Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

На 24.05.2018 г. в 21:40, stanimir каза:

Някой правил ли е успешно плащане през My Holidays в южноафриканския jetcost  или в другите версии ? 

Днес платих с мастер кард дебит. Не мръдна цената, появи се малка разлика от първоначално обявената, но предполагам е такса при плащането има я и в официалния сайт на компанията - flyscoot

 

пп Божидар ме е изпреварил и при мен 10 евро. 

Редактирано от Kamen
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

 

А при Уиз сваля около 11лв на полет.Без да се сменя ip адреса.Има смисъл ако сте без дискаунт.Качва цената от първоначалната,но пак има отстъпка.Една и съща карта Мастер Дебит мина вече два пъти.Потвърждението идва почти веднага.

Благодаря,момчета🙂Затова има смисъл да се проверява често, myholidays съвем ги бяхме отписали.

 

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, Мари Николова каза:

 

А при Уиз сваля около 11лв на полет.Без да се сменя ip адреса.Има смисъл ако сте без дискаунт.Качва цената от първоначалната,но пак има отстъпка.Една и съща карта Мастер Дебит мина вече два пъти.Потвърждението идва почти веднага.

Благодаря,момчета🙂Затова има смисъл да се проверява често, myholidays съвем ги бяхме отписали.

 

Как ви се получава номерът? При мен при избиране на типа на картата (коя да е карта), цената се покачва с около 500 ZAR, което пише, че е agency fee и не виждам как да го разкарам...

Връзка към коментар
преди 9 часа, yordanov каза:

Как ви се получава номерът? При мен при избиране на типа на картата (коя да е карта), цената се покачва с около 500 ZAR, което пише, че е agency fee и не виждам как да го разкарам...

Пробвах през различни устройства и браузъри, навсякъде дава отстъпка.Тази такса при мен я начислява,ако директно вляза в мyholidays,но през jetcost.co.za докрая остава на 0.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , Мари Николова каза:

Пробвах през различни устройства и браузъри, навсякъде дава отстъпка.Тази такса при мен я начислява,ако директно вляза в мyholidays,но през jetcost.co.za докрая остава на 0.

Странно. При мен не се получава. Ето какво виждам за примерен полет София - Чампино на 23.06 с Раян. Минавам през jetcost.co.za, цената е 81 ZAR, но когато избера тип карта и веднага скача с 509 ZAR. mh.png.022f84b83b43d63f2c0f2fcebb1c8726.png

 

 

 

 

Редактирано от yordanov
Връзка към коментар
преди 46 минути , yordanov каза:

Странно. При мен не се получава. Ето какво виждам за примерен полет София - Чампино на 23.06 с Раян. Минавам през jetcost.co.za, цената е 81 ZAR, но когато избера тип карта и веднага скача с 509 ZAR. mh.png.022f84b83b43d63f2c0f2fcebb1c8726.png

 

 

 

 

Според мен има минимална сума за 0 zar такса. Билетът, който закупих го имаше преди на цена 199 zar и която и карта да пробвах слагаше такава такса. После стана 399zar и мастер кард мина без такса. 

Връзка към коментар
преди 28 минути , Мари Николова каза:

Пробвай през телефона.

Същата работа и през телефона. Пак добави 509 ZAR agency fee.

 

преди 18 минути , Kamen каза:

Според мен има минимална сума за 0 zar такса. Билетът, който закупих го имаше преди на цена 199 zar и която и карта да пробвах слагаше такава такса. После стана 399zar и мастер кард мина без такса. 

Пробвах и с билет, който беше 641 ZAR, но пак ми начисли 509 такса допълнителнo.

Нищо де, здраве да е.😉

Връзка към коментар
преди 6 минути , yordanov каза:

Пробвах и с билет, който беше 641 ZAR, но пак ми начисли 509 такса допълнителнo.

Нищо де, здраве да е.😉

Пробвах закупеният от мен билет и ми сложи такса сега. Явно не е активно сега 0 такса. 

Връзка към коментар

Сега пробвах на десктопа полет на Уиз и наистина начислява 500zar.Докато на телефона след като избера Master,цената не се променя.

преди 28 минути , Kamen каза:

Според мен има минимална сума за 0 zar такса. Билетът, който закупих го имаше преди на цена 199 zar и която и карта да пробвах слагаше такава такса. После стана 399zar и мастер кард мина без такса. 

