Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 1 час, Jorro каза:

Бърз въпрос. Като ползвате виртуалната карта на ЦКБ какво име въвеждате в полето за име на картодържателя? 

 

Точно на миналата страница има мнение, което казва, че името на картата няма значение. Това е споделяно и преди. Т.е. силно препоръчително е да не ползваш едно и също име, вероятно това е един от факторите докарващи блокиране на купуването :)

Връзка към коментар
18 minutes ago, Георги said:

Точно на миналата страница има мнение, което казва, че името на картата няма значение. Това е споделяно и преди. Т.е. силно препоръчително е да не ползваш едно и също име, вероятно това е един от факторите докарващи блокиране на купуването :)

Вече така го бъгнах, че цените скочиха до небесата....и не се променят с промяна на IP-to..... нямам късмет и това си е. Да не говорим, че набих 90лв във виртуална виза, която не мина и сега не мога да я ползвам вече.....и 3 революта физически не станаха, а ги "запомни"....тъпо....

Връзка към коментар
преди 1 час, Jorro каза:

Бърз въпрос. Като ползвате виртуалната карта на ЦКБ какво име въвеждате в полето за име на картодържателя? 

От 1 седмица се мъча с едни билети и джеткоста се дърпа здраво. Направих си виртуална карта сега ахам да мине транзакцията (забави се...) почти ми спря сърцето, че се получи и ми даде някаква грешка та пак отначало....дайте жокери....ще купувам билети на lion air. Най-добра цена ми дава колумбийския джеткост, но не пуска билет......

напълно измислено т.е. последователност от букви разделени с интервал.

 

Според мен, тази виртуална карта я зарежи. Открий си нов имейл, подготви си нов тел. номер (на жена ти, на приятел, брат/сестра, ...) Виж на сайта на авиокомпанията, каква е политиката им ако си купил билет , но името на  пътника е сгрешено т.е. допусната е минимална правописна грешка. Повечето авиокомпании допускат без пари  он-лайн да си го оправиш, или пък през техния чат или по телефон в определен период след купуването на билета .

С две думи - подготви си всичко да ти е различно и действай. Почти 100% ще стане. Успех.

 

Като си направиш нова виртуална карта си прехвърли парите от компрометираната към новата.

Назад в темата е коментирано, че вероятно edreams помни и данни от неуспешните опити за купуване на билет

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
8 minutes ago, ven62 said:

напълно измислено т.е. последователност от букви разделени с интервал.

 

Според мен, тази виртуална карта я зарежи. Открий си нов имейл, подготви си нов тел. номер (на жена ти, на приятел, брат/сестра, ...) Виж на сайта на авиокомпанията, каква е политиката им ако си купил билет , но името на  пътника е сгрешено т.е. допусната е минимална правописна грешка. Повечето авиокомпании допускат без пари  он-лайн да си го оправиш, или пък през техния чат или по телефон в определен период след купуването на билета .

С две думи - подготви си всичко да ти е различно и действай. Почти 100% ще стане. Успех.

 

Като си направиш нова виртуална карта си прехвърли парите от компрометираната към новата.

Назад в темата е коментирано, че вероятно edreams помни и данни от неуспешните опити за купуване на билет

Уж направих всичко както си го описал и ти, с нов имейл, измислен адрес, правописна грешка в името, чуждо ip, телефона беше различен,но уви....

Темата я следя изкъсо, но не съм срещал инфо как да прехвърля парите от една виртуална в друга? В сайта също не виждам такава опция. Може ли линк към описанието?

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 2 часа, Stryper каза:

Аз се чудя дали ДСК ще имат нещо против да си направя 3-4 Visa Debit карти към една сметка? Но ми е неудобно да попитам, тъй като вече имам 3 карти в тази сметка - Maestro, MasterCard и Visa Debit.

Със сигурност нямат нищо против. По едно време имах 4 Маестро-та към една сметка - включително такава с нарочно сгрешено изписване на името ми, а в момента имам 5 различни карти към същата сметка.

Редактирано от Георги Матеев
Връзка към коментар
преди 9 минути , Jorro каза:

.....

Темата я следя изкъсо, но не съм срещал инфо как да прехвърля парите от една виртуална в друга? В сайта също не виждам такава опция. Може ли линк към описанието?

Нали за CKБ става въпрос. Ако да:

Като се създава новата виртуална карта се казва с колко ще я заредиш. И после излиза едно меню/прозорец - да я заредиш от epay или от дебитна/кредитна карта. Избираш зареждане от дебитна/кредитна карта и въвеждаш данните на старата виртуална карта.

Е, набутваш се с още 2лв./3% ама какво да се прави.

