Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 25 минути , ven62 каза:

 

Човек трябва да мисли позитивно. Вече съм, един вид вдъхновител, (муза) на @Георги Матеев. 😀Това не се постига лесно. 😁

 

-----------

Мале-е-е, кво написах. 😀Това в скобите май трябва да го махна. 😉 Нищо, поне ще сме в един "кюп" с Георги Матеев. 😀

Не си муза, а си муз.:))))))))

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

www.budgetair.lv продължава да е един от рекордьорите по сваляне на цена на Qatar Airways.

 

 

 Проверих сега София-Бали за февруари месец през сайта ми ги дава за 680 евро, а през катарците за 730, като при повече игра може и по-голяма разлика да има.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
Мирослав Василев

Днес сутринта закупих билет от lastminute, но все още не съм получил PNR от авиокомпанията, това забавяне нормално ли е или да се опитам да се свържа с тях?

Връзка към коментар
27 minutes ago, vinidj said:

Винаги.

Т.е. отиване и връщане могат да се купят поотделно с една и съща карта?

Че съм на крачка от купуване, а имам само една Visa Electron.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , aleksandrina каза:

Т.е. отиване и връщане могат да се купят поотделно с една и съща карта?

Че съм на крачка от купуване, а имам само една Visa Electron.

На този сайт в момента няма ограничения за броя закупени билети с една карта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Мари Николова каза:

A с какво IP?

С UK IP дава отстъпките, вероятно става и с други. Това всъшност е испанския Lastminute, който иначе дава намаления с измислената карта VIABUY, но явно имат някаква грешка при пренасочването от латино сайтовете и VIABUY изчезва от менюто и дава с ELECTRON (преди пренасочваше към MASTERCARD DEBIT). Явно затова няма ограничения. Не са го оправили вече 7-8 месеца.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Ivko каза:

Аз също гледам от бг IP полет барселона-валенсия на вуелинг ми го намаля от 27 на 21 евро

Ако до плащането не ти увеличи цената е ок, но поне при мен този сайт дава ниските цени с BG IP само в търсенето и после ги увеличава..

Връзка към коментар

jetcost.pt>edreams с IP USA намали с 12е билет  oт ryanair. Плащането мина с mastercard. Картата ми е дебитна на уникредит, разпозна я като мастеркард кредитна. Не знам дали минава втори път.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
преди 28 минути , Ledda каза:

jetcost.pt>edreams с IP USA намали с 12е билет  oт ryanair. Плащането мина с mastercard. Картата ми е дебитна на уникредит, разпозна я като мастеркард кредитна. Не знам дали минава втори път.

И аз купих по тази схема Пловдив Шарлероа за 2.99 евро,при нормална 12.99 с Ryan.Снощи не мина чисто нова виртуална ЦКБ карта през бразилския ,сигурно защото бях логнат в Edreams и ме помни от друг път.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 45 минути , Ledda каза:

jetcost.pt>edreams с IP USA намали с 12е билет  oт ryanair. Плащането мина с mastercard. Картата ми е дебитна на уникредит, разпозна я като мастеркард кредитна. Не знам дали минава втори път.

МК на Револют също я разпознава за кредитна, 12 евро отстъпка и при мен.

Връзка към коментар
преди 15 минути , dimitrov6 каза:

И аз купих по тази схема Пловдив Шарлероа за 2.99 евро,при нормална 12.99 с Ryan.Снощи не мина чисто нова виртуална ЦКБ карта през бразилския ,сигурно защото бях логнат в Edreams и ме помни от друг път.

При мен пък друго се получава с бразилския, няколко пъти не вади оферти от едриймс и цените са високи, оправя се с проба по-късно...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Това го бяхме говорили,че на Уиз няма сметка да се търсят билети през тези сайтове освен ако си без дискаунт,че с дискаунт отсъпката е повече от колкото ти дават,но като цяло цените,които дават тия сайтове са по-високи не знам защо.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Вътрешните на Уиз нямат дискаунт така или иначе.

2 minutes ago, macf1an said:

Българските полети си имат отделна тема:

Наблегнах на плащането с карта, което не е еднократно, както обикновено.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 14 минути , Ivko каза:

Това го бяхме говорили,че на Уиз няма сметка да се търсят билети през тези сайтове освен ако си без дискаунт,че с дискаунт отсъпката е повече от колкото ти дават,но като цяло цените,които дават тия сайтове са по-високи не знам защо.

 

Как ще няма отстъпки  😁

На 4.06.2018 г. в 14:24, Георги Матеев каза:

междувременно губиш (примерно) 20 лв, тъй като е трябвало да вземеш билетите от wizzair.com, а не от сайтовете с отстъпки.

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.