Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Да,но ние ще купим сега всички билети и евентуално за 2016 ще я ползваме 1-2 ,ако излезе нещо хубаво като оферта а през другото време няма какво да я правим.Именно за това не мога да ги навия.

Аз даже мисля експресна за 24 часа да поръчам,защото за 25 евро с Alitalia до Рим и то двупосочно си е супер.

Връзка към коментар

Да,но ние ще купим сега всички билети и евентуално за 2016 ще я ползваме 1-2 ,ако излезе нещо хубаво като оферта а през другото време няма какво да я правим.Именно за това не мога да ги навия.

Аз даже мисля експресна за 24 часа да поръчам,защото за 25 евро с Alitalia до Рим и то двупосочно си е супер.

Кога има с Алиталия 50 евро двупосочен до Рим ? 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Една малка промяна в схемата дава още по-голяма отстъпка. www.kayak.pt --> edreams.pt. Плащане с дайнерс. Не съм тествал с достатъчно примери, но с Уиз работи. На сайта  на Уиз цена  140лв. jetcost.pt --> edreams.pt 42eur.  www.kayak.pt --> edreams.pt 35eur. Това за хората с работещи все още карти :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Да,но ние ще купим сега всички билети и евентуално за 2016 ще я ползваме 1-2 ,ако излезе нещо хубаво като оферта а през другото време няма какво да я правим.Именно за това не мога да ги навия.Аз даже мисля експресна за 24 часа да поръчам,защото за 25 евро с Alitalia до Рим и то двупосочно си е супер.

Кажи през коя система излиза двупосочен с италианците за 25 евро?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако не виждате отстъпка за даден полет през jetcost.pt->edreams.pt (примерно уиз), потърсете за друг, които да изкара най-евтина цена с edreams, отворете го, кликнете на картинката на edreams горе ляво и потърсете този, който ви интересува.

 

Така виждам цени София - Дубай - София, през Септември, от 45 евро.

Припомням, че това все още работи, на такива цени ..

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да , напълно безплатно е.

Супер! :rolleyes:

Кажи през коя система излиза двупосочен с италианците за 25 евро?

През jetcost.pt->edreams.pt,но тръгване от Букурещ.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

edreams са ги обявили публично, другите може и да ги имат, но не ги афишират

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар

Здравейте,насочил съм се за билети София-Неапол за 07.10-11.10 на страницата на Уиз ми ги дава за 120лв двупосочно,опитвам се да ги докарам с карта маестро на по ниска цена през тия сайтове но нещо не намирам.

Връзка към коментар

Разгледай назад в темата последните успешни попадения с маестро и ги проиграй. Напоследък са все по-редки.

Видях 55 евро директно в rumbo.ES

В момента Виза Ентропей играе сериозно - може да си изкараш такава онлайн.

Става веднага, но се зарежда с 5% такса. Пак ще е по-евтино, защото с нея са около 45 евро.

Някой писа за нея наскоро.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На мен rumbo.es ми даде отстъпката с маестро за билети до Дубай и обратно от 488 на 427. А за Ентропей потвърждавам че работи и се прави за минути.  Това проверено преди минути.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В холандската версия на edreams има отстъпка 10-11 евро за еднопосочни билети при плащане с MasterCard Debit.

 

http://nl.edreams.com/vluchten/

 

Добро попадение, на мен ми дава 15е на еднопосочен с Virgin Australia. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Новата схема: при директно търсене във viajar.com излизат отстъпки до €45 на двупосочен билет и €22 на еднопосочен. Работи най-добре за традиционни авиокомпании (конкретно полети на Bulgaria Air ги смъква доста), на лоукостите не дава много отстъпки. Премахнали са и абсурдната такса "обслужване", която начисляваха доскоро. Плащането е с Maestro.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 14
Връзка към коментар
Георги Матеев

..а за Виаджар има и купони с отстъпка .. ;)

 

В чест на истината вече няма - премахнали са полето за купони изцяло. Но така или иначе отстъпките са много добри. Току-що ми показа един полет с 45€ отстъпка и би цената на португалския edreams (и през jetcost и през kayak).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.