Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Според мен тези сайтове дават винаги най-ниската категория цени за дадена компания. Аз си проверявам в сайта на компанията, какво включва тази категория. Така примерно на България Ер, като вземах билети ми дава цена за най-евтината им т.с. само с ръчен.

Връзка към коментар

Тези 211 GBP на човек ли са? (Разбрах, че не са.)

С Ryanair има директен Букурещ - Мадрид за 192.77€, а с багажа става 218€.

За багажа- по- скоро обслужване при закъснения, забавяне и т.н. А не придвижване на самия багаж. Отделно не пише този полет да е с багаж.

Пак edit:

First name(s)      Surname      Age group    Title   Checked baggage allowance/Other
Fjgbhfjgb Fjgfhd         Adult      Mr         1 baggage allowed max 23 kg.
Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар

И аз не виждам да пише че цената е с багаж, но пък и никъде няма да платя чекиран багаж, затова се чудя. Директните са много скъпи, затова гледам с прекачване. Трябват ми два билета, като единия само ще е с багаж. 211 паунда е за двата билета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Такааа- през схемата jetcost.com.co -> lastminute има един надпис:

OTP - MAD, Blue Air - Alitalia
La tarifa seleccionada no incluye equipaje facturado. Haz clic aquí para más información. , което значи, че багаж няма. Това е хубаво някак да се уточни.
Иначе цена за 2-ма излиза около 201 GBP.
Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Аржентинският jetcost ми пусна отстъпка €15 за полети на Ryan и €6 за полети на Wizz. Справи се по-добре от чилийския си събрат.

 

Плащане с Visa Electron на lastminute.es.

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@stani.m, а през аржентинския ar.jetcost.com -> lastminute цената пада до 187 GBP. Пак за двама, пак без багаж и същите АК.

Плащане с VISA Electron.

Благодарение на @Георги Матеев метнах едно 👁️ и там.

Връзка към коментар
Георги Матеев
преди 36 минути , ven62 каза:

Някой да знае дали схемата jetcost.pt->edreams … е "злопаметна"?

 

Нещо ми се върти в главата, че една карта (Mastercard) можеше да се преизползва многократно.

 

Злопаметна е... като всеки Edreams по принцип 🙂

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Докладвам:

 

Дата: Края на септември 2018

1. 

София-Амстердам 73 евро   (цената е от сайта на Transavia.com)
Отстъпка: 21 евро   
Портал и  Уебсайт   jetcost.ie-edreams   с американско IP
Авиокомпания: Transavia
Банкова карта: VISA кредитна на ДСК
Особености:
При последващ опит за втори билет (за жена ми) карта VISA на FI Bank - не мина (дали не е от тъпото им 3D)

 

2. 

Амстердам-София  42 евро   (цената е от сайта на Transavia.com)
Отстъпка: 12 евро   
Портал и  Уебсайт   jetcost.pt-edreams  с английско IP    
Авиокомпания: Transavia
Банкова карта: Revolut Mastercard

Особености: Тази карта е дебитна (нали),  a edreams я разпозна като кредитна (за което беше намалението). По същия начин се разпознават и дебитните Mastercard на ЦКБ

 

Сега трябва да взема още един комплект билети (за жена ми). Иначе и тези горят.😀

Идеи?, pls.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не разбрах кои са ти точните дати, но защо не пробваш jetcost.co.za -> za.edreams.com? С английско IP намалява около EUR 16 при плащане с Maestro.

image.png.c817ac57e4f3b94e4c6f99e04c8550b6.png

Ако датата за връщане ти е 24.09.2018 г. - отстъпката е около EUR 20.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 28 минути , koliob каза:

Не разбрах кои са ти точните дати, но защо не пробваш jetcost.co.za -> za.edreams.com? С английско IP намалява около EUR 16 при плащане с Maestro.

image.png.c817ac57e4f3b94e4c6f99e04c8550b6.png

Ако датата за връщане ти е 24.09.2018 г. - отстъпката е около EUR 20.

10x, @koliob, имам една изоставена в къщи маестро. Мислех да я закривам. Добре че не го направих. Ще пробвам. На мен ми даде 16 евро отстъпка.

 

преди 22 минути , aleksandrina каза:

Само 17-ти септември излиза на тази цена- 73€. А сега вече е 83€. Дай точни дати. През аржентинския jetcost -> lastminute намалява и плащането е многократно с VISA Electron.

Мерси @aleksandrina

Нямам Visa Electron.

Сега ще анкетирам колегите … в краен случай след 2-3 дни може и да "глобя" някой. 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз да ви кажа за моята Visa Electron- трябваше да ми преиздадат VISA Vpay малко по- рано от срока (че ми я счупиха в един магазин) и понеже са имали пластики на Electron, са ми я направили такава. Иначе си е дебитна. На нея името ми е объркано (разменили са 2 букви) и ми преиздадоха Vpay отново. Но пък тази я оставих и си е валидна. Сега имам 2 карти към една сметка. Та с нея плащам ей тези билети. 🙂 Отделно в ЦКБ към една сметка извадих една VISA Debit и една Mastercard Debit- отново за подобни случаи.

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За протокола:

@koliob, схемата с jetcost.co.za -> za.edreams.com и Maestro не проработи.

След като врътка малко ме върна в страницата за плащане и каза, че не разпознава картата. Когато я въведох си я разпозна като Maestro.

Картата започва с 670590 на Фибанк, ако това има някакво значение.

Ако някой след мен иска също да се упражнява, нека да има предвид, че и от BG IP сякаш става, но на последния екран в списъка с картите (дето се цъква за да се отвори прозорец) няма намаление с Maestro. С UK IP  си го има - така както си е написал и @koliob.

Koliob, благодаря ти за отзивчивостта.

--------

Добре, че беше картата на тъщата (MasterCard) та минах пак през jetcost.pt с английско IP.  Така билета ми излезе с 12 евро по-малко. Всъщност като се замисля - излезе ми без пари. 😉😀

Общата равносметката от вчера и днес е, че избих скъпите билети София-Катания-София. 🙂 

  • Харесвам 4
  • Браво 2
  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 3 минути , ven62 каза:

След като врътка малко ме върна в страницата за плащане и каза, че не разпознава картата. Когато я въведох си я разпозна като Maestro.

Картата започва с 670590 на Фибанк, ако това има някакво значение.

 

Сигурно няма значение, но интересното в случая е, че съм плащал преди две седмици на същия сайт с карта от същата банка, която започва със същите шест цифри.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако се купи самолетен билет от посреднически сайт, възможно ли е в последствие да се добави чекиран багаж или Priority Boarding през сайта на съответната авиокомпания? Също така, онлайн чекирането през сайта на авиокомпанията ли се прави или през посредника?

 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Matúš Fabian
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.