Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 3/27/2018 в 20:19, Loverboy каза:

и аз по схемата jetcost.pt-->edreams.pt с Mastercard Credit и испанско IP взех SOF-FCO за 6 лева с Visa Debit спрямо 30 лева на сайта на компанията. 

 

Съвсем обърках: исках да кажа, че съм взел по схемата jetcost.com.co-edreams с Visa Debit, но тъй като копирах информацията от предишен пост е станало объркване. :) 

 

 

 

Току що купих през този сайт билети от 30 евро софия - малага за 36лв и най-интересното е че платих с карта която до момента винаги качваше цената няколко пъти когато тръгвах да я пробвам...говоря за обикновеннат visa electron от фибанк

Имам въпрос....как се чекваш като дойде време за полета, тъй като в имейла от тях не видях user name i pass

Връзка към коментар
преди 10 минути , Grishkata каза:

как се чекваш като дойде време за полета, тъй като в имейла от тях не видях user name i pass

В и-мейла от eDreams трябва да имаш PNR номер с 6 символа. С него и фамилия се чекираш на сайта на Wizz.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Grishkata каза:

 

 

Току що купих през този сайт билети от 30 евро софия - малага за 36лв и най-интересното е че платих с карта която до момента винаги качваше цената няколко пъти когато тръгвах да я пробвам...говоря за обикновеннат visa electron от фибанк

Имам въпрос....как се чекваш като дойде време за полета, тъй като в имейла от тях не видях user name i pass

През какво ip? На мен същата ми я разпознава като Виза Електрон.

Връзка към коментар

Миналата седмица при някой от многобройните ми опити да платя билет през приложението на edreams за ми издърпали 19.99 евро от революта и още не са ги върнали. Къде мога да им пиша да ми ги върнат?

Връзка към коментар
преди 22 часа, Dreamm каза:

През какво ip? На мен същата ми я разпознава като Виза Електрон.

Изглежда не зададох правилно въпроса си. През какво IP плати с виза електрон?

Колкото пъти пробвам толкова пъти ми разпознава картата правилно, а намалението поне при мен важи с виза дебит. 

Връзка към коментар

По тази схема с Виза Електрон има ли вероятност да мине транзакцията или няма смисъл да се пробва ( картата е празна в момента и не мога да пробвам :biggrin: )  За 6 билета със Scoot уж сваля цената със 71 лв преди да се въведе номер на КК . И трябва ли да променям Ай пи ?

 

1.1. www.jetcost.com.co -> co.edreams.com (отстъпка около EUR 15)

Плащането е с карта VISA DEBIT и работи еднократно, като отстъпката може да се ползва оптимално за повече от един пътник в една резервация.

Връзка към коментар

Имате ли представа, защо edreams винаги дават най-ниската цена, и когато кликна върху линковете им, зарежда много по-висока. Пробвах различни IP, сменях браузъри, но много рядко ми се е случвало цената им да остане същата.

Връзка към коментар

Здравейте, 

Налага ми се да си купя спешно самолетен билет до САЩ .  В сайта на bravofly.com намерих удобен билет и на сравнително добра цена, като отстъпката е с карта на American Express. 

Моля да ме посъветвате, надежден ли е този сайт и мога ли да разчитам да нямам  неприятности. За първи път ще го ползваме.

Благодаря предварително на всички за отговорите и съветите.

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 6 минути , Darinita каза:

Здравейте, 

Налага ми се да си купя спешно самолетен билет до САЩ .  В сайта на bravofly.com намерих удобен билет и на сравнително добра цена, като отстъпката е с карта на American Express. 

Моля да ме посъветвате, надежден ли е този сайт и мога ли да разчитам да нямам  неприятности. За първи път ще го ползваме.

Благодаря предварително на всички за отговорите и съветите.

Няма да имаш проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, boogy83 каза:

София - Берлин 

www.jetcost.com.co -> co.edreams.com един билет за 7,22 EUR при цена на сайта на Ryanair 22,84 EUR. Платено с виртуална VISA на Revolut.

Мдааа, наложи се да променя датата на полета с един ден по-късно срещу още 8,20 EUR през сайта на Ryanair. 

Преди това купих още един билет за новата дата, за баща ми, но през бразилския jetcost.com.br -> edreams, пак за 7,20 евро намален от 22,84 EUR. Мина със същата VISA на Револют с която бях платил първия билет.

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар

Може би е обсъждано някъде, но не намирам.

В jetcost ми излиза добра цена през lastminute за полет София - Лондон с British Airways, но пише, че не е включен багаж. Не намирам от някъде да добавя. Ако купя билета после мога ли да добавя багаж в сайта на Бритиш и колко се предполага, че ще се доплати?

Връзка към коментар
преди 10 минути , boogy83 каза:

Може би е обсъждано някъде, но не намирам.

В jetcost ми излиза добра цена през lastminute за полет София - Лондон с British Airways, но пише, че не е включен багаж. Не намирам от някъде да добавя. Ако купя билета после мога ли да добавя багаж в сайта на Бритиш и колко се предполага, че ще се доплати?

