Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Чистете си кеша и бисквитките, и не забравяйте да поглеждате и директно в сайтовете, а не през мета-търсачките.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чистете си кеша и бисквитките

Чистим, чистим - вече и троха от бисквитка не остана, а пък голяма част от "кеша" замина за закупуване на билети :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Чистете си кеша и бисквитките, и не забравяйте да поглеждате и директно в сайтовете, а не през мета-търсачките.

 

И това не спомага. Някой пусна мухата. :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Купувайте от португалското румбо. Отстъпката е 69 евро с дайнърс :)

Или тичайте да си сменяте картите :)

Тъкмо се чудих от къде дойде това 69 евро в заглавието. С  всяко влизане във форума и темата все по-голяма цифра се набива на очи. :)

Миналата седмица си извадих Маестро, сега трябва и  Дайнърс да вадя  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Сутринта през тела ми пусна отстъпка с Maestro. Обаче аз си викам - Що да купувам през тел? Като дава отстъпка и на компа ще даде. Да ама не, то дава ама с някаква VISA Vueling . По препоръка на Big Mac изчистих де що бисквитка имах ( даже и тия в къщи изядох :lol: ) Резултат няма!

Редактирано от Костов
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

зареждаш страницата  www.jetcost.pt 
написваш желаната дестинация и период и натискаш върху търсене - извежда ти страничка с резултати.
избираш си цена според това, коя те кефи на цвят и продължаваш...обикновено се избира  www.edreams.pt...
отваря ти нова страничка, която е страничката на www.edreams.pt

написваш отново желаната дестинация и период и натискаш тъсене.
на страничката с резултатите в ляво има опции за избор на това с каква карта искаш да платиш.

примерно софия - бари за 31.08 е за 41.23 Е с карта назаем ;)

Редактирано от bat.galin
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

зареждаш страницата  www.jetcost.pt 

написваш желаната дестинация и период и натискаш върху търсене - извежда ти страничка с резултати.

избираш си цена според това, коя те кефи на цвят и продължаваш...обикновено се избира  www.edreams.pt...

отваря ти нова страничка, която е страничката на www.edreams.pt

написваш отново желаната дестинация и период и натискаш тъсене.

на страничката с резултатите в ляво има опции за избор на това с каква карта искаш да платиш.

примерно софия - бари за 31.08 е за 41.23 Е с карта назаем ;)

 

 

Благодаря за детайлното обяснение! Преди всичко изчистих кеш и т.н. Цената, която ми излиза е 15,49Е с Дайнерс, а цената с членството от Уиз е 14.99Е.    Ами - ударих греда! :lol: И тази промоция е свършила. :( .

Връзка към коментар

Да докладвам, че и аз минах през системата. Сдобих се с 4 билета от Барселона-София на България еър на цена 60 евро/бр. Платих с маестрото и номера става. Не знам българския превозвач отде ги избива тия 12 евро разлика на билет. Но факта е факт и благодарности на всички разоравали тази нива преди мен.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Обсъждано е десетки пъти вече, че авиокомпаниите нямат нищо общо с тази отстъпка и дори не я виждат. Дава я сайтът.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте,магеланци! Имам една огромна и спешна молба към вас. Искам да си закупя билети за Рим и цената с карта данйнърс е 25 eur pp ,обикновената е 50 евро.Молбата ми е ако някой може да ми услужи с неговата карта,а аз ще му преведа парите по сметката.

Връзка към коментар

Здравейте, минавам през jetcost.fr - rumbo.fr или edreams.fr . Но не виждам плащане с Diners. Къде да гледам за отстъпките с Diners?

Например - 30.01.2016 - София Мадрид през Атина ? Благодаря предварително на който ми помогне с инфо.

Връзка към коментар

Здравейте, минавам през jetcost.fr - rumbo.fr или edreams.fr . Но не виждам плащане с Diners. Къде да гледам за отстъпките с Diners?

Например - 30.01.2016 - София Мадрид през Атина ? Благодаря предварително на който ми помогне с инфо.

Здравей! Офертите с Дайнърс са през jetcost.pt. Ти разполагаш ли с карта дайнърс ? Ето офертата с AEGAN,но пристигаш чак на 31.01.2016 г. 

post-3550-0-46255000-1437070791_thumb.png

П.П. Ако разполагаш с картата мога ли да я използвам за една покупка на билети ?

Благодаря предварително! :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моята дайнърс спря да "работи". Опитах няколко пъти и резултата е, че или цикли след натискане на плащане или ми излиза "жизнерадостно" съобщение, че лимита за покупки е достигнат. Ще вадя май допълнителна карта за жената. Това за португалската схема да уточня все пак.

Редактирано от dlachko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

П.П. Ако разполагаш с картата мога ли да я използвам за една покупка на билети ?

Благодаря предварително! :)

 

Вече има лимит на покупки. Една карта = една покупка за Х време напред (може би месец?).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ще ти го кажа честно - трудно непознат би се навил да му ползваш картата.

Евентуално би могъл да ти купи билети и ти да му преведеш парите било предварително , било след това , но при хипотетичен проблем с резервациите пак картодържателя може да си има разправии:)

Не ме разбирай погрешно просто най-добре навий вашите и за една Дайнърс карта. Става за седмица максимум.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.