Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Днес през бразилския jetcost билет София Милано за 4'65€ с виза дебит . И през колумбийския last minute еднопосочен Милано -Опорто Мадрид 60'47€ с Тап . Картата беше виртуална виза

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Остана ми един билет Родос - Солун, който трябва да взема. Компанията е Aegean operated by Olympic Air. Както и да го въртя и да го пробвам, все ми дава, че картата е използвана. Пробвах и през бразилската верися с VISA DEBIT - виртуална револютка неизползвана и през португалската с MASTERCARD DEBIT, неизползвана.

Дали е само заради името, нещо да разпознава, защото сменям всичко друго? Доколкото знам на тази АК няма начин да правя промени после. Дали ако объркам една буква - от Nikola на Nicola, ще има после проблеми? Или някакъв друг трик за заобикаляне? 

Връзка към коментар

За една буква никъде не правят проблеми, или име и презиме вместо име и фамилия, такива неща въобще не е нужно да се обаждаш да коригират.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
34 minutes ago, stanimir said:

Някой правил ли е успешно плащане през My Holidays в южноафриканския jetcost  или в другите версии ? 

Вчера се пробвах и при плащането ми вдигна цената с близо 50 %. My Holidays сложиха такса резервация и естествено се отказах, тъй като цената надхвърли тази от официалния сайт на авиокомпанията.

Редактирано от Dango
Връзка към коментар
преди 7 часа, Pepi Popova каза:

Остана ми един билет Родос - Солун, който трябва да взема. Компанията е Aegean operated by Olympic Air. Както и да го въртя и да го пробвам, все ми дава, че картата е използвана. Пробвах и през бразилската верися с VISA DEBIT - виртуална револютка неизползвана и през португалската с MASTERCARD DEBIT, неизползвана.

Дали е само заради името, нещо да разпознава, защото сменям всичко друго? Доколкото знам на тази АК няма начин да правя промени после. Дали ако объркам една буква - от Nikola на Nicola, ще има после проблеми? Или някакъв друг трик за заобикаляне? 

rumbo.pt с МК кредит ;)

Връзка към коментар
преди 10 часа, Pepi Popova каза:

Остана ми един билет Родос - Солун, който трябва да взема. Компанията е Aegean operated by Olympic Air. Както и да го въртя и да го пробвам, все ми дава, че картата е използвана. Пробвах и през бразилската верися с VISA DEBIT - виртуална револютка неизползвана и през португалската с MASTERCARD DEBIT, неизползвана.

Дали е само заради името, нещо да разпознава, защото сменям всичко друго? Доколкото знам на тази АК няма начин да правя промени после. Дали ако объркам една буква - от Nikola на Nicola, ще има после проблеми? Или някакъв друг трик за заобикаляне? 

Щом тези карти са въведени в Edreams и не е минало плащане,най-вероятно заради използване на същия пътник през последните 3 месеца,няма повече да стане и след сгрешена буква.

Аз купих на Olympic Air сега с използвана преди повече от 3 месеца карта MASTERCARD DEBIT,но нарочно сгреших буква в името,защото съм го ползвал.Ако се обадя на компанията,ще ме таксуват 20 евро.Затова ще ида така,пък ако не ме пуснат ,ще се върна с автобус от Александруполис.:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Относно виртуалните карти, също да добавя, че не че работят с грешно име, а просто нямат име :) Това го разбрах тези дни като проучвах варианти за дебитна карта подарък. 

 

Цитат

Върху неперсонализираната Gift карта не е изписано името на картодържателя (ползвателя на картата), но това няма да Ви попречи да използвате картата за покупки при търговци, тъй като съгласно правилата на международните картови организации Visa International и MasterCard Worldwide, върху Gift картата не е задължително да е изписано името на клиента, а само да бъде обозначено, че това е Gift карта. Както персонализираната, така и неперсонализираната Gift карта се предлагат в луксозна подаръчна опаковка.