Другия вариант да си вземеш парите е на гише. По спомени - няма такса. Или да ги преведеш в банкова сметка - тогава таксата е 0.80 ст.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

През чилийска версия на jetcost -lastminute плащането е с Visa Electron и поне за билета който аз купих отстъпката беше около 40 лв, е коломбийската даваше по голяма отстъпка, но не ми приемаше даже и неизползвани Visa Debit 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, wiliko каза:

През чилийска версия на jetcost -lastminute плащането е с Visa Electron и поне за билета който аз купих отстъпката беше около 40 лв, е коломбийската даваше по голяма отстъпка, но не ми приемаше даже и неизползвани Visa Debit 

За коя дестинация, с коя компания, в кой период бяха билетите и каква беше цената им преди отстъпката.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар

Дестинация София - Айндховен, дата 29 август, полет на Раън в сайта цена 78,53€, през jetcost.com.cl - lastminute 48 465 Ch$~130лв, което ще рече около 25 лв икономия....а и цената за тази дата вече е 93,83€, Wizz e 100€ с членство, а датата ми е фиксирана, през колумбийската цената излизаше около 105 лв, но колкото и карти да опитвах не мина, даже забелязах бъг при който всеки нов опит за плащане с Visa Debit, сваляше цената с отстъпката за картата, но кво от това като няма как да мине карта

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, wiliko каза:

Дестинация София - Айндховен, дата 29 август, полет на Раън в сайта цена 78,53€, през jetcost.com.cl - lastminute 48 465 Ch$~130лв, което ще рече около 25 лв икономия....а и цената за тази дата вече е 93,83€, Wizz e 100€ с членство, а датата ми е фиксирана, през колумбийската цената излизаше около 105 лв, но колкото и карти да опитвах не мина, даже забелязах бъг при който всеки нов опит за плащане с Visa Debit, сваляше цената с отстъпката за картата, но кво от това като няма как да мине карта

В тая посока дали ще паднат билетите средата на Август ?  :( Че и аз чакам да понамалят, но уви.

Връзка към коментар

Edreams са удължили срока на кода APP10 до януари 2019. 

Аз обаче продължавам да не мога да купя билет като при плащане ми излиза съобщение :

Дайте жокер какво да правя, че много се нервирам.

 

Screenshot_20180404-153954_eDreams.jpg.01ea9f87c1dbcb0fc5dbdfc196e87984.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 30 минути , Jorro каза:

Edreams са удължили срока на кода APP10 до януари 2019. 

Аз обаче продължавам да не мога да купя билет като при плащане ми излиза съобщение :

Дайте жокер какво да правя, че много се нервирам.

 

Screenshot_20180404-153954_eDreams.jpg.01ea9f87c1dbcb0fc5dbdfc196e87984.jpg

Пробвай да деинсталираш приложение и го дръпни наново. И пробвай да платиш с PayPal, аз с карта не успях.

Редактирано от elateq
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Днес се заиграх без да съм стигнал до финални плащания с jetcost и минах през почити всички версии. Билета е за 100 лв на Ryanair. Ето и по-интересните резултати:

Най-голяма е отстъпката в Колумбийският през Edreams - до 63лв. пада цената на билет. Преди да се логнеш в Edreams цената е още по-ниска, но на сайта скача леко. Карта Виза Дебит.

Аржентинскят, Чилийският, Перуански и Уругвайски  препращат към Румбо на цена 77лв. Трябва Виза Електрон.

Унгарският - 79 лева през Edreams, но не видях с каква карта.

Мексико през Румбо с Виза Дебит - 82.50

Румънскъят препраща към Edreams на цена 80лв. и тук не гледах каква карта е нужна.

 

За Колумбийският е ясно, но за другите нямам идея дали може да се повтаря с една карта предвид, че още се колебая дали да купувам и не съм пробвал.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

След дълго колебание реших в последния момент да прескоча до Сингапур на връщане от Бали и снощи купих по 2 билета през колумбийския jetcost:

 

1. DPS-SIN / eDreams / 27.04.2018 ~ 54 eur без чекиран багаж  / цена на сайта на Air Asia: ~ 79 eur. Спестени ~ 25 eur. 

Плащане с Visa Revolut през UK IP, разпозната като Visa Debit.

Получих незабавно потвърждение по е-мейла от Air Asia и свързах резервацията с моя профил в сайта на АК.

 

2. SIN-KUL / Lastminute / 30.04.2018  ~ 62 eur с 1 чекиран багаж / цена на сайта на Jetstar: ~ 90 eur.  Спестени ~ 28 eur. 

Плащане през BG IP с Visa Revolut, разпозната като Visa Electron.

