Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

С една  и съща карта виза кредит - две поредни плащания в ирландския джеткост- единият път даде най-добра цена в оподо -14, а после в едриймс, пак същото -14 евро разлика от цената в райън.

Редактирано от Тони
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 18 часа, Ivko каза:

 jetcost.ie -> Opodo това за коя дестинация понеже на мен не ми дава ниск ацена през оподо ами някакви други явно зависи от дестинацията

Бургас- Братислава  на Райън беше моето

Връзка към коментар

jetcost.ie --> opodo ми даде намаление от 15 за двупосочен билет на AirMalta. За еднопосочен цените бяха по-високи. Платих два пъти с револютска мастъркард. Мина без проблем.

При opodo по подразбиране се избира standart plan, а не basic, което увеличава цената с 4 евро. Начинът да се откажете от този план е просто да цъкнете върху бутона added. Атоматично ще се промени на + add. Доста време загубих докато стигна до това просветление 🙂 Мислих, че някъде съм тикнала за застраховка или смс и поне 5 пъти минах през резервацията.

Редактирано от Алекс
  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

Jetcost.com.co показва цена през eDreams 515.665 COP, а като се цъкне eDreams, цената е COP$ 515.630 🙂

С българско IP. Досега не ми се беше случвало eDreams да "извади" по- ниска цена. Разликата е минимална, но обикновено все беше в посока цената нагоре. Това е цена за 1 възрастен + дете.

За 1 възрастен цената през eDreams е COP$ 329.520, а през lastminute е COP$ 300.047,69.

 

 

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Полетите с малките самолетчета на SkyExpress между гръцките острови идват с 40% намаление през ar.jetcost.com-LastMinute - Visa Electron многократно.

За 15.06 Ираклио-Атина е 70Евро - спада го на 40Евро!

В някои търсачки не излизат, но в Гугъл ги има без цена.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Доколкото знам дебитната Maestro след изтичане на срока и подновяване става MasterCard. Въпреки това, като си вляза в пасивното банкиране, картата без да е подновена, вече е с логото на MasterCard. Онзи ден пробно изписах номера и в един от jetcost-овете, където имаше отстъпка с MasterCard, за да видя дали я разпознава като такава. Излезе надпис, че картата е непозната. Някой с Maestro да сподели опит?

Връзка към коментар

От доста време Maestro се вижда  в пасивното банкиране под логото на MasterCard (може би има връзка c това, че Maestro e бранд на   Mastercard) ,  но не се разпознава като MasterCard. 

Моята е на ПИБ.

 

Все още  тук-там се появяват отстъпки с  Maestro и там си минава като Maestro. Последно гледах промо в atrapalo.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , stanimir каза:

Все още  тук-там се появяват отстъпки с  Maestro и там си минава като Maestro. Последно гледах промо в atrapalo.

Специално за atrapalo струва ми се бяхме коментирали преди доста време, че минава само Маестро, издадено от испанска банка. 

Edit: Намерих - ето тук сме коментирали

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 7 минути , stanimir каза:

От доста време Maestro се вижда  в пасивното банкиране под логото на MasterCard (може би има връзка c това, че Maestro e бранд на   Mastercard) ,  но не се разпознава като MasterCard. 

Моята е на ПИБ.

 

Все още  тук-там се появяват отстъпки с  Maestro и там си минава като Maestro. Последно гледах промо в atrapalo.

Бях се амбицирал преди време да купя билет от там, защото многократно е писано тук , че не минава плащане.

Опитах всичко, което зная но не се получи.

Ти успя ли да платиш.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не съм пробвал,  защото не ме устройваше.  Плащал съм полет с Visa Credit и веднага получих потвърждение от авиокомпанията с PNR. От atrapalo обаче ми пратиха мейл,  че полета ми е резервиран,  но има проблем с усвояването на сумата от картата.  

Попитах какъв е проблема и след няколко часа получих нов мейл,  че вече всичко е ОК и плащането е успешно. 

 

Не знам какви ги вършат там,  може и с Maestro - то да са така  🙂

 

П. С.  Прегледах темата бях я забравил ,  явно с Maestro случаят е друг.  Като при ония шмекери от Travegenio и Travel2be. 

В случая отстъпката беше 32 € за полет на Qatar. 

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искам да ви споделя още един вариант за купуване на евтини билети от нискотарифните авиокомпании, който работи от известно време. Директно се купуват през  edreams.com.ar, а плащането става с VISA ENTROPAY. Намалението за билети на Ryanair и Wizzair e EUR 10-15 в зависимост от първоначалната цена и авиокомпанията. При мен работи през английско IP (купил съм реално 1 билет, а през други IP адреси не съм пробвал). Не знам дали има ограничения за ползването на една карта.

