Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Купих два билета. Единия през Колумбийският и Edreams.

Другият го взех през Чилийският и Румбо, но имам мейл само от Румбо. Нямам още от Ryan и не мога да видя полета все още на техния сайт. Трябва ли да ме притеснява това или да изчакам още (билетът е купен преди 12 часа)?

Връзка към коментар
преди 2 минути , christuff каза:

Купих два билета. Единия през Колумбийският и Edreams.

Другият го взех през Чилийският и Румбо, но имам мейл само от Румбо. Нямам още от Ryan и не мога да видя полета все още на техния сайт. Трябва ли да ме притеснява това или да изчакам още (билетът е купен преди 12 часа)?

От Раян няма да получиш мейл, а за да си видиш полета в сайта им, трябва да си го добавиш ръчно през профила с мейла, даден ти от Rumbo, след което да го смениш.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , chandni каза:

От Раян няма да получиш мейл, а за да си видиш полета в сайта им, трябва да си го добавиш ръчно през профила с мейла, даден ти от Rumbo, след което да го смениш.

Какъв е този мейл, който ми е даден от Румбо и къде да го видя? Аз пробвах с моя си мейл и PNR, но не става явно.

Опс, намерих го. Много благодаря, @chandni !

Редактирано от christuff
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , christuff каза:

Какъв е този мейл, който ми е даден от Румбо и къде да го видя? Аз пробвах с моя си мейл и PNR, но не става явно.

Виж си мейла от тях - в него трябва да имаш PNR и имейл. 

 

Ето какво трябва да гледаш:

Rumbo.png.f9c1c501e30a5b4bb017b5eb2c71e3a5.png

Редактирано от chandni
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 42 минути , chandni каза:

Ето какво трябва да гледаш

Ориентирах се. Благодаря още веднъж!

Като си смених майла за контакт в тази резервация на сайта на Раян ми пристигна и потвърждение от авиокомпанията.

 

През колумбийският jetcost , ако не минава Виза Дебит в Edreams по някаква причина, на втора позиция излиза цена на Румбо, която е равна на цената в чилийската версия. Пак си иска Виза електрон и си купих така още два билета с една карта. Така че вместо да се рови и в двете версии на jetcost може всичко да се вземе от колумбийците (само един билет съм гледал, но предполагам, че за другите дестинации важи същото).

  • Харесвам 4
  • Браво 2
Връзка към коментар
2 hours ago, koliob said:

Не е точно емулатор, но ако ти се занимава можеш да си инсталираш Remix OS http://www.jide.com/remixos. Това е операционна система, базирана на Linux, която прави компютъра ти да изглежда като телефон на голям екран и можеш да си инсталираш каквито искаш андроидски приложения. Може да съществува паралелно с Windows и други операционни системи на компютъра ти.

Благодаря, ще пробвам. Междуврвменно и на айфон ми даде същата грешка при покупка като на андроида.

Снощи при вдна от грешките ми дръпна пари за билета, но не го издаде. Сега проверих още не са върнати. На кой номер да се обадя да ги върнат като съм ползвал приложението. Там е посочен номер в USA. Мисля на нвго на звънна.

Редактирано от Jorro
Връзка към коментар

Варна-Виена с УизЕър 22.05 Jetcost.com.co-eDreams - 31E в сайта, смъкна на 16Евро, платих със...iCard Visa Debit!!! Ай кард вземат 1лв. да си вкараш пари и и 1лв. на транзакция хиените.Добрата страна е , че Ай кард имат още реална Виза Дебит и Виртуална МастерКард Дебит.

Забелязах и още нещо Виена-София с БгЕър е 84Евро, с Jetcost-овете смъква на 54Евро! 18ти Май примерна дата, а двупосочния София-Виена и обратно 75Евро. 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Не намерих тема за Маестро та да питам.

Коя банка още издава и има ниски такси?

В ДСК издадоха на бащата, че имаше там сметка, 3лв. е картата и 2лв. за поддръжка месечно.

Но казаха, че скоро ще ги разкарват Маестротата, в ЦКБ вече няма.

Връзка към коментар

Да,но Фибанк също вече преустановика издаване на Маесто като издадените ще си важат до изтичане на датата отбелязана върху тях.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Сега пробвах само да си въведа Виртуалната ВИЗА Револют в Rumbo.pt , където иска VIABUY и ми я разпозна като VIABUY!

Не съм пробвал дали ще мине плащане, също така Jetcost.it към eDreams.it, където иска Visa LottomaticaCard - Революта също го разпозна като такава.

Та, ако някой иска може да пробва и да кракнем тия карти :)

  • Харесвам 4
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 6.04.2018 г. в 20:55, vinidj каза:

Варна-Виена с УизЕър 22.05 Jetcost.com.co-eDreams - 31E в сайта, смъкна на 16Евро, платих със...iCard Visa Debit!!! Ай кард вземат 1лв. да си вкараш пари и и 1лв. на транзакция хиените.Добрата страна е , че Ай кард имат още реална Виза Дебит и Виртуална МастерКард Дебит.

