Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

През jetcost спряха да ми излизат офертите на edreams...

А през италианския edreams отстъпките излизат само през Премиум тарифа:

Tariffa esclusiva Prime
(abbonamento 44,99 €/anno)

Това май е нещо ново.

Връзка към коментар
преди 14 минути , Yto каза:

Получих мейл от е-dreams с код за 25 евро отстъпка за независимо какъв полет резервирам. Важи до 1.05.

Други с подобни мейли.. 

и аз получих но е при минимум цена на билета 250 евро

 

The code VIP grants a €25 discount only applicable on Flight Bookings with a minimum amount of €250.
 

Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

Аз ли нещо не разбрах или ти си се объркал.

Не виждам промяна:

1.jpg.2aa55db2c548f3cce5e01e8d4f8f3454.jpg

При мен не излизат за полетите, които търся.

Полетите са на Aegean за септември от Атина до Ханя. Като повторих търсенето излязоха през edreams отменените вече полети на Ryanair и изглежда сякаш могат да се купят... Нещо бъгаво има.

Връзка към коментар

И аз го получих този мейл с кодове.

Най-отдолу с малките букви е написано какви са условията .

В случая при мен са в паунди и има кодове за 20 и 50 паунда.

 

 

Screen Shot 2018-04-26 at 15.35.20.png

Редактирано от funny
Връзка към коментар

Днес за полет 1.06 Варна-Меминген с УизЕър Jetcost.cl - eDreams даде 23Евро отстъпка плащане с VISA DEBIT - не пишеше да има ограничения - изчистена история и всичко сменено.

През ar.jetcost.com- eDreams 17Евро бе отстъпката с MasterCard - Прие тези на Monese и Monzo от английските нет банкирания, за втората искат английски адрес, също не видях да има ограничения...

Вчера опитах с неизтрита история през колумбийците и не стана, но днес през Чилийците мина всичко веднъж засега.

И третата новина днес забелязах, че Transferwise са пуснали най-после и тяхна собствена карта Mastercard си я поръчах и нея.

Имам вече 26 различни карти лудница :D

И Leupay Вземат само 0.25Евро цента за зареждане на сметка, за разлика от 1лев на iCard.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 4 часа, vinidj каза:

Leupay Вземат само 0.25Евро цента за зареждане на сметка

Тези изглеждат много добре. И зареждането чрез банков трансфер е безплатно. Т.е. за английските магеланци и зареждането, и плащането е безплатно. Благодаря за ценната информация!

Връзка към коментар

И аз с въпрос: През  Jetcost. co - eDreams ми дава цена 88.557, но като въведа Виза дебит отстрани излиза едно  -135.000, но най-долу където е крайното плащане отново си стои старата цена. Къде излиза новата цена с намалението и в моя случай пък излиза 0? И още нещо - до сега не съм пазарувала от eDreams, а ми излизат две запаметени карти/ такива имам само в Букинга/ - откъде може да ги има ?

Връзка към коментар

88.557 е крайната цена. Тези 135.000 COP са отстъпката за плащане с тази карта, а има и една такса на същата стойност 135.000 и така те се анулират.

Най- отдолу има разбивка на крайната цена и там се виждат тези такси и отстъпки.

Какви данни за картата пази? Обикновено има чек бокс и пита дали да ги пази...

eDr.jpg.f5de2859d89270249f7b0c1ddda68993.jpg

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

Благодаря aleksandrina  за отговора ! Възможно е да съм дала отметка за картата, въпреки че много се съмнявам, но сега влизайки в профила си в Аccount details нa eDreams никъде не виждам опция за плащане с карти и оттам да ги премахна - има само възможност за смяна на паролата  и изтриване на акаунта? Исках да се пробвам за един билет Бургас- София за да хвана как работи, но явно нещо бъркам и не ми се получава....

 
 
Връзка към коментар

@Izabela, ако смените и IP-то с някое друго европейско (да не е БГ),  цената ще си остане същата каквато се вижда още в jetcost. Иначе я вдига, когато премине към eDreams.

Връзка към коментар

Най-после от доста време ми даде възможност:

 

JMC - ATH 02.07.2018 г. два билета за общо ~23 евро през jetcost.com.co >>> edreams.es, с hola, с ЦКБ виртуална използвана, получено потвърждение от Ryanair, отстъпката е ~25 евро общо. Можех да ги купя поотделно за по 9 евро, но реших, че не си струва рискът да ми откаже второ плащане. :-)

 

:)

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Някой полвал AliTravel.pt?

Даде отстъпка португалския jetcost за полет на Уиз.

Разцъках сега авиокомпаниите и единстевно с Norwegian, Eurowings, Lufthansa и Condor няма намаления, Easyjet смъква 5Евро тук-там.

И тия кипърските Cobalt въобще ги няма в търсачките и TUS Air.

Връзка към коментар

Схемата www.jetcost.pt -> www.edreams.pt отново дава отстъпки при плащане с MASTERCARD CREDIT  от около EUR 12 за полетите на Ryanair и Wizzzair (както и за другите авиокомпании). Твърдят, че има ограничение за използване веднъж на три месеца. Изпробвано е през UK IP адрес, но сигурно става и с адреси от други страни.

 

image.png.761fee92799f017201f216212e88efcc.png

Редактирано от koliob
  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
На Monday, April 23, 2018 в 16:37, Таньо каза:

jetcost.com.co ----- lastminute.com дава отстъпка 25,50 евро от цена 51евро за полет на Aegean Airlines с Visa Electron.

 

 

 

преди 17 минути , Dreamm каза:

Попадате ли на добри цени с плащане с виза електрон?

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Моите наблюдения за колумбийската/бразилската а и другите версии на edreams са - даде ми да закупя ниските цени с една и съща карта/дебит виза/ два пъти, но за различни дати и дестинации за един човек. След това със съвсем нови и неизползвани други две дебит визи ми дава за същите дати, за които имам закупен билет, че не могат да се ползват защото минали лимита, без изобщо да са ползвани, с друго име, мейл, телефон устройство, всичко различно, но не пуска повече. Пробвано със всякакви устройства. Според мен, ниските цени са валидни може би за еднократна резервация за дата и дестинация, затова на някой минава, на друг не.

Или с други думи датата, часа и дестинацията са водещите, може би еднократно.

 

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 42 минути , Kamen каза:

Моите наблюдения за колумбийската/бразилската а и другите версии на edreams са - даде ми да закупя ниските цени с една и съща карта/дебит виза/ два пъти, но за различни дати и дестинации за един човек. След това със съвсем нови и неизползвани други две дебит визи ми дава за същите дати, за които имам закупен билет, че не могат да се ползват защото минали лимита, без изобщо да са ползвани, с друго име, мейл, телефон устройство, всичко различно, но не пуска повече. Пробвано със всякакви устройства. Според мен, ниските цени са валидни може би за еднократна резервация за дата и дестинация, затова на някой минава, на друг не.

Или с други думи датата, часа и дестинацията са водещите, може би еднократно.

 

Това наблюдение насочва в съвсем различна посока разсъжденията относно ограниченията във въпросните сайтове. Ако се опитаме с общи усилия да го потвърдим/отхвърлим, би било много полезно и генерално ще промени принципа на действие.

Редактирано от rik4o
  • Браво 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.