, като се приспаднат таксите за захранване на виртуалните карти - по 2-3 лв. на карта.

---------

Едното име  на пътуващите може би им е известно на edream, така че малко го "пообърках" (собственото) при резервацията. После в сайта на ryan си го оправих без дори да си пиша с чата им.

 

Забравих да спомена. Смених си IP-то с холандско. Иначе при прехода jetcost.com.co -> edreams цената се вдигаше.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 8
  • Браво 3
Връзка към коментар
4 minutes ago, Izabela said:

При мен даже дава по-висока с 20 Е на WIZZ - Барселона - София!

Именно. Затова питам за някакви идеи- смяна на нещо си. Опитах с каквото имам "под ръка". В крайна сметка кода действа, но няма смисъл от него при повишената цена на самия полет.

Връзка към коментар
преди 20 минути , aleksandrina каза:

Да- прочетох това. Но тук не става въпрос за намаление, а за по- висока цена дори (от 17/18 на 25€...)

По- горе съм объркала сметката 34,99 лв не е 15€). :)

Точно и това е коментирано.Тези търсачки не гарантират по евтина цена от авиокомпанията.За това и трябва да се сравняват цените,да се пробва през различни версии и айпита :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Имам едно питане. Току що, закупих един билет през jetcost.com.co -> edreams с Visa Debit на ЦКБ, но накрая получих само booking reference без PNR, а парите са дръпнати от картата. Това забавяне нормално ли е, защото досега винаги съм получавала всичко веднага?

Връзка към коментар

През jetcost.com.co отстъпката за билети на transavia (sofia-Amsterdam средата на август) намалението е 26 евро. (86 на 60)

И преди съм купувал през тия сайтове билети за полети на transavia, но такова голямо намаление не си спомням.

Ако има проблем с имената на пътника - transavia ги оправя по телефона без проблеми.

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 5 часа, ven62 каза:

Два билета Берлин - София. Август. В сайта на ryan по 50 евро.

Купени по отделно през jetcost.com.co->edreams за по 30 евро единия.

С виртуални карти на ЦКБ.

Хич не се занимавах дали една карта ще стане по 2 пъти т.е. за всяка покупка нова карта, нови имена, нов телефон, нов имейл. Въведените имена по картата могат да са всякакви. Аз въведох тотално измислени.

Реалното намаление е около 18 евро, като се приспаднат таксите за захранване на виртуалните карти - по 2-3 лв. на карта.

---------

Едното име  на пътуващите може би им е известно на edream, така че малко го "пообърках" (собственото) при резервацията. После в сайта на ryan си го оправих без дори да си пиша с чата им.

 

Забравих да спомена. Смених си IP-то с холандско. Иначе при прехода jetcost.com.co -> edreams цената се вдигаше.

Пробвай също да пуснеш тото. Може и от българско IP :biggrin:

  • Смея се 6
Връзка към коментар

И аз след няколко опита три телефона и един таблет с инсталирано приложение на Edreams, опити с различни карти и Ел.пощи, най накрая успях да купя 2 двупосочни билета...нямам обяснение кое успява да засече, но дори с различни карти не ми приемане плащането... Последният билет успях да го платя през pay -pal...всичко е добре когато свърши добре 

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Пробвай също да пуснеш тото. Може и от българско IP :biggrin:

Ей, Аржентинеца, я не се подигравай. ;)

Не може всички да сме като теб, @Фичо и @chandni:) :lol:

:) 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Бърз въпрос. Като ползвате виртуалната карта на ЦКБ какво име въвеждате в полето за име на картодържателя? 

От 1 седмица се мъча с едни билети и джеткоста се дърпа здраво. Направих си виртуална карта сега ахам да мине транзакцията (забави се...) почти ми спря сърцето, че се получи и ми даде някаква грешка та пак отначало....дайте жокери....ще купувам билети на lion air. Най-добра цена ми дава колумбийския джеткост, но не пуска билет......

Връзка към коментар

Аз се чудя дали ДСК ще имат нещо против да си направя 3-4 Visa Debit карти към една сметка? Но ми е неудобно да попитам, тъй като вече имам 3 карти в тази сметка - Maestro, MasterCard и Visa Debit.

Връзка към коментар
преди 24 минути , Stryper каза:

Аз се чудя дали ДСК ще имат нещо против да си направя 3-4 Visa Debit карти към една сметка? Но ми е неудобно да попитам, тъй като вече имам 3 карти в тази сметка - Maestro, MasterCard и Visa Debit.

Съмнявам се да имат нещо против, всяка нова карта я таксуват по 3 лв. Виртуалните обаче са им безплатни, аз си поръчах нова, после разбрах, че ще я чакам десетина дни. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.