Поне при мен така работи на Internet Explorer. За да го подкарам на Chrome стана по схемата ar.jetcost.com -> edreams.com.ar. Особеното в случая е, че евтините билети не могат да се купят след кликване на някой от резултатите на търсачката ar.jetcost.com, а трябва да е сложена чавка на "Comparar con   eDreams" и тогава се отварят в нова страница в браузера (вж. скрийншота долу):

 

Ar0.png.7101c7efbaed384dbcdcecbe13977202.png

 

В новата страница, където отваря edreams.com.ar всичко е както обикновено.

 

Ar2.png.352bdf8d0c851a5a1f39669c4f996a69.png

 

Ar1.png.63d100323c63d3103e7b33a4012fb0a2.png

 

За сравнение - ето текущата цена на билет за същия полет на сайта на Ryanair:

 

Ar3.png.1b0860719dde74d1735a97aac58e0caf.png

 

 

  • Харесвам 8
  • Браво 5
Връзка към коментар
Георги Матеев

www.budgetair.lv продължава да е един от рекордьорите по сваляне на цена на Qatar Airways.

 

Вчера ми продаде техен полет с колосалната €74 отстъпка спрямо сайта на катарците. Плащане с Maestro.

 

Кой търси катарски билети да го има предвид и да проверява и там.

 

 

  • Харесвам 15
  • Шок 1
  • Браво 7
Връзка към коментар
преди 29 минути , Георги Матеев каза:

www.budgetair.lv продължава да е един от рекордьорите по сваляне на цена на Qatar Airways.

 

Вчера ми продаде техен полет с колосалната €74 отстъпка спрямо сайта на катарците. Плащане с Maestro.

 

Кой търси катарски билети да го има предвид и да проверява и там.

 

Да се има предвид и че не работи винаги и за всички дестинации толкова добре - аз също сравних и даде около 20 евро на билет разлика с катарците.

Имаш късмет 🙂

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Боби каза:

Да се има предвид и че не работи винаги и за всички дестинации толкова добре - аз също сравних и даде около 20 евро на билет разлика с катарците.

Имаш късмет 🙂

Аз пробвах София - Windhoek за догодина за едни и същи дати. www.budgetair.lv даде 1508€ за двама (около 2950 лв), сайтът на катарците даде 3150 лв, така че разликата е 100+€ 🙂

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 21 минути , Боби каза:

Да се има предвид и че не работи винаги и за всички дестинации толкова добре - аз също сравних и даде около 20 евро на билет разлика с катарците.

Имаш късмет 🙂

Ако 4 часа ровичкане и сравняване на десетки сайтове е късмет - ОК, късмет е 🙂

Идеята е, че често латвийският budgetair ми е вадил най-ниски цени за катарците. Споделям го изрично защото оставам с впечатление, че budgetair незаслужено се подценява и пренебрегва на фона на другите сайтове.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Ако 4 часа ровичкане и сравняване на десетки сайтове е късмет - ОК, късмет е

 

Под 20 евро на час, направо не си струва 😆

Ок, упорит късметлия! 😜

Връзка към коментар
преди 1 минута , Боби каза:

Под 20 евро на час, направо не си струва 😆


😜

Да не забравяме удовлетворението, че си открил най-изгодната оферта - безценно! 😁

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Фичо каза:

Да не забравяме удовлетворението, че си открил най-изгодната оферта - безценно! 😁

И ако пък @ven62 преди това се е "прецакал" и е купил билетите по-скъпо, победата ти става два пъти по-сладка! 😄

Редактирано от chandni
  • Шок 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 4 минути , Боби каза:

Под 20 евро на час, направо не си струва 😆
😜

 

Пак е в пъти по-добре отколкото минималното почасово заплащане в страната 😁

 

преди 2 минути , Фичо каза:

Да не забравяме удовлетворението, че си открил най-изгодната оферта - безценно! 😁

 

И другото удоволствие - споделянето на информацията с форума 🙂

 

преди 1 минута , chandni каза:

И ако пък @ven62 преди това се е "прецакал" и е купил билетите по-скъпо, победата ти става два пъти по-сладка! 😄

 

Е тук съвсем ме мотивира! 😂

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 21 минути , Георги Матеев каза:

..

преди 23 минути , chandni каза:

ако пък @ven62 преди това се е "прецакал" и е купил билетите по-скъпо, победата ти става два пъти по-сладка! 😄

Е тук съвсем ме мотивира! 😂 

 

Човек трябва да мисли позитивно. Вече съм, един вид вдъхновител, (муза) на @Георги Матеев. 😀Това не се постига лесно. 😁

 

-----------

Мале-е-е, кво написах. 😀Това в скобите май трябва да го махна. 😉 Нищо, поне ще сме в един "кюп" с Георги Матеев. 😀

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.