Мисля, че билета ти по подразбиране е по най-ниската тарифа и включва:

1 handbag/laptop bag (max. 23kg / 51lb and up to 40 x 30 x 15cm / 16 x 12 x 6in)

plus

1 additional cabin bag (max. 23kg / 51lb and up to 56 x 45 x 25cm / 22 x 18 x 10in)

760x160-hand-baggage-icons-new.jpg

 

 

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 2 минути , Таньо каза:

Мисля, че билета ти по подразбиране е по най-ниската тарифа и включва:

1 handbag/laptop bag (max. 23kg / 51lb and up to 40 x 30 x 15cm / 16 x 12 x 6in)

plus

1 additional cabin bag (max. 23kg / 51lb and up to 56 x 45 x 25cm / 22 x 18 x 10in)

760x160-hand-baggage-icons-new.jpg

 

 

Може би не се изразих правилно, включен е ръчен багаж, но на мен ми трябва и чекиран. 

Връзка към коментар

аз понеже от известно време проигравам варианти за София-Лондон-София с чекиран багаж, и имаше един момент, в който цените на British за търсените дати  бяха най-добри, разликата между най-ниската тарифа без чекиран и тази с един куфар беше около 24 евро на посока - което е по-ниско от Райън и доста по-ниско от Уиз

 

но дали може да се добавя куфар постфактум при покупка от посреднически сайт, нямам представа, дано някой има отговора, че и мен ме интересува

Редактирано от antea
Връзка към коментар
преди 17 минути , boogy83 каза:

Може би не се изразих правилно, включен е ръчен багаж, но на мен ми трябва и чекиран. 

Няма причина да не можеш да доплатиш багаж в сайта им - така или иначе трябва да се чекираш там като се идентифицираш с име и PNR.

Цената на един куфар до 23 килограма е 40 евро в една посока, на летището е 70 евро.

Редактирано от Таньо
Връзка към коментар
преди 2 часа, boogy83 каза:

Може би не се изразих правилно, включен е ръчен багаж, но на мен ми трябва и чекиран. 

Малко оффтопик, ама само да припомня, че при Райънеър куфара преди резервация е 25Евро, след нея е 40Евро примерно.Та провери дали и при Бритиш е така и по-добре го добави има опция в LastMinute при резервацията още пак идва под цената в сайта на БА.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8.04.2018 г. в 17:59, cybersimo каза:

Курса е ОК, но имат процент за превалутиране. Не стават. 

 

Виж ако имаш LeuPay в евро — тогава всичко е ОК 

 

За съжаление Leupay VISA-та по схемата JetCost-eDreams не я разпознава като Visa Debit, а само VISA и не минава.

Ае тая промоция на EDreams-a за APP10 пише в правилата, че е за над 100Евро, а минава и за 10Евро билети и за Пейпал директно ти го дава безплатно , да не стане някой фал, то има ПНР от Райънеър вече, ама.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 3 часа, vinidj каза:

За съжаление Leupay VISA-та по схемата JetCost-eDreams не я разпознава като Visa Debit, а само VISA и не минава.

Ае тая промоция на EDreams-a за APP10 пише в правилата, че е за над 100Евро, а минава и за 10Евро билети и за Пейпал директно ти го дава безплатно , да не стане някой фал, то има ПНР от Райънеър вече, ама.

Аз имам 2 VISA на LeuPay и двете минават за VISA Debit - на едната пише VISA Prepaid, а на другата само VISA

Връзка към коментар
преди 10 часа, vinidj каза:

За съжаление Leupay VISA-та по схемата JetCost-eDreams не я разпознава като Visa Debit, а само VISA и не минава.

Ае тая промоция на EDreams-a за APP10 пише в правилата, че е за над 100Евро, а минава и за 10Евро билети и за Пейпал директно ти го дава безплатно , да не стане някой фал, то има ПНР от Райънеър вече, ама.

 при мене APP10 вече не минава за евтини билети, иначе проблем с купените не очаквам, дори и да са безплатни

Връзка към коментар

Не съм купувала билет за дете по схемите - как беше: купува се като възрастен и после от чата на Ryan го оправят на детски? Мисля обаче, че @Branko беше споделил, че последният път са му създали проблем с такъв билет на летището? Детето е под 11 години.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , Яничка каза:

Не съм купувала билет за дете по схемите - как беше: купува се като възрастен и после от чата на Ryan го оправят на детски? Мисля обаче, че @Branko беше споделил, че последният път са му създали проблем с такъв билет на летището? Детето е под 11 години.

Мдаа,имах драма...с полета на връщане.Въпреки,че имах и скрийншот на тел.ме накараха да платя 30 евро.Които оспорвах и след 3 месеца ги възстановиха

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Ще купувам билети   Лондон - Лос Анджелис. Отиването с Norwegian и връщането с Wow. Съответно ще  трябва да направя и грешка в имената, която после да се обадя да ми поправят. Wow  са писали в сайта си, че за грешки  като спелване и разни такива има такса 13 GBP. Следователно тях не трябва да ги бъркам. Остава  отиването. Norwegian  са писали до 6 часа след резервацията в контактния център се поправят. Не пише за такса. Но  в неделя вечер никак не вярвам да стоят там , за да ми поправят името. Ако  някой  се е свързвал с контактцентъра на  Norwegian може ли да сподели? Дали минава безобидно номера както с  Ryanair и Wizz?

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.