Забелязах и още нещо Виена-София с БгЕър е 84Евро, с Jetcost-овете смъква на 54Евро! 18ти Май примерна дата, а двупосочния София-Виена и обратно 75Евро. 

 

А по какъв курс icard превалутират лев/евро?

 

преди 23 часа, vinidj каза:

Не намерих тема за Маестро та да питам.

Коя банка още издава и има ниски такси?

В ДСК издадоха на бащата, че имаше там сметка, 3лв. е картата и 2лв. за поддръжка месечно.

Но казаха, че скоро ще ги разкарват Маестротата, в ЦКБ вече няма.

 

Като изключим ДСК и ЦКБ, останалите банки, които все още не са ги спрели са Пощенска, Общинска и Токуда. Предполагам, че е въпрос на време и те да спрат да издават/подновяват карти Маестро.

Дебитните карти на Пощенска не ги намирам за особено изгодни - освен, че има такса от 0.50% при плащания в чужбина, има и такса от 1% за превалутиране :lol:

Редактирано от zzxxcc
Връзка към коментар
преди 30 минути , zzxxcc каза:

А по какъв курс icard превалутират лев/евро?

Курса е ОК, но имат процент за превалутиране. Не стават. 

 

Виж ако имаш LeuPay в евро — тогава всичко е ОК 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вярно ли е ,че Opodo имат 50Евро такса преди да ти върнат парите, тоест 17Евро дето ги чакам от месец дали ще си ги видя - пише 3 месеца срок.Не отговарят на мейли и във Фейсбук.Не са изтеглени, само задържани.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар

Аз искам да се оплача :( За първи път пробвах да купя през jetcost.com.co/edreams през английско IP. До последно, преди да потвърдя плащането цената стоеше 20000 сор или 11.50 лв. После получих имейл от уиз, че билетът е 20 евро. Много тъпо, дори от сайта на уиз беше по-евтино :( Защо се получи така, някой има ли идея?

 

Едит: Всъщност сега осмислих, че това май е официалната цена, обаче не мога да изтрия мнението.

Редактирано от Peps
  • Смея се 1
Връзка към коментар

В потвърждението от превозвача за закупен билет е изписана реално заплатената цена за него, но не от теб, а от посредника. От дебитната ти карта са изтеглили равностойността на тези 20 000 COP.

 

Ето за този билет на Ryanair

 
 

Receipt:

Total paid

via Visa Debit / Delta ending in ...

16.99 EUR

 

VAT is not applicable on international flights however domestic flights may be subject to local VAT.

 

 

 

от дебитната ми карта изтеглиха равностойността на 6905 COP или около 2 евро.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Здравейте, аз пак имам въпрос :unsure: Резервацията ми през jetcost.com.co/edreams не излиза в профила ми в уиз /в предстоящи пътувания/, но като я въведа в Намиране на резервация си излиза. Така ли трябва да бъде? Освен това не виждам как да се чекирам, а полетът е след 2 седмици и чекирането трябва вече да е отворено.

Връзка към коментар
3 minutes ago, Peps said:

полетът е след 2 седмици и чекирането трябва вече да е отворено.

Само, ако сте закупили места.

Ако не сте закупили никакви места с резервацията си, направена след 15 август 2017 г., чекирането ще може да бъде извършено само 48 часа преди заминаването. За двупосочни полети, за които не са закупени места, чекирането за полета на връщане започва, след като започне чекирането за полета на отиване, до 15 дни преди излитането на полета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Peps каза:

Здравейте, аз пак имам въпрос :unsure: Резервацията ми през jetcost.com.co/edreams не излиза в профила ми в уиз /в предстоящи пътувания/, но като я въведа в Намиране на резервация си излиза. Така ли трябва да бъде? Освен това не виждам как да се чекирам, а полетът е след 2 седмици и чекирането трябва вече да е отворено.

Да, "външни" резервации не излизат в профила.

За чекирането - Ако не сте закупили никакви места с резервацията си, направена след 15 август 2017 г., чекирането ще може да бъде извършено само 48 часа преди заминаването. За двупосочни полети, за които не са закупени места, чекирането за полета на връщане започва, след като започне чекирането за полета на отиване, до 15 дни преди излитането на полета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

ДСК спряха да издават Маестро.

EDIT - След като помрънках по мейла, че на сайта все още пише, че издават се съгласиха да ми направят такава по телефона :) 

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте пак, цяла седмица следя въпросните билети Солун - Родос и цената не пада. Има страшно много време, но аз реших да купувам. Проблема е сега, че точно тези полети не ми ги показва въобще в jetcost-овете... Показва ми някакви на Ryanair, който въобще не съществуват. Каква може да е причината? 

Връзка към коментар
преди 32 минути , edbloom каза:

Прочети в темата на Ryan air.

Да, четох и именно за това казвам, че са несъществуващи. Но проблема е, че не ми се показват тези, които ми трябват. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.