Вчера купувах билети на Уиз от 34,99лв без тази такса.Освен да прави отстъпки в конкретни часове като индийците🙂

п.п след покупките се съсипват да ми спамят мейла.Пратиха ми код за 10$ ако резервираш директно през техния сайт.Ако на някой може да му свърши работа за редовна АК(при нискобюджетните нищо не намалява)

Use Promo Code
MH10USD
to save 10 USD when you directly book through myholidays.com

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 25 минути , Мари Николова каза:

yholidays.comСега пробвах на десктопа полет на Уиз и наистина начислява 500zar.Докато на телефона след като избера Master,цената не се променя

А като напишеш номера на картата не я ли променя?

Редактирано от Branko
Връзка към коментар

Какъв бе имейл адреса, който bravofly.com слагат като купиш билет от тях?

Искам да направя промяна в една , но не ми разрешават, защото казвам само @bravofly.com искат и първата дума.

Давайте , че е спешно.

Редактирано от vinidj
Връзка към коментар
преди 13 минути , vinidj каза:

Какъв бе имейл адреса, който bravofly.com слагат като купиш билет от тях?

Искам да направя промяна в една , но не ми разрешават, защото казвам само @bravofly.com искат и първата дума.

Давайте , че е спешно.

Трябва да е в твоята електронна поща, в потвърждението.

Връзка към коментар
преди 4 минути , Таньо каза:

Трябва да е в твоята електронна поща, в потвърждението.

За Райънеър идва, но за УизЕър слагат техен и не го пише...booking@bravofly.com е намерих го след кратко търсене тук във форума 🙂

Гугъл нищо не знае 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 23.05.2018 г. в 23:45, ven62 каза:

200% - ДА.

Не само сега, и преди това съм го пробвал.

Мисля, че @koliob първи беше писал за това или поне аз от негов пост разбрах.

Все пак да кажа отново:

за jetcost.com.co->edreams  става въпрос, а картите са VISA виртуални на ЦКБ.

Имам вече 9.

Всяка с по 1-2 лева остатък. Кога ли ще прескоча до някой клон на ЦКБ да ги закрия - т.е. да се "изгавря" с някоя клета служителка.

По същата схема с виртуалните карти вземам нова от АйКард Виза за 1Евро и минават нещата с - даже не искат и име'Бразилския Jetcost към  ЕДриймса.

Само ме е страх да не си прецакам името с вече минал 3 месеен срок да не разпознаят нещо друго и само нови вадя от там 🙂

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 29.05.2018 г. в 6:58, yordanov каза:

Получих два рифънда от еДриймс през уикенда, но те с Оподо са едно и също така или иначе.

Рифънда беше за два полета, които нямаше как да ползвам и се възползвах от промените в чекин политиката на Раян, та реално а/к ги канселира.

еДриймс възстановиха точната сума, която им бях платил без никакви удръжки.  

 

Искаха да им изпратя скрийншот на потвърждението от Раян, Кореспонденцията водих в Туитър и са сравнително бързи. 

  Аз нещо съм изостанал с информацията. Как става това " и се възползвах от промените в чекин политиката на Раян", че мам един полет, която няма да мога да осъществя...

Връзка към коментар
преди 10 минути , Фичо каза:

  Аз нещо съм изостанал с информацията. Как става това " и се възползвах от промените в чекин политиката на Раян", че мам един полет, която няма да мога да осъществя...

От 13 юни чекина ще е възможен 48 часа преди полет. Разпратиха мейли около средата на май, за да уведомят за промяната и дадоха 5 дни от получаването на мейла, ако някой не е съгласен с това ново условие, да канселира съответната резервация с право на рифънд.

По принцип тези уведомителни мейли ги разпратиха по отделно за всяка резервация и на различни дати, така че, провери си пощата, с която си направил букинга и виж дали все още можеш да се възползваш.

Самата канселация и изикването на рифънд става по чат.

Редактирано от yordanov
Връзка към коментар

Здравейте

Искам да купя конкретни билети / Париж - Бургас / директен полет /30юни

Най - добрата цена намирам в jetcost.com.co като ме препраща към edreams.com - 641,72лв/ за два билета

                           само за сравнение в   ar.jetcost.com   билетите са 754,77 лв, а в рдугите търсачки и повече

 

Но след въвеждането на данните от картата, сайта забива , не отхвърля плащането, но не го и завършва

Имате ли представа какъв е проблема?

 

 

1.png

Връзка към коментар

През бразилския jetcost цената е 687.50 лв за двама, че и с включен багаж 20 кг. Плащане с Visa debit.

 

И аз така чаках, чаках и нищо не стана накрая.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.