Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 19 часа, stanimir каза:

Ирландското Opodo разпознава Revolut MC Debit като Mastercard Credit и дава съответните отстъпки. 

Jetcost.ie-Opodo взех билет на Ryan за 2.99 евро,вместо 12,99 с Revolut MasterCard.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, Branko каза:

През jetcost.com.au/bravofly дава отстъпка с карта Visa Dankort интересното е,че Visa  Револют се разпознава,като такава

Благодаря! Платих с виртуална Visa Revolut билет от Ryanair-14 евро отстъпка. Картата мина и втори път.

Редактирано от Ledda
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 3 часа, Branko каза:

През jetcost.com.au/bravofly дава отстъпка с карта Visa Dankort интересното е,че Visa  Револют се разпознава,като такава

да допълня,че за сега няма ограничение за покупка с една и съща карта

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Преди малко закупих 2 билета на райън през jetcost.ie -> Opodo за 5€ двата, като в сайта са общо 20€. Платих с Mastercard Debit (разпозната като Mastercard Credit) на Тексим Банк.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 6 часа, Branko каза:

През jetcost.com.au/bravofly дава отстъпка с карта Visa Dankort интересното е,че Visa  Револют се разпознава,като такава

Уви, моята не я разпозна като такава, казва че е Виза Дебит и цената скочи тройно

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
В момента, bad kid каза:

Еми нямам късмет, да не би да има значение кога е издадена, моята е от скоро

Едва ли - тази, която ползвах днес я направих няколко минути преди първата покупка.

Връзка към коментар

 jetcost.ie -> Opodo това за коя дестинация понеже на мен не ми дава ниск ацена през оподо ами някакви други явно зависи от дестинацията

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 минута , Ivko каза:

 jetcost.ie -> Opodo това за коя дестинация понеже на мен не ми дава ниск ацена през оподо ами някакви други явно зависи от дестинацията

При мен до Атина ми дава ниски цени.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Успях да си купя билета, който исках с Мастеркард Кредит през jetcost.ie на цена малко под тази с Уиз Дискаунт, в другата посока обаче се качи цената доста, а на сайта не е мръднала

ъпдейт

купих и другия билет през бразилците за 11 лв 0(19,99  на сайта на Уиз с Дискаунт) с Револют

 

 

Редактирано от bad kid
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

През оподо ми адва някаква тъпотия да ми пратят смс с потвърждението за полета и не мога да го премехна.... Много дразнещо. И един път като проверя и на второто влизане сайта вече ми качва цената.

Редактирано от randi
Връзка към коментар

Следобяд взех един билет София-Берлин през jetcost.com.au/bravofly, с 15 евро по-малко от колкото е на раян в сайта, без да искам взех и застраховка 🙂 и стана колкото си е на раян на сайта. Дойде потвърждение и всичко е ок. Взех обаче и втори ( вече без застраховка), за който си дръпна парите и имам мейл, че не е потвърден. Дали да им пиша или да изчакам? Принципно нямам зор, защото са за средата на октомври.

Връзка към коментар

И аз се вкарах във филма. През телефона си взех един билет. Докато се въртеше да зареди последната страница, след клик върху "pay", ми изписа, че се е загубила връзката и да опитам пак. Проверих си мейла и имам потвърждение от Оподо, и потвърждение от Ryanair. Блокирана ми е и сумата от картата.... Дайте акъл какво да правя, че трябва да взимам и други отсечки.

Връзка към коментар

Щом имаш потвърждение всичко е наред.  Имаш  PNR нали ?  Добави си резервацията в профила в Ryanair. 

 

 

P. S. ar.jetcost.com>Lastminute  дава само 7€ отстъпка  (c Visa Electron)  за полети на Ryanair, но и тук картата може да се ползва многократно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.