Предполагам, че виртуалките са един вид аналогични на неперсонализираните. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аржентиския Jetcost към LastMinute - желязна работа сваля с отстъпка полети на повечето авиокомпании и на Уиз и нито един проблем, потвърждават винаги веднага, рядко до 30мин. винаги.Плащане с Виза Електрон.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Vyara каза:

Получавали ли сте рефънд от оподо? Имат ли такса ако полета е канселиран от авиокомапнията?

На кой мейл пишете?

Получих два рифънда от еДриймс през уикенда, но те с Оподо са едно и също така или иначе.

Рифънда беше за два полета, които нямаше как да ползвам и се възползвах от промените в чекин политиката на Раян, та реално а/к ги канселира.

еДриймс възстановиха точната сума, която им бях платил без никакви удръжки.  

 

Искаха да им изпратя скрийншот на потвърждението от Раян, Кореспонденцията водих в Туитър и са сравнително бързи. 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 18 часа, vinidj каза:

Аржентиския Jetcost към LastMinute - желязна работа сваля с отстъпка полети на повечето авиокомпании и на Уиз и нито един проблем, потвърждават винаги веднага, рядко до 30мин. винаги.Плащане с Виза Електрон.

Една и съща карта минава ли повече от веднъж?

Връзка към коментар
преди 4 часа, yordanov каза:

Получих два рифънда от еДриймс през уикенда, но те с Оподо са едно и също така или иначе.

Рифънда беше за два полета, които нямаше как да ползвам и се възползвах от промените в чекин политиката на Раян, та реално а/к ги канселира.

еДриймс възстановиха точната сума, която им бях платил без никакви удръжки.  

 

Искаха да им изпратя скрийншот на потвърждението от Раян, Кореспонденцията водих в Туитър и са сравнително бързи. 

Благодаря ти, точно такъв е и моя случай (променената политика на Раян). Нямам Туитър и не успях да намеря мейл, на който да пиша. Дали има такъв въобще? Ако няма ще си направя Туитър.

Връзка към коментар
На 23.05.2018 г. в 23:45, ven62 каза:

@koliob

картите са VISA виртуални на ЦКБ.

Имам вече 9.

Всяка с по 1-2 лева остатък. Кога ли ще прескоча до някой клон на ЦКБ да ги закрия - т.е. да се "изгавря" с някоя клета служителка.

Днес закрих 4 карти,но в Easypay и има такса.В ЦКБ няма 🙂

 

  • Харесвам 2
  • Шок 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , Vyara каза:

Благодаря ти, точно такъв е и моя случай (променената политика на Раян). Нямам Туитър и не успях да намеря мейл, на който да пиша. Дали има такъв въобще? Ако няма ще си направя Туитър.

Късно, имаше няколко дни, в които да реагираш, в противен случай те броят за съгласна.

Връзка към коментар
преди 45 минути , Vyara каза:

Благодаря ти, точно такъв е и моя случай (променената политика на Раян). Нямам Туитър и не успях да намеря мейл, на който да пиша. Дали има такъв въобще? Ако няма ще си направя Туитър.

Мисля, че във Фейсбук също отговарят адекватно и навреме. 

 

Но Боби е прав за срока.  Предполагам, че си канселирала навреме и просто посредника трябва да ти върне парите. 

Връзка към коментар
На 24.05.2018 г. в 21:40, stanimir каза:

Някой правил ли е успешно плащане през My Holidays в южноафриканския jetcost  или в другите версии ? 

Да, аз съм го ползвал. Минава бързо и без допълнителни такси

Връзка към коментар
преди 44 минути , yordanov каза:

Мисля, че във Фейсбук също отговарят адекватно и навреме. 

 

Но Боби е прав за срока.  Предполагам, че си канселирала навреме и просто посредника трябва да ти върне парите. 

Срокът е 5 дни от получаването на мейл, така че за всеки е различен. В моя случай, точно така. Свързах се с Раян и получих мейл, че за направили рефънда. Трябва да си го получа от посредника. Ще пробвам във фейса. Благодаря.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Йосиф Милчов
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.