Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Днес kayak.de пренасочва към www.tripsta.de и сваля полети на Qatar Airays с 31 евро на двупосочен билет спрямо страницата им.

image.png.60a5e77f83d280879a49adb63e33adc3.png

image.png.c439200ea0dce801ede8cf56e63828b4.png

image.png.e78d23c6667c1a8e8f4f287041e9031d.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

urlaubspiraten.de, подържан от kayak.de пренасочва към de.travel2be.com и сваля 35 евро на полети на Qatar Airways спрямо страницата им.

 

image.png.c9a5bbe0f156cf41350bd2825237ff1a.png

urlaubspiraten.de, подържан от kayak.de пренасочва към www.flugladen.de и сваля 37 евро на полети на Qatar Airways спрямо страницата им.

 

image.png.e6924553402ca12a8647ef01b58e594c.png

image.png.9f629357df96f56d5f11471957b83a0e.png

 

Днес opodo.de сваля 9 -12 евро.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Vyara каза:

Фийдбек - През няколко часа успях да купя билети на Уиз през бразилския и чилийския джеткост с една и съща карта, един и същи полет.

И каква е разликата в цената смярмо тази на сайта на Wizz с WDC? 

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Аз вчера закупих билет от jetcost.cl -> edreams с Виза Електрон, цената в Уиз беше 20 лв, в джеткост го взех за ~6 лв, но за съжаление мина само веднъж.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Вчера си взех през колумбийския Jetcost билет на Ryan от Бергамо до Люксенбург за 1,8 евро,вместо 9,9.Виртуална нова карта ЦКБ и чуждо IP,сгрешена буква в името и неизползвани имейл,телефон и адрес.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към коментар

И минимално задължителните 2 лв.  такса за зареждането на нова виртуална карта,  просто за да сме точни. 

Имах доста странна случка с чилийския джеткост - от eDreams получих мейл със статус  Procesando,  а малко  след това нов мейл с  Reserva Cancelada.  Плащането обаче беше минало успешно. 

Между двата мейла от eDreams,  получих мейл от АК с потвърдена резервация,  PNR и всичко с полета беше наред,  но така и не получих потвърждение от eDreams. 

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Фичо Отговорили са вече, все пак и в моя случай - 9,39 евро (с намалението в момента) аз ги купих съответно за 6,22 ЛЕВА през бразилския и за 7,38 ЛЕВА през чилийския джеткост с Виза Електрон на ПИБ.

Редактирано от Vyara
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 23 минути , Izabela каза:

За да се  ползва намалението през бразилския и колумбийския Jetcost,  IP-то винаги ли трябва да не е българско?

 

Не, аз съм ползвала и други.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Izabela каза:

За да се  ползва намалението през бразилския и колумбийския Jetcost,  IP-то винаги ли трябва да не е българско?

 

Аз съм вземал от колумбийците вече три пъти с бг IP. Въпрос на късмет е дали ще успееш или не,а не от IP

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Izabela каза:

Благодаря! Опитвах се за един билет, но в последствие все ми дигаше цената и се отказах! 

Да не бъркаш с въвеждането на картата?Виж с коя карта ти намаля цената

Връзка към коментар

Кой сайт сваля цени на ryanair? Трябват ми 2 билета Тревизо-София за конкретна дата през есента, обаче цените вървят само нагоре /от около 40Е преди 2 месеца сега са по 66/.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Dreamm каза:

Кой сайт сваля цени на ryanair? Трябват ми 2 билета Тревизо-София за конкретна дата през есента, обаче цените вървят само нагоре /от около 40Е преди 2 месеца сега са по 66/.

Venice Treviso to Sofia, 10 Sep 2018, 1 adult
ryanair 66.26 EUR
колумбийски jetcost -> lastminute 187851 COP = ~54 EURO, Visa Electron
бразилски      jetcost -> edreams          226 R$     = ~51 EURO, Visa Debit

За два билета няма отстъпки. Може да пробваш да вземеш един от колумбийците и един от бразилците.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

преди 1 час, Dreamm каза:

Кой сайт сваля цени на ryanair? Трябват ми 2 билета Тревизо-София за конкретна дата през есента, обаче цените вървят само нагоре /от около 40Е преди 2 месеца сега са по 66/.

На 18.05.2018 г. в 16:29, Vyara каза:

Фийдбек - През няколко часа успях да купя билети на Уиз през бразилския и чилийския джеткост с една и съща карта, един и същи полет.

Venice Treviso to Sofia, 10 Sep 2018, 1 adult
ryanair 66.26 EUR

...
чилийски jetcost -> lastminute 40930 CLP = ~54 EURO, Visa Electron

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 37 минути , VladimirK каза:

Venice Treviso to Sofia, 10 Sep 2018, 1 adult
ryanair 66.26 EUR
колумбийски jetcost -> lastminute 187851 COP = ~54 EURO, Visa Electron
бразилски      jetcost -> edreams          226 R$     = ~51 EURO, Visa Debit

За два билета няма отстъпки. Може да пробваш да вземеш един от колумбийците и един от бразилците.

Това добри цени ли са?

Вече се чудя дали да не ги купя. Датата е 01.10. Отиването го взех директно от ryan преди около 2 месеца и беше 19.99Е. Тогава връщането беше 40Е. 

Не съм виждала до сега цените така стремглаво да се движат нагоре. 

Връзка към коментар

Няма как да се гарантира какво ще се случи, но октомври не е силен месец и би трябвало да паднат. Ако цените до Венеция са високи може да летите до Милано и после да вземете влак или рейс.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако полетът е за октомври - слаб сезон. Ако е и през делнични дни (вторник, сряда, четвъртъ) - слаби дни. Ако погледнеш националните празници в Италия и няма такива - пак късметът е с теб. Ако горните условия са изпълнени, аз твърдо бих чакал. Успех!

 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Дестинация - София - Бергамо.
Цена на сайта на Wizz -  18,79 лв на човек, с WDC. През бразилския jetcost взех едновременно билети за 1 възрастен и 1 дете за общо R$ 50,28 (11 евро). Плащане с реално неизползвана, но безуспешно пробвана преди време, виртуална Виза на ЦКБ. За 1 билет цената е R$ 14,07 (около 3,40 евро). Не съм сменяла IP, но по подразбиране съм с френско такова.

 
Търся същата дестинация и за края на август - на сайта на Wizz един билет е  170 лв, с клубна карта. В jetcost.бр - 38 евро.
Редактирано от pepi:)
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.