Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 3 часа, Ledda каза:

jetcost.pt>edreams с IP USA намали с 12е билет  oт ryanair. Плащането мина с mastercard. Картата ми е дебитна на уникредит, разпозна я като мастеркард кредитна. Не знам дали минава втори път.

Виртуална МК на ДСК мина за кредитна също. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 minute ago, lesy said:

Опитвам се да взема билет за 19 евро от opodo. Обаче като дам потвърди става 27. Дори не ми е искало карта още. Къде бъркам? 

Малко повече подробности?

Връзка към коментар
преди 16 минути , lesy каза:

Опитвам се да взема билет за 19 евро от opodo. Обаче като дам потвърди става 27. Дори не ми е искало карта още. Къде бъркам?

Разгледай да не ти начислява автоматично застраховки, пакети за отмяна и т.н

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

rumbo.es ми сваля за полети на Раен 10-15 евро със viabuy mastercard

софия-рим от 28 евро на 14 евро

 

Вече за жалост ги няма тези отсъпки с Маестро, която си извадих специално заради този сайт 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , bad kid каза:

jetcost.pt>edreams - тази схема дали ще мине 2 пъти, някой пробва ли?

edreams / opodo по правило не минава втори път, с редки изключения, независимо през jetcost или не

Връзка към коментар

За статистиката - вчера взехме 3 билета на цена 45 евро, вместо за 58 евро от сайта на Райън, по схема jetcost.pt>edreams с IP USA и кредитна карта Мастъркард.

Днес - 1 нов билет за същия полет, цена 46,5 евро, вместо за 58 евро , през аржентинския jetcost, с руско ИП и после през lasminute, с дебитна карта Виза електрон

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към коментар

Би трябвало да пише под цената, преди малко взех билет по схемата с американско айпи с Мастъркард и пишеше, че може веднъж на 3 месеца

естествено пробвах все пак още 2 пъти, но не стана

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, antea каза:

при jetcost-edreams, когато отстъпката излиза с Visa Credit  - еднократно ли може да се ползва картата или позволява повече покупки?

Много зависи, но често се случва, когато излиза намаление с VISA CREDIT да е неограничено ползването на една и съща карта. В тези случаи или променят нещо по софтуера, който проверява, или този софтуер временно не работи по други причини. Но това са временни състояния. По-рядко нарочно е сложено намаление с такава карта и тогава може веднъж на 3 месеца.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ирландският jetcost.ie -> Edreams продължава да дава прекрасни цени за полети на Ryanair.

 

Току-що взех еднопосочен билет за €14, който на ryanair.com се продава за €32. Отстъпката беше €18, а плащането с обикновена Visa credit.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
преди 32 минути , Георги Матеев каза:

Ирландският jetcost.ie -> Edreams продължава да дава прекрасни цени за полети на Ryanair.

 Да на мен билет от 25 евро в сайта ми го дава за 8 евро, но зависи от дестинацията не за всички дава такова намаление. А плащането дали минава само веднъж?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

17 € отстъпка и при мен с Visa Credit. 

За съжаление не ми трябва друг полет и няма да пробвам дали минава повече от един път. 

 

П. П.  Най-голямата отстъпка,  която съм имал за полет на Ryanair e  23 € с  Visa Debit  през някой от южноамериканските jetcost -  май беше колумбийският. 

От 38 €  в сайта на Ryan при  jetcost излезе 15€. 

 

Каква най-голяма отстъпка сте виждали за  low-cost полети ? 

15 € off май вече е стандартно,  всичко нагоре ми изглежда много добра сделка. 

 

Връзка към коментар
преди 10 часа, Георги Матеев каза:

Ирландският jetcost.ie -> Edreams продължава да дава прекрасни цени за полети на Ryanair.

 

Току-що взех еднопосочен билет за €14, който на ryanair.com се продава за €32. Отстъпката беше €18, а плащането с обикновена Visa credit.

Leupay Visa-та тук ми я позна като Виза Кредит.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 48 минути , stanimir каза:

 

Каква най-голяма отстъпка сте виждали за  low-cost полети ? 

15 € off май вече е стандартно,  всичко нагоре ми изглежда много добра сделка. 

 

В момента:

Септември, Амстердам - София, Transavia, Цена на сайта на ажиокомпанията - 34 евро

jetcost.ie -> edreams…   с VISA credit - 15  евро

т.е. с 19 евро по-малко.

Същото е и при София - Амстердам

от 73 евро на 54

т.е. пак 19 евро надолу.

 

Не винаги излизат тези цени. Пробвах с IE, Chrome и след 2-3 опита се получи това намаление.

IP - Италия

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Таньо каза:

Някой успявал ли е да ползва дебитна карта VISA Classic в сайтовете за отстъпки? Този тип карти започват с първи четири цифри 4228.

Аз да с ВИЗА КЛАСИК Кредитна, но има и ВИЗА Класик Дебитна.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Според Вас това включва ли чекиран багаж?  :

image.png.3861c32a8587e517834be68224e38948.png

 

никъде не пише за добавяне на багаж, затова според мен е включен

 

 

а по-надолу е това :

image.png.cf060f19ee75869c78317987ff08d133.png

 

Това го разбирам че ако искам да ми придвижат те багажа до крайната дестинация да си платя 18 п., така ли е? Иначе при прекачването аз си вземам багажа и пак го чекирам.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.