Открих резервацията на сайта на Jetstar по PNR code, като вече виждам информация и за полета.

 

Малко инфо относно чекирания багаж с Jetstar - Реших да го закупя през Lаstminute, т.к. не успях да открия колко точно ще ми струва, ако го добавя впоследствие. В крайна сметка 1 бр. 20 кг чекиран багаж ми излезе 11.7 eur срещу 16 eur след направена резервация.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
5 minutes ago, christuff said:

Най-голяма е отстъпката в Колумбийският през Edreams - до 63лв. пада цената на билет. Преди да се логнеш в Edreams цената е още по-ниска, но на сайта скача леко. Карта Виза Дебит.

Скача винаги, когато е през българско IP.

 

6 minutes ago, christuff said:

но за другите нямам идея дали може да се повтаря с една карта предвид

Назад в темата някой беше писал, че с една карта е плащал 3 -4 пъти поред, ако не се лъжа- в чилийската версия.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте, след цял ден четене на около 50 страници(благодаря на всички), реших и аз да пробвам да взема билети за 3ма човека - Солун - Родос, за определени дати тъй като ще се присъединим към друго семейство. Успях да купя 1 билет Солун - Родос за мен от браззилците с отстъпка 13 EUR с Visa Debit (от 26 на 13), но за следващите 2 цената на самата компания се вдигна (от 26 на 37). За връщането купих 2 за по 19.99 ЕUR(директно от сайта на компанията - Aegean - изпълнява се от Olympic), за да не си гърмя някакви други варианти и цените ме устройваха, но сега полета за връщане в сайта на компанията се вдигна на 47 ЕUR. С колумбийците и бразилците ми вади по 10-тина EUR отстъпка, но цената пак ми е висока. Според вас дали това е, защото днес ги разцъквах доста и дали има вероятност цената в сайта пак да падне? Става въпрос за края на Септември. 

Връзка към коментар

IP-Germany, jetcost.co.za (South Africa)-edreams-  плащане с Маестро отстъпката поне за билета който търсех (28 евро от сайта на авиокомпанията )ми излезе 25лв, но за картата минава само един път

 

 

 

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 5
  • Браво 3
Връзка към коментар
8 hours ago, elateq said:

Пробвай да деинсталираш приложение и го дръпни наново. И пробвай да платиш с PayPal, аз с карта не успях.

Не става. Пробвах и на друг телефон и там ми излиза същото съобщение. Пробвах и с друга дестинация и пак става така. Наистина не знам вече къде е проблема....

Връзка към коментар
преди 6 часа, Pepi Popova каза:

Според вас дали това е, защото днес ги разцъквах доста и дали има вероятност цената в сайта пак да падне? Става въпрос за края на Септември. 

Едва ли е причинено само от твоето цъкване, да не говорим, че ровичкането в edreams не се изпраща до Olympic, че за да засекът те повишен интерес. Силно вероятно е да имало само едно място останало на евтината тарифа и да се е изчерпила и от там да идва повишението. До края на септември има време, метни едно око след ден-два, може да заредят отново по-евтини тарифи. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз доскоро следях Егейските изкъсо. Долу-горе веднъж месечно пускат цени по 19 евро. Не бързай да купуваш, пак ще паднат, но ги проверявай често, защото бързо се изчерпват.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 7 часа, Jorro каза:

Не става. Пробвах и на друг телефон и там ми излиза същото съобщение. Пробвах и с друга дестинация и пак става така. Наистина не знам вече къде е проблема....

Пробвай на IPhone или IPad ако не си го направил вече. При мен андроидското приложение вече също се държи по описания от теб начин, но на IOS приложенията нямам проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
14 minutes ago, koliob said:

Пробвай на IPhone или IPad ако не си го направил вече. При мен андроидското приложение вече също се държи по описания от теб начин, но на IOS приложенията нямам проблеми.

Не съм пробвал с iPhone , ще тествам днес. Някой знае ли да емулатор на андроид за компютър за да го тествам и там. Имам много билети за купуване.... 

Връзка към коментар
преди 38 минути , Jorro каза:

Не съм пробвал с iPhone , ще тествам днес. Някой знае ли да емулатор на андроид за компютър за да го тествам и там. Имам много билети за купуване.... 

Не е точно емулатор, но ако ти се занимава можеш да си инсталираш Remix OS http://www.jide.com/remixos. Това е операционна система, базирана на Linux, която прави компютъра ти да изглежда като телефон на голям екран и можеш да си инсталираш каквито искаш андроидски приложения. Може да съществува паралелно с Windows и други операционни системи на компютъра ти.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.