Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Георги Матеев
На 3.05.2018 г. в 10:53, Kamen каза:

Моите наблюдения за колумбийската/бразилската а и другите версии на edreams са - даде ми да закупя ниските цени с една и съща карта/дебит виза/ два пъти, но за различни дати и дестинации за един човек. След това със съвсем нови и неизползвани други две дебит визи ми дава за същите дати, за които имам закупен билет, че не могат да се ползват защото минали лимита, без изобщо да са ползвани, с друго име, мейл, телефон устройство, всичко различно, но не пуска повече. Пробвано със всякакви устройства. Според мен, ниските цени са валидни може би за еднократна резервация за дата и дестинация, затова на някой минава, на друг не.

Или с други думи датата, часа и дестинацията са водещите, може би еднократно.

 

Добри наблюдения, но трудно може да преминат към общовалиден извод. Няколко пъти се е случвало да купя с една карта 3-4 билета за еднакви дата, час и дестинация - и то в рамките на няколко минути от един и същи сайт.

 

До момента единствената логика, която открих по тея сайтове е... че няма никаква логика и определена закономерност :) Опитват се всякакви вариации, докато все нещо проработи накрая.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 7 минути , bad kid каза:

Някакво намаление на полети на Уиз?

Ако можеш изчакай до 19 май/годишнината им/, за поне стандартните - 20%, дай Боже и повече.

Редактирано от Kamen
Връзка към коментар
На 3/8/2018 в 15:39, antea каза:

в крайна сметка успях да постигна 18 евро надолу от цената без членство на Уиз през колумбийския jetcost за точна дата, с която съм обвързана, през юни Мадрид-София, и го взех на 20 евро, което, мисля, е прекрасна цена за този период от годината, като преглеждам цените +/- един месец; сега ми остава да взема още един подобен билет, но ще го измисля и него

 

благодарности на @koliob и всички останали, които ни държат на вълната тук :)

@bad kid, на следващия ден успях да взема и още един такъв билет, не знам дали сега има такива намаления, но и отстъпката за членство ако избиеш, пак ще е добре :)

Редактирано от antea
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Kamen каза:

Ако можеш изчакай до 19 май/годишнината им/, за поне стандартните - 20%, дай Боже и повече.

 Със сигурност ще има 30% както беше миналата година и почна още на 18-ти за членове на дискаунт клуба.Тогава взех София-Барселона два двупосочни за 140лв за август т.с. по 70лв на човек.А като се има предвид,че скоро не са пускали два на цената на един може и това да пуснат тази година.

преди 2 часа, bad kid каза:

Някакво намаление на полети на Уиз?

 

От около седмица има осезаемо за доста дестинаций поне сега виждам София-Рим,София-Милано през юни и юли почти целия месец са на цена 19.99лв с дискаунт картата както и София-Барселона през целия юли за 19.99 също с карта,София-Атина 19.99 юли

 

P.S. И не казвайте,че на връщане цените са Уауу човек ако има повече време и желание може да си намери на ниски цени прилични връщания с прекачвания :lol:

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз взех два София - Болоня за Юли за 19.99лв на посока с дискаунта. За целия месец са такива цените, а бяха доста солени - следя ги от 1 месец. 

Редактирано от Pepi Popova
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да нещо напоследък Уиз ми стават фейфъритс за билети особенно с тази дискаунт карта,която я изцеждам вече. Раен отдавна не им следя полетите,че не ми харесват цените изобщо.Полети от 9 евро вече са мираж поне при мен,като изключим през сайтове ако се намери нещо.

Уиз явно сега наваксват за сезонни, но не много използвани месеци като юни и юли с ниски цени,че другата седмца като пуснат за РД промоция всеки чака за август да си вземе :) 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Myholidays читави ли бяха?Помня,че е коментирано някъде,но немога да го намеря.Излизат добри цени на Уиз с тях през jetcost.co.za.

Купих от тях билети за Азия. Нямаше проблем, само малко обърквация имах с техните и на авиокомпанията кодове, но след 5 минутно чудене се справих.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Myholidays читави ли бяха?Помня,че е коментирано някъде,но немога да го намеря.Излизат добри цени на Уиз с тях през jetcost.co.za.

може ли да дадеш пример, че при мен Myholidays не излиза

 пп. излезе при двупосочен

Редактирано от bad kid
Връзка към коментар
преди 35 минути , bad kid каза:

може ли да дадеш пример, че при мен Myholidays не излиза

 пп. излезе при двупосочен

София-Бергамо 5,5 лева

ж.png

Редактирано от dimitrov6
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , elateq каза:

С каква карта и има ли ограничения?

Цената скача дооооста, която и карта да избереш.

Не намерих начин да запазя цената, която дава Джеткост. Пробвах и през TunnelBear, но нямаше ефект. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, yordanov каза:

Цената скача дооооста, която и карта да избереш.

Не намерих начин да запазя цената, която дава Джеткост. Пробвах и през TunnelB

Начисляват административна такса,която не може да се махне.Но пък ми изпратиха "промокод' на мейла

 

FLAT50ZAR които е около 6,70лв:)

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 15 минути , adelina_r каза:

CPF кодът от бразилския edreams трябва ли ми после? Ryanair трябва да ми поискат номер на лична карта при чек ин и този CPF код не ме бърка, нали?

Няма да ти трябва после, затова си го генерирай от интернет.

Връзка към коментар

Генерираш си СЕP и CPF,  и вече никъде не ти трябват.  Директно получаваш  мейл с резервацията от Ryanair, ако ползваш мейла с който си регистрирана там.  Ако не,  после може да добавиш резервацията си в сайта на Райън. 

 

По-назад беше писано,  че през бразилския jetcost Visa Electron се разпознава като Visa Debit  (поне за картите на FIB) и може да си ползвате отстъпките. Това още работи. 

 

Например тези генератори винаги вършат работа при мен:

 

 

CEP generator :

http://www.geradorcep.com.br

 

CPF generator:

http://www.theonegenerator.com/geradordecpf

Често дава около 20-22-25€  отстъпка за  някой полети на Ryanair и около 20-25 лв. за полети на  Wizz.  Така понякога цената е дори малко под тази на Wizz club. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 8 часа, Ники Петров каза:

Едни билети с катарците ми грабнаха очите, но има ли някаква отстъпка в някой сайт, за да намалим цената? 

Budgetair.lv обикновено сваля най-много катарците.

 

А ако търсиш повече от 1 билет цената ще падне още.

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към коментар

Преди два месеца търсих упорито възможност за отстъпки на Qatar Airays и най-добрата беше през kayak.de , който после прехвърляше към други сайтове. За двупосочен билет максимума, който намерих беше 37 евро, имаше за много билети отстъпка 25 ... 30 евро. За два ... три билета цената пада още. Подобни цени излизаха и през южноамериканските версии на jetcost.

@Ники Петров ако желае да пусне питането си в темата " търся самолетен билет ... " - със сигурност ще получи добри идеи.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.